• EUR 39.15 39.45

Тріумф «Металіста» у Лізі Європи. ВІДЕО

1 Грудня 2011 11:47
«Металіст» достроково посів перше місце у групі Ліги Європи, «Ворскла» — останнє.

Про це інформує ZN,UA.

Харківський «Металіст» за тур до закінчення групового турніру вийшов до 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА нинішнього сезону.

У середу ввечері 30 листопада команда Мирона Маркевича у п'ятому турі впевнено обіграла на своєму полі віденську «Аустрію» з рахунком 4:1.

Незабаром після початку матчу суперники обмінялися голами. На 16-й хвилині після пасу аргентинця Соси рахунок відкрив нападник господарів Марко Девіч. Однак через три хвилини австрійцям вдалося відігратися завдяки точному удару Мадера.

Наприкінці першого тайму «Металіст» знову вийшов уперед. Девіч передав м'яч на Едмара. На початку другого тайму сенегальський захисник харків'ян Папа зміцнив перевагу української команди. А крапку у зустрічі поставив сам Соса.

Так, харківський клуб упевнено завоював перше місце у своїй групі, вигравши чотири матчі і один зігравши внічию. Після цієї перемоги «Металіст» випереджає найближчого переслідувача — голландського АЗ — на шість очок.

Своєю чергою, полтавська «Ворскла» зіграла на своєму полі внічию 1:1 з датським «Копенгагеном» і, незалежно від результатів матчів останнього туру, посіла останнє місце у групі.