USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Лучани зібралися в центрі міста на акцію за імпічмент Порошенка

18 Березня 2018 13:00
Попри досить морозну погоду, більше сотні лучан зібралися на Театральному майдані в центрі міста на підтримку маршу за імпічмент, який проходить у Києві.

Акція протесту проти сучасної влади, зокрема чинного президента Петра Порошенка, та на знак підтримки колишнього губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі відбувається 18 березня.

Як зазначили представники Руху нових сил на Волині, які взяли слово перед присутніми, сьогоднішня демонстрація пам’ятна, зокрема, з огляду на те, що саме чотири роки тому в цей час Росія окупувала Крим. Окупація, своєю чергою, поклала початок війні на сході України.
Спікери говорили й про те, що українці втомилися від кризової ситуації в країні та потребують чесної, справедливої влади, а також прозорої діяльності правоохоронних органів.

За акцією спостерігають правоохоронці.
Під час демонстрації лучани мають змогу висловитися за відставку президента. Для цього в палатках на площі збирають підписи. Окрім того, підписуючись за імпічмент керівника країни, лучани можуть вказати прізвища трьох кандидатів, гідних, на їхню думку, очолити державу.

Організатори акції зазначають, що палатки на площі стоятимуть ще близько години.

Нагадаємо, що подібна демонстрація в Луцьку відбувається не вперше.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 18 Березня 2018 13:44
І я за те. Але, це все-таки обласний центр. Це вам не сапожніковсько-донецький Нововолинськ, де нікому нічого не потрібно, окрім мордобою, наркотиків. алкоголю і сексу. Слабенько попрацювали організатори. Ну, "гачка", звичайно, про проведений мітинг можна поставити. :))
Кук Показати IP 18 Березня 2018 13:54
Купка баранів, в церкву краще ходіть по неділях а не за гречкою на псевдомітинги
Порохоботам до Кук Показати IP 18 Березня 2018 21:39
Бачу, порохоботи на всіх волинських сайтах встигають відробити свої срібляки. Але гріхи рано чи пізно прийдеться спокутувати.
Анонім до Порохоботам Показати IP 19 Березня 2018 03:17
спокутувати перед ким? Хто там зараз в зрадофілів Б-г? Савченко чи Медведчук?
Вітя Показати IP 18 Березня 2018 14:25
Цирк поiхав вiд Там-Таму,клоунiв забув.
Анонім Показати IP 18 Березня 2018 14:49
Гарні хлопці-пикаті...
Ким Чен Ын Показати IP 18 Березня 2018 15:24
Що пороху в ср*ку захотіли? Зараз до Пєті наберу і рішим питання!
Уважний Показати IP 18 Березня 2018 15:30
Надзвичайно масовий мітинг) як завжди 100 пенсіонерів хочуть вирішувати як буде жити молодь. В нас вже дурна привичка з тими майданами-імпічментами. Самі вибрали - самі і потерпіть, ще недовго осталось. А потім виберете знову понаного і будете його імпічментувати
Анонім до Уважний Показати IP 18 Березня 2018 19:23
Уважний школоті як завжди нічого не потрібно, крім Поспать, Потр*х*ться і добре Пожрать.
Голосуйте розумно Показати IP 18 Березня 2018 15:58
Псевдопатріоти на схід, кроком руш....скільки вам проплатили- 100- 200 грн
Анонім до Голосуйте розумно Показати IP 18 Березня 2018 19:26
Тобі платили карамєльками, чи батончиками з гмо за вибір баригі в 2014?
андрій. Показати IP 18 Березня 2018 16:40
Ну а смисл революціі робляться не так. Плюс замість порошенко у банди є тисячі кандидатів на булаву. Владу треба займати з низу начинаючи з сільських ,районих ,обласних а тільки потом державних посад. Ну харашо втік барига в росію але він зробить все щоб на його місці був його ставленик. Як кучма і ющенка
обєктивно Показати IP 18 Березня 2018 16:47
Де тут більше сотні? Навіть враховуючи поліціянтів і журналістів сотні не було.
Любі свині Показати IP 18 Березня 2018 17:02
І я за відставку. Але на мітинг не пішов, бо там так багато народу зібралось, що ніде яблуку впасти. Могли десь в багатотисячному натовпі задавити...
Мирон Показати IP 18 Березня 2018 17:44
Безробіття і ніщіта. Хтось поїхав на заробітки в Росію, хтось панам в польщі зад миє .... інші скачуть. Славу Україні, понадусё!
Демян Показати IP 18 Березня 2018 17:45
Зібрався секонд-хенд
кілер Показати IP 18 Березня 2018 17:53
Народ не знає навіть що то сракащвілі до влади рветься повернутись хоче, все проплачене і смішне. Прийшло двадцять чоловік які в його партію всупили і до корита планували дорватись і щось нетак сталось, "кормільца" викинули з країни.
Ноунейм Показати IP 18 Березня 2018 18:14
Лучани і як ваші успіхі? Імпечнули? Чи це може пенсіонєри вишли, відішлі пільгі на проєзд отмєнілі.
Jroslav Показати IP 18 Березня 2018 21:22
Необхідно змінити систему влади, а саме зменшити кількість депутатів у ВР на 50%, зняти з них недоторканість, встановити закон про імпічмент президента, обмежити розміри заробітних плат на всіх рівнях до часу коли збільшення валового НП в Україні не досягне 10% і більше, зменшити розміри пенсій державним службовцям, зможе зараз лише НАРОД ІЗ СИЛОЮ В РУКАХ. Іншого шляху сьогодні в українців немає. Повірити знову і довіритись, що якась політична сила прийде до влади і змінить нам щось на краще це значить обректи себе на самогубство, а дітей позбавити майбутнього.
Читач Показати IP 19 Березня 2018 09:18
Чому на спробу підтримки антидержавного заколоту не відреагували Національні Дружини? Де НацГвардія? Де "Ягуар"? Чому для розгону і арешту заколотників не застосовано спецзасоби? На фото не видно спецпризначенців з вівчарками і водометами.
Лучанин Показати IP 20 Березня 2018 10:13
Порошенко - це плід, так званої революції гідності, а по факту плід держ перевороту. Країна абсурду.