Спиртзавод випустить нову горілку до річниці Луцька
Луцький спиртогорілчаний комбінат звільнили від сплати збору за використання символіки Луцька – взамін спиртозавод обіцяє планує випустити ювілейну горілку до 925-річчя Луцька.
Під час засідання міської комісії з питань планування соціально-економічного розвитку перший заступник директора Луцького спиртогорілчаного комбінату Сергій Голоюх попросив депутатів звільнити гуральню від сплати збору за використання символіки міста.
«І тоді нехай на кожну сесії приносять бідончик продукції», - жартома сказав обранець громади Василь Гриб. Депутати поцікавилися, чому завод просить звільнити їх від сплати збору за символіку.
Сергій Голоюх зауважив, що співпраця між бізнесом і владою має здійснюватися на взаємовигідній співпраці.
«Це має бути не лише комерційним інтересом, але й популяризацією міста. Ми би могли випустити до 925-річчя Луцька сувенірну продукцію. Справа не стільки в цифрах, а в принципі», - сказав перший заступник.
Депутат Олександр Козлюк розповів, що річний збір із Луцького спиртогорілчаного комбінат за використання символіки складає близько 5 тисяч гривень, тобто 1 % від собівартості продукції.
У підсумку, депутати звільнили підприємство від сплати збору за використання символіки міста.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час засідання міської комісії з питань планування соціально-економічного розвитку перший заступник директора Луцького спиртогорілчаного комбінату Сергій Голоюх попросив депутатів звільнити гуральню від сплати збору за використання символіки міста.
«І тоді нехай на кожну сесії приносять бідончик продукції», - жартома сказав обранець громади Василь Гриб. Депутати поцікавилися, чому завод просить звільнити їх від сплати збору за символіку.
Сергій Голоюх зауважив, що співпраця між бізнесом і владою має здійснюватися на взаємовигідній співпраці.
«Це має бути не лише комерційним інтересом, але й популяризацією міста. Ми би могли випустити до 925-річчя Луцька сувенірну продукцію. Справа не стільки в цифрах, а в принципі», - сказав перший заступник.
Депутат Олександр Козлюк розповів, що річний збір із Луцького спиртогорілчаного комбінат за використання символіки складає близько 5 тисяч гривень, тобто 1 % від собівартості продукції.
У підсумку, депутати звільнили підприємство від сплати збору за використання символіки міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Син приїхав із фронту на похорон батька: у Луцькій громаді попрощалися з Героєм Борисом Кузьмічуком
Сьогодні 14:01
Сьогодні 14:01
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.