USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волиняни обурені гупанням салютів попри заборону

1 Січня 2016 13:13
У новорічну ніч на всій території України діяла заборона на використання салютів та феєрверків. Однак на Волині про неї чули не всі. Так 1 січня 2016 року салюти “бахкали” в Луцьку, Горохові, Володимирі-Волинському, про що в Facebook писали місцеві активісти, - повідомляє Волинське агентство розслідувань.

Нагадаємо, кампанія по інформування громадськості почалася в грудні, коли волонтери по всій країні закликали утриматися від новорічних салютів. Пізніше влада нагадувала, що в державі діє заборона на салюти і феєрверки на час АТО.

У багатьох містах депутати прийняли рішення про заборону використання та реалізації феєрверків та різних піротехнічних виробів. Зокрема, у Луцьку заборонено використання піротехнічних виробів (феєрверків) до моменту завершення антитерористичної операції.

У Ковелі депутати напередодні новорічних свят не ухвалили такого рішення, однак, звернулися до мешканців міста залізницників з проханням - замість витрат коштів на салюти, передати їх на потреби бійців.

Однак очевидно інформаційна кампанія виявилася не всюди ефктивною або ж люди зігнорували заклики.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 65
123 Показати IP 1 Січня 2016 13:22
Чому досі не заборонили їх продаж?!!!
Анатоль_ до 123 Показати IP 1 Січня 2016 14:28
Ніхто не обурений! Це Новий Рік! Це -веселе свято, особливо для молоді! Яка може буди новорічна ніч без шампанського та салютів і фейєрверків? Га? Це ж святкова новорічна казкова радість для наших дітей!
122 до Анатоль_ Показати IP 1 Січня 2016 14:51
Усі знають у яких будинках і хто використовував салюти ! Кожному по повістці в АТО!
Галина до 122 Показати IP 1 Січня 2016 18:27
А як раніше святкували без феєрверків? Теж мні проблема . а хочете феєрверків то п..дуйте в АТО під гради .
Анонім до Анатоль_ Показати IP 1 Січня 2016 15:36
Ти дебіл да? Хочеш салютів - вальош в комінтернівське, в окопи. Шампанського хочеш - випий. А гупати , як каци салютами нема чого.
Анонім до Анонім Показати IP 1 Січня 2016 17:37
В окопы? С какой стороны? Например, в Донецке был и официальный новогодний фейерверк.
Анонім до Анонім Показати IP 1 Січня 2016 18:22
Ну сидиш в донецьку і сиди. Нам до гетто немає ніякого діла.
олег до Анонім Показати IP 2 Січня 2016 08:34
воно і видно з якої сторони ті бид.о сепаратиззьке було! раніше верещали расея!расея! а зараз сюди претеся як медом тут намазано! валіть у свою рашу! а то їм там УКРАЇНА і кормить і гріє а воно недовольне в расею нафік усіх!
Рожище Показати IP 1 Січня 2016 13:23
В Рожищах теж салюти цілу ніч бахкали!
Анонім до Рожище Показати IP 1 Січня 2016 17:38
И спать тебе мешали.
А Показати IP 1 Січня 2016 13:38
А поцілуйте себе знаєте куди. Так заборона чи інформаційна компанія?
лучанин Показати IP 1 Січня 2016 13:49
В країні війна,гинуть люди,а для лигарів аби сліпаки залити і придурком потійно бути.Оце і є їхнє життя.А таких у нас 90%.
небайдужа до лучанин Показати IP 1 Січня 2016 14:12
ТО точно ! Пийте горілку яку щохвилини рекламують+ салюти й феєрверки а вони за ваши ж грошенята на островах шикують і мали вас всіх десь...................щирих українців
олег Показати IP 1 Січня 2016 14:23
куди дивиться нова поліція? оштрафували би пару-другу на 2-3 тисячі -тоді б подіяло!!
Анонім до олег Показати IP 1 Січня 2016 17:40
А що таке "нова поліція"? Ы чим вона відрізняэться від старої міліції?
лучанка до олег Показати IP 1 Січня 2016 19:04
А нова поліція по вулиці дубнівській сама використовуючи піротехніку святкувала новий рік. Така вона ця нова поліція!!!!!!!
олег до лучанка Показати IP 2 Січня 2016 08:36
гнати таку поліцію!
