USD 39.63 40.00
  • USD 39.63 40.00
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.70 9.90

В Україні здорожчає телебачення

30 Жовтня 2020 07:40
В Україні здорожчає кабельне, супутникове та інтернет-телебачення.

Підвищення цін провайдери пояснюють тим, що в Україні найменша плата за телебачення у світі, повідомили «Факти ICTV».

Також у пакетах вітчизняних постачальників ТБ-послуг та інтернет-платформ представлені щонайменше по 100 каналів, сіткою яких передбачений дорогий голлівудський контент.

«Ми хочемо давати споживачам більше контенту. Цим пояснюється необхідність підвищення цін. Орім того, ми підписали договори з найкращими світовими студіями Disney, Paramount, Sony, а також з виробниками серіалів ВВС і HBO», – розповів Олександр Резунов, директор українського провайдера Sweet.tv.

Попередньо, ціни зростуть на 15-20%. Таке підвищення не надто вплине на клієнтів, а от на кількості та якості контенту позначиться суттєво.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Радувець Ларіса Показати IP 30 Жовтня 2020 08:38
Дуже важливо!! Самі хай і дивляться!
0858 Показати IP 30 Жовтня 2020 08:59
На проросійські і російські г..но-канали треба підвищити ціну на 1000%
володимир Показати IP 30 Жовтня 2020 09:06
а про зарплати і пенсії самі малі чого мовчите
69 до володимир Показати IP 30 Жовтня 2020 09:27
Шлях у Європу вимагає жертв.
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2020 10:15
Відключити те телебачення і все. Газети хай читають.
К.лучанин Показати IP 30 Жовтня 2020 11:45
Навіщо потрібне збільшення вашого контенту? Вас хтось просив про ці ваші так звані контенти? І так уже відбувається деградація населення , особливо молодого покоління. Де українські програми , фільми? Ці ваші контенти я не дивлюсь і взагалі до ТБ я байдужий бо дивлячись можна серйозно захворіти і мати психічні розлади.
Читач Показати IP 30 Жовтня 2020 12:28
Як відключився весною від знахабнілого укртелекому, то вже вистачає інтернету і на фільми, і на футбол, і на телебачення усього світу.
Олександр Показати IP 31 Жовтня 2020 13:34
це наче платити не за вивіз сміття, а за ввіз))