USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Ветеранам міліції перерахують пенсії

26 Грудня 2016 15:29
Посади колишніх правоохоронців прирівняють до поліцейських. Це дозволить ­перерахувати пенсії ветеранам міліції. Після реформи відомства виплати не підвищували.

Посади прирівнюватиме ­спеціальна робоча група на базі Міністерства внутрішніх справ. Про це під час спільної наради з представниками ­ветеранських і профспілкових організацій ­міліції сказав міністр Арсен Аваков, пише Gazeta.ua.

— Уже прийняли закон, за яким пенсії ветеранів міліції потрібно індексувати. Ми повністю підтримуємо таке підвищення виплат. Бо ветерани ­міліції так само ризикували життям, як і сьогоднішні поліцейські.

Також учасники наради обговорили напрямки подальшої співпраці. Вирішили, відтепер 20 грудня вшановуватимуть ветеранів правоохоронних органів. Раніше цього дня відзначали День міліції.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, на Волині – більше 4 тисяч пенсіонерів – колишніх працівників органів внутрішніх справ. У День міліції, 20 грудня, кілька сотень ветеранів-пенсіонерів МВС влаштували пікет під під облдержадміністрацією з вимогами перерахувати їм пенсії (на фото).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
доярка Показати IP 26 Грудня 2016 15:30
????????
Анонім Показати IP 26 Грудня 2016 15:51
мабуть так само як всім смертним - на 50 - 100 грн
Ветенран ЗСУ Показати IP 26 Грудня 2016 15:58
Скільки "ментів" в зоні АТО!? А чому пенісії ветеранам ЗСУ не перараховують? С*кі випогані!
111 до Ветенран ЗСУ Показати IP 26 Грудня 2016 21:28
А тому, що менти, які б не були, в більшості своїй шкурами ризикували і нерви палили, бандоту виловлюючи і саджаючи. А такі с**и як ти склади армійські розтягували і думали, як би нічого не робити, і присяги міняли, як кінь підкови.
Анонім до Ветенран ЗСУ Показати IP 26 Грудня 2016 21:32
а ветерани зсу .що робили до 2014року? армію розкрадали!
Ісько Показати IP 26 Грудня 2016 16:12
А інші пенсіонери, бидло проти "ментів"- так потрібно розуміти прийняття цього закону. СКОТИНЯКИ!
Анонім до Ісько Показати IP 26 Грудня 2016 16:48
однозначно всі інші то є б*дло , бо ці пенсіонери спромоглися і трасу перекрити і мітингувати під ОДА, от в владноі свиноти трохи ж..па рипнула бо це хоч і бувші але силовики , а всі інші пенсіонери то є для них шваль, хоча тут і ім радіти немає чого адже з нового року вводять додаткові акцизи на товари і все те що підвищать зість інфляція, сьогодні пальне подорожчало на 1 гривню , чекаємо покращення в магазинах
стоп Показати IP 26 Грудня 2016 17:17
а прості пенсіонери що незаслужили
До Показати IP 26 Грудня 2016 17:42
ветерана ЗСУ Вас шановний жаба певно таки задавить багато з них добросовісно працювали поки Ви пропивали нашу армію так що закрийте рота і на чуже не зарьтесь
Мойша до До Показати IP 26 Грудня 2016 19:56
Менти молодці - своєчасно зорієнтувалися, а військові сплять як завжди, покі не гримнуть біля Кабміну нічого не буде....В них ще совісті трохі більше а ніж у ментів...
До до Показати IP 26 Грудня 2016 21:03
Ми пропивали не нашу армію а радянську пропиваєм і далі ,а ви такі молодці-менти ми коли служили не було згуртованості немає її і далі кожен сам за себе.Коли нам погано ми себе краще почуваємо
До мойші і додо Показати IP 26 Грудня 2016 21:31
могла з твоїм тіло тільки про совість триндіти а Ви додо не заздріть тим пенсіям повірте багато з тих людей і більше заслужили
До до до Показати IP 26 Грудня 2016 21:31
Вир*док ти і такі як ти. Нема значення, яку ти армію пропивав. А важливо, г**до, те, що ти у тій армії присягу давав. Думав, ні х... робити не треба і бабло стригти? Тоді ти маєш не те що пенсію отримувати, тебе судити треба.