USD 25.7 25.9
  • USD 25.7 25.9
  • EUR 28.8 29.15
  • PLN 6.75 6.83

У Харкові поліцейський вкрав 2000 доларів у водія

Поліцейські в Харкові влаштували справжнє беззаконня, - інформує Newsoboz.org з посиланням на podvodka.

Незаконно перекривши дорогу, поліцейські проникли в автомобіль водія, вкравши 2000 доларів у бізнесмена.



Загрузка...
Коментарів: 8
DEXTER Показати IP 1 Вересня 2016 10:30
3.14ідраси
123 Показати IP 1 Вересня 2016 10:47
И форма новая и машины и Грузинская начальница, а полиция все та же!
007 Показати IP 1 Вересня 2016 11:19
Та це ж Орджонікідзе))))))) Ні ну правильно робить коли він їх мягко кажучи дрючить, але що вони вкрали 2000 баксів то не вірю))) Але мужик "танк " закони знає і давить їх поповній і по ділу. Говорю так як слідкую за його випусками в ютуб. Нормальний блогер. Робота типу VITALINO і ZPSANEK
лучани Показати IP 1 Вересня 2016 13:22
Для чого дурачка показувати. Вліплять пару штрафів і заспокоється.
007 до лучани Показати IP 1 Вересня 2016 14:13
Ото вся ваша проблема і сходиться до того, що такі як ви бігом платите штрафи а не відстоюєте позицію щоб все чітко і по закону. Привикли ви так, так як по іншому невмієте!
лучани до 007 Показати IP 1 Вересня 2016 14:37
Штраф відстоюється у суді, а не хамством та бикунством. Цього ушльопка 100% притягнуть за опір працівнику поліції і за брехливу заяву про злочин.
333 Показати IP 1 Вересня 2016 13:23
Для чого ці панти галімі... Гроші в нього вкрали.... Мозгі в нього вкрали.
олег Показати IP 1 Вересня 2016 14:11
як мусора не передягай - він мусором залишиться!