USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Поліцейські вкрали у водія 24 тисячі гривень

8 Червня 2016 22:59
Патрульні поліцейські Житомира вкрали у водія 24 тисячі гривень

Сьогодні, 8 червня 2016 року, в Житомирі працівники патрульної поліції вкрали з автомобіля 24 тисячі гривень, - повідомляє Дорожній контроль.

Як інформує місцеве видання "Журнал Житомира", у відділення поліції надійшло повідомлення про зникнення значної суми грошей з місця ДТП. На місце виїхали працівники Управління внутрішньої безпеки і викрили двох осіб, причетних до крадіжки.

Згідно з інформацією заявниці, з автомобіля, який був учасником дорожньо-транспортної пригоди, зникли кілька десятків тисяч гривень. Під часперевірки встановили, що двоє працівників поліції, які виїжджали на місце події, незаконно привласнили чужі кошти. Одному з чоловіків 25 років, іншому - 27.

За вказаним фактом розпочали кримінальне провадження за статтею 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування проводять органами прокуратури. Також призначили службове розслідування, матеріали якого передадуть в прокуратуру для прийняття відповідного рішення. В результаті проведених заходів зі схованки затриманих вилучили понад 24 тисяч гривень.

Зауважимо, що 16 березня 2016 року в Києві заарештували командира роти одного з батальйонів патрульної поліції за звинуваченням у крадіжці 17-ти тисяч доларів. Поліцейський приїхав на місце ДТП і, поки водій був у безпорадному стані, забрав з машини сумку з грошима. Згодом поліцейський командир віддав частину вкраденого іншим патрульним, які приїхали разом з ним оформляти ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Кейт Показати IP 8 Червня 2016 23:15
Уроды и кто их набирал, ещё хуже уродов моральных!
Кейт Показати IP 8 Червня 2016 23:19
Уроды моральные, а те кто их набирал, то к тому же и физические уроды!
О! Показати IP 9 Червня 2016 06:27
Через таку ситуацію як мінімум грузинка має піти у відставку.
Андрій до О! Показати IP 9 Червня 2016 08:31
1000+
Іван до О! Показати IP 9 Червня 2016 09:13
А вона,що винна,що придурки працівники.Невже вона має стояти біля кожного поліцейського.Хіба мати виновата,що дитина дурнувата.Така наша ментальність ворюги кругом
О+ до О! Показати IP 9 Червня 2016 09:46
і автора повідомлення О!, як мінімум посадити на 10 років :)
лучанка Показати IP 9 Червня 2016 08:36
дожилися,були одні -брали,прийшли нові-такі чесні і справедливі(як нам обіцяли)- беруть ще в п"ять раз більше.Нічого кращого не буде.
А Показати IP 9 Червня 2016 09:05
А певно мало платять в поліції, тому і крадуть. Пропоную "сварщикам" підняти ЗП до 20 000 грн. Хто більше? Можливо тобі запрацюють.
Вася Показати IP 9 Червня 2016 09:07
цікаві повідомлення: то гроші, то наркотики, то знову гроші та наркотики, дтп за дтп: в стані сп’яніння чи під амфетаміном - це нова, НОВА!!! МОЯ (Авакова) патрульна поліція (((((
Укроп Показати IP 9 Червня 2016 09:14
А давайте ми їм зарплату 50 тис. Зробимо ))
DEXTER Показати IP 9 Червня 2016 09:19
Як у судді від 70 тис)))
мама Показати IP 9 Червня 2016 09:46
Треба починати чистку кожному із нас , от тоді все буде добре.
123 Показати IP 9 Червня 2016 09:52
А давайте ми їм будем руки обрізувати, може тоді сотому дійте що брати зась, бо інакше до нашого народу не доходить
123 Показати IP 9 Червня 2016 09:57
А не буй искушать ближнего, разбрасывать деньги где попало!
Колки Показати IP 9 Червня 2016 11:46
коментар було видалено
17 Показати IP 9 Червня 2016 12:03
"Скільки вовка не корми, а в коня х.. товщий!" Це я до того, що набирали їх всіх з нуля, з хабарниками вони не працювали і брати чуже їх три місяці не вчили, дали зарплати, про які можна мріяти всім українцям, за винятком "слуг народу" і наближених до них, а змін ніяких. Не розумію, яка комісія і які тести пропускають наркоманів, злодіїв та інший непотріб в патрулі, і чому не чути від "високого керівництва" з таких саме трибун, скільки це буде продовжуватися.
Я Показати IP 9 Червня 2016 22:54
Дайош рехформу!!!
777 Показати IP 9 Червня 2016 23:04
сьогодні поховали людину вкого `чесна поліція`порошенка, авакова,вкрала гроші .грабувати мертву людину?
Cantor. Показати IP 10 Червня 2016 14:21
Що скоро робиться-кривеньке родиться! Зачекайте панове-не те ще буде.