USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинь отримала експрес-тести та захист для медперсоналу

24 Березня 2020 10:08
Волинська область отримала експрес-тести та тести методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), захисні костюми та маски для медперсоналу.

Про це інформує пресслужба Волинської ОДА.

За словами заступниці голови Волинської ОДА Тетяни Щербак, сьогодні, 24 березня, отримані тести методом ПЛР перевірять та протестують у Волинському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я. Після цього тести з Китаю планують використовувати для діагностики захворювання на коронавірусну інфекцію в обласному центрі.

«Таким чином, ймовірно, ми зможемо у Луцьку робити аналізи, які до цього часу робили, надсилаючи забірні зразки у столичну вірусологічну лабораторію. А це значно пришвидшить встановлення діагнозу та весь процес лікування хворих, які звертаються зі скаргами на стан здоров’я», - підсумувала посадовиця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Наглий Показати IP 24 Березня 2020 10:36
чуєте, патріоти а чому нам гуманітарну допомогу в боротьбі з вірусом дає Китай, який пітримує всіляко Московію а не США та ЄС, яких ми вписали в конституцію ми за них молимося, вулиці прізвищами їх дядьків називаємо, а вони ото кинули нас?
Вінні Пух до Наглий Показати IP 24 Березня 2020 10:57
Так підтримує, що та Московія скоро знову стане наддержавою, залишилось ще чуть чуть зачекати. Піду якраз за Джорджа Вашингтона свічку поставлю до церкви, добре що нагадав.
Коля Показати IP 24 Березня 2020 10:40
Може, тепер статистик правдивіша стане
Отакої Показати IP 24 Березня 2020 11:05
Це ніяка не гуманітарка,куплено і куплено фігню,бо експрес тести-це гроші на вітер.
ОтакоМУМУ до Отакої Показати IP 24 Березня 2020 18:34
Ну запропонуй щось краще "розумник" диванний! Що за люди? Ніколи ніякої вдячності... і самі ні на що не здатні...
sms Показати IP 24 Березня 2020 11:18
Як завжди, інформація не повна. Скільки? Кому розподілено? Суспільство повинно знати!
???? Показати IP 24 Березня 2020 11:59
Цікаво яку кількість цього добра роздеребанять собі, а яка кількість залишиться простому населенню???
!!! до ???? Показати IP 24 Березня 2020 12:52
Це не у населення, а у лікарів повинно бути!!!
Волинь Показати IP 24 Березня 2020 12:54
Чому пані Щербак не повідомляє кількість, кому і куди це все? Коли в нас у лабораторії почнуть аналізи робити, щоб не у Київ відправляти, а на місці робити, лабораторія гарна в нас є і чому не використовувати?! Може Щербак про це не знає?
ВолинІ до Волинь Показати IP 24 Березня 2020 18:33
Тому, що пані Щербак лише про довжину своєї спідниці думає! :)))
111 Показати IP 25 Березня 2020 12:43
Цікаво, а де наші тести, які були розроблені науковцями, яких відправили у вимушену відпустку у зв'язку з коронавірусом? І чому заслуга влади в тому, що за наші гроші вони закупили (з запізненням) за кордоном ці тести? Чому не налагоджено виробництва їх в Україні? Чи може "відкатів" наші не хочуть давати?