USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Українцям розповіли, як спростити проходження контролю на кордоні

15 Вересня 2020 10:51
На початку жовтня у програмі «Дій вдома» з’явиться оновлення. Воно має скоротити час проходження паспортного контролю на кордоні, а також націлене боротися з помилками, коли прикордонники не внесли б якусь інформацію в базу даних або ж внесли її туди неправильно.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів Євген Горбачов, керівник департаменту розробки програмного забезпечення ДП «Дія».

«Зараз ми готуємо велике оновлення додатку. У цьому релізі зміниться процес взаємодії з прикордонником. Користувач встановлює додаток в аеропорту або при перетині кордону», – заявив Євген.

Якою буде взаємодія туристів з прикордонниками?

– турист, який повертається з країн «червоної зони», повинен ввести номер телефону, потім – отримати СМС з тимчасовим пін-кодом;

– туристу потрібно ввести номер і серію паспорта та ПІБ;

– цю інформацію в додатку «Дій вдома» турист має надати прикордоннику разом зі своїм паспортом;

– прикордонник повинен буде перевірити коректність та відповідність введених даних;

– користувач повинен буде при прикордоннику натиснути у додатку кнопку «підтвердити».

«Так ми хочемо скоротити час проходження паспортного контролю і зможемо уникнути ситуацій, коли прикордонники не внесли б якусь інформацію або внесли її неправильно. Такі оновлення будуть доступні орієнтовно на початку жовтня», – розповів керівник департаменту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
Віктор Показати IP 16 Вересня 2020 02:48
Та прикордонники поспорта оформляють три години автобус. А ви хочете щоб вони ще із додатком морочилися. Ви з головою дружите? Чи ви не знаєте всіх реалій на кордоні.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus