USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку на Дубнівській збили дитину

5 Вересня 2020 13:49
У Луцьку на переході, що на вулиці Дубнівській, збили дитину.

Про це повідомляє Конкурент.

У Луцьку поблизу ліцею на вулиці Дубнівській на переході збили дитину. ДТП сталася близько 13:30 год.

Як повідомили у патрульній поліції Волині, за попередньою інформацією, двоє хлопців 10 і 13 років переходили дорогу по переходу. Маршрутка, яка рухалася крайною правою смугою, пропустила пішоходів, натомість автомобіль ГАЗ, що їхав лівою смугою не зупинився.

10-річний хлопчик отримав серйозні травми. На місці ДТП працюють медики, патрульні, слідчі. Як стало відомо згодом, хлопчик від отриманих травм помер.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Місцевий Показати IP 5 Вересня 2020 13:59
Там треба ставити світофори і то багато. Бо літають як дурні по 100-120км/год і вночі дуже багато собак і котів збивають.
Тітка до Місцевий Показати IP 5 Вересня 2020 14:08
Для тих дурнів потрібно через 100-150метрів "їжаки" постелити на вулицях міста,тоді буде порядок!!!! І дурнів поменшає,і людей не будуть збивати.
Анонім Показати IP 5 Вересня 2020 14:45
Вчіть дітей не переходити дорогу перед великогабаритним транспортом.
Нато до Анонім Показати IP 7 Вересня 2020 09:27
Вчіть водіїв перед переходом, при гальмуванні сусідніх авто - гальмувати, а не газувати. Контролюйте ситуацію на дорозі.Не можете, важко вам - ставите машину в гараж, продаєте і їздите в таксі.
Лучанин Показати IP 5 Вересня 2020 15:27
Які великогабаритні????... Це ж пішохідний перехід щей біля інтернату.. тут заздалегідь потрібно дивитися чи нема пішохода. А наших шумахерів тільки біда може навчити. Шкода дитини, сім'ю.. і брата що бачив смерть свого братика на очах:(
Тих Показати IP 5 Вересня 2020 16:13
довбо..бів, які вилітають з іншоі смуги на пішохідний перехід добре бачачи , бо ж не повилазило,що поряд зупинилась інша машина, треба розстрілювати.
Микола Показати IP 5 Вересня 2020 16:51
Царсто небесне хлопчику