USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Тролейбус з Гаразджі привозить 800-900 грн, а електроенергія коштує 1500, – керівник ЛПЕ

29 Липня 2019 15:30
Керівник Луцького підприємства електротранспорту Володимир Пуц заявив, що за зміну тролейбус №3, який курсує з Луцька до Гаразджі, привозить за зміну 800-900 гривень.

Про це йшлося 29 липня під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Так, керівник ЛПЕ порівняв перевезення електротранспортом у Луцьку та Тернополі. Зокрема він зазначив, що у Тернополі щороку оновлюють парк на 5-6 тролейбусів. З його слів, тариф у місті становить 6 гривень, а в Луцьку лише 3 гривні. Він зауважив, що там тролейбуси курсують з періодичністю у 7 хвилин, в Луцьку – 20 хвилин. Через ці причини, на його думку, в Тернополі значно менший коефіцієнт.

«Тролейбус №3, який курсує до Гаразджі, привозить 800-900 гривень, а електроенергія за цю зміну вартує 1500 гривень. Проте ми повинні пускати туди тролейбуси», - зазначив Володимир Пуц.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанка Показати IP 29 Липня 2019 15:51
А скільки з бюджету отримуєте дотації? Дотація є, їздять пенсіонери чи ні.
Лалала Показати IP 29 Липня 2019 16:10
Наша пісня гарна, нова, починаймо її знову Тариф прирівняно до маршрутчиків які і так здирають за проїзд по завищеній ціні. Ла Ла Ла Шість Гривнів Ла Ла Ла.
Окс Показати IP 29 Липня 2019 16:16
В тому справа, що на Гаразджу їздить більша частина пенсіонерів.
Навуходоносор Показати IP 29 Липня 2019 16:18
В нашей стране все есть убыточным - даже жизнь...В ФРГ семье травмированного на производстве государство выплачивает от 12 до 20 миллионов гривен. У нас - около ста тысяч, то-есть почти в 150-200 раз меньше!
127 Показати IP 29 Липня 2019 16:47
Власть забыла об обещании провести монетизацию перевозок ? Для Луцка определили сумму в 67 грн. Внедряйте и выходите на хотя бы на самоокупаемость.
Ололо Показати IP 29 Липня 2019 17:22
Тільки якщо тролі будуть по 6 грн, ніхто, крім пенсіонерів ними їздити не будуть, всі пересядуть на маршрутки.
Знайка Показати IP 29 Липня 2019 18:12
А що директор депо зробив для залучення платних пасажирів??? Яка має бути виручка в тролейбуса, який курсує раз в 2 год??? Здається комусь пора на пенсію.....
Лучанин Показати IP 29 Липня 2019 19:05
Моде пора не гроші в кишені рахувати, а подумати як ці маршрути 3 та 7 зробити прибутковими. Як на мене, то можна зробити один маршрут 15 з продовженням від Лучеська в Гараджу, як з Відродження, так і з Київської. Чому не проекспериментувати?
Ололо до Лучанин Показати IP 29 Липня 2019 22:41
Таку ідею виношував колишній директор Домбік, але не дійшло) Бред. З Гаразджею бачу такі варіанти: - без добудови лінії: залишити там лише Тр7, але зробити 2 випуски (можна і більше, але поки машин не вистачає). Якщо 7-ка робить оборот за 90 хв, то інтервал буде 45 хв - багато, але вони принаймні будуть рівномірно між собою їздити. Так було у 2004-2007 роках. А 3-ку кинути або на Дубнівську для підсилення 5-ки, яка теж перетворилася в маршрут для пенсіонерів. Або 3-ку вкоротити до Модерна. - з добудовою лінії (найкращий варіант): зробити правий поворот з Рівненської на Відродження і лівий поворот з Відродження на Рівненську. Тоді пустити маршрут з Гаразджи по Відродження - Молоді - Соборності і біля Променя чи на вокзалі розвернути.