USD 39.65 39.97
  • USD 39.65 39.97
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.90 10.15

Словаччина спростила в'їзд для українців. Що змінилося

9 Лютого 2022 23:28
Словаччина скасувала перелік країн ризику, пов’язаний зі штамом коронавірусу «Омікрон», та особливі умови для осіб, які прибувають із країн ризику.

Як повідомила Державна прикордонна служба України, рішення ухвалено, зважаючи на прийняті Європейською комісією правила стосовно подорожувальників, які мають сертифікати про вакцинацію від COVID-19. Відтепер для країн ЄС свідоцтво про вакцинацію буде дійсне для подорожей упродовж 9 місяців.

«Від 4 лютого 2022 року після прибуття до Словаччини особи, які подолали COVID-19 понад 180 днів тому, мають ті самі умови, що й вакциновані. Тобто для повністю вакцинованих осіб, а також для осіб, які подолали хворобу, домашній карантин після прибуття до Словаччини не є обов’язковим», – йдеться в повідомленні.

Раніше особи, які перенесли хворобу, були зобов’язані йти на карантин. Щеплені та ті, хто перенесли хворобу, мали реєструватися в системі eHranica.

Читати ще: Нові та класичні симптоми «Омікрону»: як він проявляється у дітей, дорослих та вакцинованих

Зараз реєстрація в eHranicа залишається обов’язковою для невакцинованих осіб – після кожного прибуття до Словаччини.

Щодо карантину для нещеплених, то він скорочується з 10 до 5 днів після прибуття до Словаччини або припиняється після отримання негативного результату ПЛР-тесту. Тест можна зробити одразу після прибуття до країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus