USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку пропонують звести пішохідний міст до Рованців. Петиція

1 Липня 2020 17:41
У Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки в місті Луцьку доцільно було б облаштувати постійно діючий пішохідний міст – від пляжу через річку Стир до села Рованців.

Таку петицію 1 липня зареєстрував Олександр Шум. Протягом наступних 15 діб її можна підписати за посиланням.

Як зазначив чоловік, пішохідний міст у Центральному парку імені Лесі Українки – це те, що потрібно багатьом жителям Луцька і Рованців.

«Спорудження мосту допоможе жителям села Рованців потрапляти у центр міста Луцька, що значно зменшить грошові витрати на транспорт та скоротить час на дорогу. До того ж це посприяє будівництву на масиві Рованців, а у вихідні дні допоможе розгрузити так зване Дубенське перехрестя», – написав Олександр Шум.

Він додав, що для будівництва мосту вже наявні бетонні фундаменти, які були зведені ще при радянській владі.

«Тому ідея для будівництва мосту є доцільною, корисною та реальною», – наголосив чоловік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Внук Показати IP 1 Липня 2020 18:32
То хай Рованці і його будують, до Луцька приєднуватися не хочуть, а міст їм давай.
Юра Показати IP 1 Липня 2020 18:34
Так хай село Рованці і будує, до Луцька приєднуватись не хочуть, а міст хай Луцьк будує
лучанин Показати IP 1 Липня 2020 18:53
то не хай Рованці і виділяють кошти на міст, якщо він їм потрібний. Лучанам він ні до чого
Активіст Показати IP 1 Липня 2020 19:02
Не знаю, чи живе пан Олександр на Рованцях, але цей міст не актуальний. 90 % сімей з Рованців мають автотранспорт. Одне що розгрузить цей міст, це пляж в парку, хоч берег зі сторони Рованців не облаштований для купання. Основне призначення мосту будуть стрибки у воду в тверезому та нетверезому стані з відповідними наслідками.
Їван з Гнідави Показати IP 1 Липня 2020 19:39
Ага, розігнались! Яке відношення сьогодні мають Рованці до Луцька ? Спочатку приєднуйтесь, як усі нормальні громади до Луцька, а потім будемо міст будувати, або навіть тунель під Стиром зробимо, як під Ла-Маншом ! А так бачили очі, шо купували ... Так шо - маслайте курним трактом !
Андрій Показати IP 1 Липня 2020 19:41
Кому той міст потрібний? Тільки щоб з нього скакати.
А ху-ху не хо-хо? Показати IP 1 Липня 2020 20:19
Хороми мали за що будувати, за землю під ті хороми знали кому ручку позолотити, в кожному подвірї по авто і не по одному, дамбу за громадські гроші збираються будувати. Заливний луг знишили і за це міст нахаляву подавай!
Народна прокуратура Показати IP 1 Липня 2020 23:29
Пропоную, щоб він починався від пішоходного мосту через залізницю на Конякіна, оце грошей можна буде списувати років 100, поки його будуватимуть!!!!