USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Відоме прізвище лікаря-гінеколога, який займався сутенерством та збував наркотики в Луцьку

29 Вересня 2020 15:14
У Луцьку лікар «Луцького клінічного пологового будинку» займався сутенерством, підшуковуючи повіям клієнтів на вулиці Рівненській. Також чоловік, окрім сутенерства, займався продажем амфетаміну.

Із власних джерел Перший дізнався, що лікар, який займався сутенерством та продажем наркотиків – Стефанюк Василь Петрович.

Головний лікар пологового Токарчук Михайло Михайлович телефоном підтвердив, що це правда, і йдеться дійсно про лікаря-гінеколога Стефанюка Василя.

«Він написав заяву, і з сьогоднішнього дня звільнений з посади», – зазначив Токарчук Михайло.

Слід зазначити, що на цього лікаря-гінеколога є ще одна справа за підбурювання шляхом умовлянь та іншим чином до давання хабара датована 27.08.2013.
А ось ще інформація з судового реєстру стосовно Стефанюка Василя
До слова, на сайті КП «Луцький пологовий будинок» Василь Стефанюк ще є у розділі працівників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
123 Показати IP 29 Вересня 2020 15:47
Жах
Іван Показати IP 29 Вересня 2020 16:04
Сивина на скронях - це не завжди розум і життєвий досвід (позитивний). Зрілий чоловік і займатись такими справами?! Не вкладається ні в якій голові, хіба що в конячій. А спокуса - бабло. Ніжний шелест купюр... Що, може, голодний ходив, чи в штопаних шкарпетках? Ганьба!
Сакральний піпець до Іван Показати IP 30 Вересня 2020 10:21
Читаю коментарі. Деякі -- свято розуму.
Лучанка Показати IP 29 Вересня 2020 16:38
"Гарно" прилаштувавався,заодно і підлікувував у разі чого....немає слів!!!!!
Лучанка Показати IP 29 Вересня 2020 17:09
Доброго дня. Це мій дільничий лікар. У 2008 році була в нього на обліку. Не копійки не заплатила. Нічого в мене не вимагав.
лупанарій до Лучанка Показати IP 29 Вересня 2020 17:44
"Роботи" не пропонував? (:
дідо до Лучанка Показати IP 29 Вересня 2020 18:26
згадала баба ,коли дівкую була)))
Ау до Лучанка Показати IP 30 Вересня 2020 20:09
То що це зараз міняє?
Лучанці Показати IP 29 Вересня 2020 18:09
Забери його собі під спідницю.
Саша Показати IP 29 Вересня 2020 18:25
Бидло
123 Показати IP 29 Вересня 2020 19:04
Вирішив підзаробити бо як лікар то він ніякий.
Мілана Показати IP 29 Вересня 2020 22:12
Рано чи пізно , за все треба в цьому житті розплачуватись. Жах!!!
Ріта Показати IP 30 Вересня 2020 08:51
Стояла в нього на обліку в 2018р всунула кучу грошей,все казав що аналізи усі тепер платні,думала що це у всіх так,а за другою дитиною в 2020 знову була у нього але він постійно то у відпустку,то на лікарняне і я змінила лікаря,і тільки тоді зрозуміла що ця скотина брала з мене гроші за безкоштовні аналізи,знаючи що у мене і так непроста ситуація була Надіюсь йому попаде по зазлузі
Ліза Показати IP 30 Вересня 2020 10:33
З мене теж кожен раз брав 80-100грн за кожен прийом у 2012 році,за узи 150,за аналізи по 50....але перша дитина,я думали,що так треба. Чоловік тоді ще вчився,я йшла в декретну відпустку фінансово було трохи складнувато... Потім у 2017з другою стояла в іншого лікаря,нічого не платила крім аналізів і благодійного внеску на рахунок пологового... Не 1 раз бачила як він купляв долари..євро на Варшавці...Нагребе на роботі і йде міняє.Глянути на його фейс,то вже неприємно,задутий і схожий на алкаша!!! Бог йому суддя!Може одумається...
Ліза Показати IP 30 Вересня 2020 10:34
З мене теж кожен раз брав 80-100грн за кожен прийом у 2012 році,за узи 150,за аналізи по 50....але перша дитина,я думали,що так треба. Чоловік тоді ще вчився,я йшла в декретну відпустку фінансово було трохи складнувато... Потім у 2017з другою стояла в іншого лікаря,нічого не платила крім аналізів і благодійного внеску на рахунок пологового... Не 1 раз бачила як він купляв долари..євро на Варшавці...Нагребе на роботі і йде міняє.Глянути на його фейс,то вже неприємно,задутий і схожий на алкаша!!! Бог йому суддя!Може одумається...
петро Показати IP 30 Вересня 2020 13:09
паца шм*ньки не прикаловали, рішив наркотою ан.нізм залити
... Показати IP 30 Вересня 2020 21:10
Гнида ,брудна,гидкп
Лучанка Показати IP 1 Жовтня 2020 02:16
В нас люди втратили все людське.В пологовому сутенерство.Лікарі і так не бідні,ще жодного такого не бачила!Боже,люди,да ви за 500грн.,що людину вб'єте чи на органи здасте?Куди ми у 21ст.котимося?????
Колишня Лучанка Показати IP 6 Червня 2021 22:54
Зате блудниці були після "тех.огляду". Ніякої заразою не заражали споживачів)))