У Луцьку за пів мільйона придбають сміттєві контейнери
Через подорожчання витратних матеріалів у Луцьку закуплять лише близько пів сотні нових контейнерів для збору сміття.
Про це стало відомо під час 13 сесії Луцької міськради.
Як повідомив директор КП «Луцькспецкомунтранс» Володимир Марценюк, на придбання нових контейнерів передбачено 500 тисяч гривень. Тендер на закупівлю контейнерів оголошуватиме департамент ЖКГ міськради.
Зі слів Володимира Марценюка, здебільшого цими контейнерами замінюватимуть ті, які вже потребують ремонту. А через подорожчання сировини, подорожчали й самі контейнери.
«У зв’язку з подорожчанням майже вдвічі цін на метал буде закуплено близько 40-45 контейнерів. На мою думку, це буде обмінний фонд для ремонту тих контейнерів, які знаходяться в не дуже хорошому стані», - пояснив він.
Нагадаємо, під час сесії депутати також ухвалили надання дозволу на розроблення проекту детального плану території в районі полігону твердих побутових відходів в селі Брище Луцького району. Це буде першим кроком до розширення площі полігону побутових відходів.
Цього року Луцька міська рада виграла грант, який дозволить придбати та встановити обладнання для очистки фільтрату на полігоні у Брищі та провести інші заходи, пов'язані з поводженням із відходами. Загальний бюджет проекту – 310,5 тисячі євро.
Також у Луцьку планують підвищити вартість вивозу сміття до 22 гривень.
Юлія МАЛЄЄВА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час 13 сесії Луцької міськради.
Як повідомив директор КП «Луцькспецкомунтранс» Володимир Марценюк, на придбання нових контейнерів передбачено 500 тисяч гривень. Тендер на закупівлю контейнерів оголошуватиме департамент ЖКГ міськради.
Зі слів Володимира Марценюка, здебільшого цими контейнерами замінюватимуть ті, які вже потребують ремонту. А через подорожчання сировини, подорожчали й самі контейнери.
«У зв’язку з подорожчанням майже вдвічі цін на метал буде закуплено близько 40-45 контейнерів. На мою думку, це буде обмінний фонд для ремонту тих контейнерів, які знаходяться в не дуже хорошому стані», - пояснив він.
Нагадаємо, під час сесії депутати також ухвалили надання дозволу на розроблення проекту детального плану території в районі полігону твердих побутових відходів в селі Брище Луцького району. Це буде першим кроком до розширення площі полігону побутових відходів.
Цього року Луцька міська рада виграла грант, який дозволить придбати та встановити обладнання для очистки фільтрату на полігоні у Брищі та провести інші заходи, пов'язані з поводженням із відходами. Загальний бюджет проекту – 310,5 тисячі євро.
Також у Луцьку планують підвищити вартість вивозу сміття до 22 гривень.
Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.