USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Суд вдруге не зміг обрати запобіжний захід Порошенку

1 Липня 2020 19:06
Печерський райсуд Києва знову не зміг обрати запобіжний захід колишньому президенту Петру Порошенку, оголосивши перерву до 8 липня.

Про це інформує Кореспондент.

«У справі оголошується перерва до 11:00 8 липня», – оголосив суддя Сергій Вовк.

Таке рішення було прийняте у зв’язку з викликом додаткових свідків.

Прокуратура вимагала для Порошенка запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання до 10 червня. У цей день закінчується термін розслідування справи про призначення Сергія Семочка на посаду першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки.

Сьогодні суд розгляне клопотання прокуратури про продовження термінів розслідування.

Перед засіданням суду Порошенко відвідав ДБР, але свідчення давати відмовився, як і взяти нові повістки на допити.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ще не зовсім свідоми Показати IP 1 Липня 2020 19:38
Всі бояться прийняти процесуальне рішення! Ніхто не знає, що буде восени 2020.
ігор луцький до ще не зовсім свідоми Показати IP 1 Липня 2020 20:45
Лише одне сприяння отриманню томоса для української церкви напевно потягне років на 5 строгача.
Анонім до ігор луцький Показати IP 2 Липня 2020 09:14
Ну да, а ще ж прийняття закону про мову, ще ж ідвищення боєздатності армії....... Злочинів нє мєрєно.
я до Анонім Показати IP 2 Липня 2020 10:12
ага. якби не волонтери то підвищив би боєздатність... свинарчуків поставив щоб "підвищували." а сам в скільки разів збагатився? скільки в офшорах млрд перевів з україни? і в росії цукерки свої продавав . одні тарифи що значать хотів газ по 12 зробити..і зробив би як би виграв би вибори а так по 2,78 . порох не зробив би такий тариф ніколииии . багато що можна сказати .
так до ще не зовсім свідоми Показати IP 2 Липня 2020 10:03
бо європа не одобрить чи америка. під ким ми там ходимо ?
Богдан Сташинський Показати IP 1 Липня 2020 19:53
Судячи з усього, він починає готувати черговий держпереворот ...
Анонім до Богдан Сташинський Показати IP 2 Липня 2020 09:17
Ага, все почалося з того, що Генпрокурор підмінила статтю Конституції, де написано про презумпцію невинності і про те, що доводити злочин має суд, а не підсудний має доводити, свою невинуватість. А може наш Генпрокурор була двійочницею і не вчила основних засад Конституції?