USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку виділили кошти для пошуку призовників

27 Вересня 2018 11:53
Для здійснення необхідних заходів із повторного оповіщення призовників за місцем проживання, розшуку і доставки на призовну дільницю Луцького об’єднаного міського військового комісаріату депутати внесли зміни до програми забезпечення виконання заходів мобілізаційної підготовки в місті на 2018 рік, виділивши 20 тисяч гривень.

Таке рішення прийняли 26 вересня під час засідання 47 сесії Луцької міської ради.

Як йдеться в пояснювальній записці проекту рішення, кошти передбачені для того, щоб шукати призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку, зокрема необхідні додаткові кошти на придбання пального для забезпечення транспортних засобів, які будуть обслуговувати групи оповіщення та групи розшуку призовників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 27 Вересня 2018 13:04
іщут пожарниє, іщєт міліція, .... аж спітніли всі
V до Анонім Показати IP 27 Вересня 2018 16:04
Шо паробиш - нема дурачьков за все це бл*дство під пулі лізти
андрій Показати IP 27 Вересня 2018 13:07
хоч мільйон гривень, ніхто всерівно здравомислячий не піде на вашу рабську строкову службу, в країні повинна бути контрактра армія, а обслуговувати частини, повинні фірми, приватний сектор, тоді армія справді стане по західному зразку.
Хахаха до андрій Показати IP 27 Вересня 2018 14:47
Памятаю , як ти і тобі подібні косили від армії ще при совку... Хто через дурку, а такі як ти ще й сц*лись під себе.
андрій до Хахаха Показати IP 28 Вересня 2018 08:56
чоловіче в економіці повна _опа, брак працівників, немає проф кадрів, якщо економіки не буде нормальної то до одного місця та армія і твій президент рошен, у північній кореї армія є і більше нічого немає, подобається тобі така країна?
До андрія Показати IP 27 Вересня 2018 13:35
Не стоїть така задача , стоїть задача списувати бабло.А які ті контратники (профі) запрошую у Володимир , побачите особливо військовослужбовців-жінок , навіть не всі пройдуть в кормовий люк. по габаритах
Степан (Крымчанин) Показати IP 27 Вересня 2018 13:53
Хто не годує свою армію-той буде годувати чужу. Факт чергового етапу занепаду армії свідчить однозначно, що можновладці самі не вірять у пропоганду "російськой агресії".
Лол до Степан (Крымчанин) Показати IP 27 Вересня 2018 14:50
Пока що наша Українська Армія кормить свинцем стадо орків за порєбріка. А ты Степа почему не защищает ботоксную крысу, почему только воздух на диване портишь, а?
Анонім до Лол Показати IP 27 Вересня 2018 15:28
і багато вже вигодували маючи 1000вДень?
Степан (Крымчанин) до Лол Показати IP 27 Вересня 2018 17:07
Я вже відслужив 38 років. Присягав СРСР, Російськой Федерації. Зараз на пенсії. Ніколи не був громадянином України. Я вчився в Луцьку два роки в 74-76 роках в 9 школі. Дружина Лучанка. Забрав її в Росію ще в далекому 1977 році.
ігор луцький до Степан (Крымчанин) Показати IP 27 Вересня 2018 21:21
В 74-76 роках навчався в школі,а в 77 році забрав ве дружину в московію?То вам хоч виповнилось 18?
До Степана Показати IP 27 Вересня 2018 21:51
Дружина лучанка, і багато і в Луцку у 1977 році було лучан корінних? Прослужили 38 років або були замполітом або замом по чомусь на таких посадах служать довго. Я був командиром мотострелкового батальйона (остання посада) то не міг дочекатись двацятки і сєбб...ь як військовополонений в концлагері *шталаг-365* навіть остані двароки відмічав по календарику і графіку.
Степан (Крымчанин) до До Степана Показати IP 28 Вересня 2018 12:19
Наівний(а). Довше всього в армії служать технарі. Я спеціаліст радіоелектронной розвідки. В Луцьку до 98 року (пізніше не знаю) ми закупали монокрістали для ВПК Росії. Виробляли їх на 8 поверсі лабораторного корпусу Волинського держуніверу. Разробка проф Алексіюка( чи Олексіюка, точно не памятаю -Іван Дмитрович) Рубінові крістали потрібні були для установки "Реверс" Ця технологія вже разсекречена. Суть -лазерній промінь перепрограмовую систему наведення боєголовки крилатой ракети і вона летить в зворотньому напрямку. Лазерні трубки робилися з Луцькими кристалами. В 98 році ми купили ліцензію на цю технологію. Я був в складі експертной комісії.
Я Показати IP 28 Вересня 2018 05:11
пацріотичного вереску все більше а дурнів які на нього ведуться все менше