USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

В Україні заборонили казку про Іллю Муромця і ще 19 книг. Перелік

5 Грудня 2017 19:57
Державний комітет з телебачення і радіомовлення заборонив ввезення в Україну 20-ти книг, виданих у Росії. Серед заборонених – казки про богатирів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Держкомтелерадіо.

Не дозволені до розповсюдження на території України такі популярні книги як казка "Ілля Муромець і Соловей-розбійник: казки про російських богатирів" та "Богатирські російські казки" московського видавництва "Издательство Е". Також в Україну заборонено ввозити ще 18 історичних літературних творів.

1. Велика енциклопедія школяра. Автор Шон Коннелі
2. "Сталінград". Автор Ентоні Бівор
3. "Я пишу правильно. Від "Букваря" до вміння красиво і грамотно писати" Надії Жукової.
4. "Подорож на Схід цесаревича" Еспера Есперовіча Ухтомського.
5. "Історія Російської держави. Від витоків до монгольської навали. Частина Європи" Бориса Акуніна.
6. "Історія Російської держави. Ординський період. Частина Азії" Бориса Акуніна.
7. Записки княгині Дашкової
8. Мемуари. Автор велика княгиня Марія Павлівна.
9. Щоденник. 1917 – 1919. Барон Будберг.
10. Щоденник 1873 – 1882. Мілютін Д. А.
11. "Спогади" Анни Вирубової.
12. 700 нових усних тем з англійської мови. Автор Клім Я.О.
13. "Хімія" М. Костянтинівського.
14. "Зірки на небі" Еліни Бистрицької.
15. Михайло Кутузов: стратегія перемоги.
16. Православ'я. чесна розмова. Автор протоієрей Чаплін Всеволод.
17. "Моїй Матильди. Любовні листи і щоденники Миколи Другого" Бориса Соколова.
18. "Ілля Муромець і Соловей-розбійник: казки про російських богатирів".
19. Богатирські російські казки.
20. "Записники дурня" Євгена Сатановського.

Нагадаємо, Держкіно 29 листопада скасувало реєстрацію і визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони популярного серіалу «Свати».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Макс Показати IP 5 Грудня 2017 20:45
Спасибо за список "что прочитать за зиму". Это ж какая она крутая — "силушка богатырская", что о ней даже читать боятся! :)
К.лучанин Показати IP 5 Грудня 2017 21:03
Ну це ж повний маразм влади!!! Скажіть ( може я помиляюсь) а в КИЄВО -ПЕЧЕРСЬКІЙ ЛАВРІ, не мощі ІЛЛІ МУРОМЦЯ знаходяться?
Kexfyrf Показати IP 5 Грудня 2017 21:30
Ну...Я вже навіть не знаю що ще можна заборонити російського...Казки вже під забороною. Може давайте ведмедів заборонимо? Ну це ж Рашка клята "медведями" хвалиться. Видворити з зоопарків усіх ведмедів, бо це буде постійне нагадування про Росію. Ім'я Маша ЗАБОРОНИТИ!!! Зірки п'ятикутні всі , нафіг, під заборону- бо Кремль нагадують! Ім'я Володимир зі сполучення Володимирович ЗАБОРОНИТИ! І взагалі, Путіна не згадувати , а говорити про нього "Той, кого не можна називати". Але ж все рівно коментар не пропустите...
123 до Kexfyrf Показати IP 6 Грудня 2017 00:00
Ім'я Маша Ірина Фаріон заборонила ще у 2010 році =))) https://www.youtube.com/watch?v=fGsMVti9ueE
викладач Показати IP 5 Грудня 2017 21:41
А я думаю, щоб такого зробити, щоб студенти читали. Дякую за підказку. Забороню їм читати.
Анонім Показати IP 5 Грудня 2017 22:22
В нас в країні Державний комітет телебачення та радіомовлення працює найкраще в світі. І білше нічого. Нажаль........
Не то слово Показати IP 5 Грудня 2017 22:27
А хімія чим не вгодила
Мама Показати IP 5 Грудня 2017 22:34
"Записники дурня" ("любовні листи та щоденники Миколи Другого"ще куди не йшло. А велика енциклопедія школяра чи казки чим заважають.
Мама до Мама Показати IP 6 Грудня 2017 10:50
А тому, що у "великій енциклопедії школяра " виклали історію зі своєрідним змістом......і ее тільки історію.....
Анонім Показати IP 5 Грудня 2017 23:27
Маразм крєпчал..
Патріот Показати IP 6 Грудня 2017 00:12
Берези всі вирізати і верби плакучі - ивушки- теж!
123 Показати IP 6 Грудня 2017 08:43
Ім'я ілля, іван, марія, Дарія, та інші теж поза законом?
Русс Показати IP 6 Грудня 2017 09:28
Баню руссссскую запретить!!!
Та Показати IP 6 Грудня 2017 11:17
взагалі дурня! "З пісні слів не викинеш", як і історію та минуле не перепишеш. Дикі і д?рні ці всі заборони на фільми про радянське минуле, знищення символів і паління книжок, чи от такі заборони на мемуари столітньої і більше давнини чи казки. А "Свати" таки де?ільний серіал, як і всякі там "Таньки і Володьки" під "Полтавою" і т.н. , в нормальних кількостях воно то й треба, але ж зараз це г...но заповнило всі канали,вже явний перебір.