USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку – 12 випадків коронавірусу, 22 виявили у районах

7 Квітня 2020 09:49
Станом на 09.00 год. 07 квітня на Волині зареєстровано 34 випадки COVID-19 лабораторно підтверджених методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР). За останню добу зареєстровано 8 нових випадків, інформує пресслужба ОДА.

Коронавірусна хвороба виявлена:

м.Луцьк – 12 випадків, в т.ч. 1 летальний;

Луцький район – 4 випадки,

Старовижівський район – 11 випадків, в т.ч. 1 летальний;

Волидимир-Волинський район- 4 випадки;

Горохівський район – 1 випадок;

Рожищенський район – 1 випадок;

Ківерцівський район – 1 випадок.

З підозрою на коронавірусну інфекцію в області – 22 особи.

Зразки біологічного матеріалу від даних осіб знаходяться на дослідженні у вірусологічній лабораторії ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України». Вірусологічна лабораторія обласного лабораторного центру проводить молекулярно-генетичні дослідження методом ПЛР на виявлення РНК вірусу COVID-19.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анон Показати IP 7 Квітня 2020 10:36
духнеч, дівчинка, 2 паталагоанатома, 4 лікарки, померлий лікар, 2 працівника підшипникового, в ітозі виходить 11, хто ще новий? в мене така підозра що їх в 5 разів більше в луцьку.
Опа до Анон Показати IP 7 Квітня 2020 11:07
звичайно що більше. багато хто думає що в них грип і далі розносять корону по хаті, магазинах...
Олександр до Опа Показати IP 7 Квітня 2020 12:36
І який з цього висновок??? Менше паніки - статистика хворих, померлих така ж, як раніше була статистика хворих на грип, пневмонію і померлих від цього ж.
Суддя Дреддд до Анон Показати IP 7 Квітня 2020 11:17
думаю, що не в 5, а в 50 разів більше, дослідження ж ніхто не робить...
Лучанин до Анон Показати IP 7 Квітня 2020 20:05
Що означає "в ітозі" ?
приклад Показати IP 7 Квітня 2020 13:50
в сільпо захворів працівник. лікарі сказали спостерігати за температурою і поїхали. інші працюють далі. у всіх сім'ї
Лучанин до приклад Показати IP 7 Квітня 2020 17:09
Пїдка діть, в якому саме Сільпо?
123 до Лучанин Показати IP 7 Квітня 2020 19:12
на Грушевського у хлопця температура. більше нічого не знаємо
Заручник обставин Показати IP 7 Квітня 2020 17:52
За 20 грн готовий писати коментарі під статтями про кількість хворих працівників магазинів ваших конкурентів.
Якось так Показати IP 7 Квітня 2020 21:26
В Ківерцівському районі вже два випадки як мінімум.......сорока на носі принесла новину)))
Інтерес до Якось так Показати IP 8 Квітня 2020 23:33
А конкретніше можна де саме тих двох хворих?
Якось так Показати IP 7 Квітня 2020 21:29
Краще не брати готову продкуцію(кулінарію) в Сільпо!!!