ольга Показати IP 1 Січня 2016 14:32
Люди просто не мають совісті, їм байдуже, що гинуть люди, а власники ресторанів (наприклад "Золоте яблуко") мають бути покарані. Так не можна, що все безнаказано.Хай підуть на передову, там почують справжні феєрверки,
ТОМА Показати IP 1 Січня 2016 15:08
Чим би дитя не тішилось аби не плакало. Бабахнуло ВОНО і щасливий. Хіба там є чим думати та ще залило в мозги .Вже треба щось і з пянкою тою робити. Пропадає молодь ,моралі ніякої.
123 Показати IP 1 Січня 2016 15:21
Усі знають де і хто використовував пиротехніку ! Усім повісткі в АТО!
петя Показати IP 1 Січня 2016 15:24
Ше якихось волонтьорикив слухати.свято веселимося не сумуем.пускаем салют
олег до петя Показати IP 1 Січня 2016 16:53
таких деб..ів усіх на АТО ,не воювати бо їм зброю давати неможна \психіатор недозволить\ ,а бліндажі будувати, траншеї рити,а одягти в те, що держава дає, а не те що *волонтьорики* вдягають та взувають! ось тоді повеселяться та непосумують! а салютів там вдосталь! тільки хай децелам памперси батькі дадуть бо від тих салютів обдристаються!! а то воно без помилок писати невміє а \ не сумумуе.пускае салут \ ! а батькам штраф 3000 ввалити якщо маломірка! і прдавців штрафувати а магазини закривати!!!
567 Показати IP 1 Січня 2016 15:44
Ви не на салюти увагу звертайте а на нинішні ціни при теперішніх "підвищених " зарплатах що вгонять в депресію, злидні і безвихідь
321 до 567 Показати IP 1 Січня 2016 17:41
Такі всі злиденні, що аж мають на салюти
Микола Бабій Показати IP 1 Січня 2016 16:09
Звідки вилетів салют, щоб, "в отвєтку", - " град" впав. І бухати- не час, піст православний за вікном. Нащо празнувати (провести день- праздно, нєпотрєбно) новий рік, треба- св"яткувати (провести день- у св"ятості)- новий день, який, подарувпв тобі Бог (завтра, може не подарувати).
3903 до Микола Бабій Показати IP 1 Січня 2016 22:02
HAX Cy>a!
дружина Показати IP 1 Січня 2016 18:15
в мене чоловік ветеран АТО, приїхав на Новий рік відмітити з сім'єю, так замість гарного настрою через оті вибухи він був весь на нервах , каже таке відчуття ніби він досі в бою (а він після контузії) " Дякую" вам "добрі " люди, за зіпсоване свято, головне аби вам було весело, а те що хлопці втрачають своє здоров'я, дехто життя, щоб ви могли гріти дупи вдома на дивані перед телевізором, і святкувати в своє задоволення вам начхати. Горіть в пеклі разом з Путіним за такий салют! Щиро вам бажаю побувати в бою і "насолодитись" салютами ! Чого одні мають мерзнути в окопах , недоїдати і недосипати а інше бидлоття бухати і робити все в своє задоволення?
лучанин до дружина Показати IP 1 Січня 2016 19:00
Молодець! Респект! Але лигарі цього не прочитають.Вони вже знову "готові" і сьогодні будуть продовжувати.Бидло-дауни -,це безмозглі і бездушні істоти.Живуть сьогоднішнім днем і аби їм було добре і весело.але є "альфа" і є "омега".
303 до дружина Показати IP 1 Січня 2016 22:10
Їдьте на кладовище, там тихо, спокійно відсвяткуєте. А якщо вирішили жити в місті, то й сусіди можуть зверху грюкати, ваш чоловік від того не сахається?
дружина до 303 Показати IP 1 Січня 2016 22:59
а тобі закон нічого не значить? раз заборонено значить заборонено! а на кладовищі тобі вже пропуски ставлять! хамло ти тупариле, щоб ти відчуло ту біду що мій коханий бачив!
303 до дружина Показати IP 2 Січня 2016 00:19
від доярки чую - забирай свого ляканого назад в село, там тихо і спокійно.
олег до 303 Показати IP 2 Січня 2016 08:45
ти такий діловий бо сидиш за компом грієш ду.у нічого крім хе.а в руках та роті нетримав! а вийти до одного хто був там жи-жим виж ушлёпки 10 на одного ходите! а так -то штани мокрі! по компу пиз...и не на АТО воювати!
303 до олег Показати IP 2 Січня 2016 10:39
я проти народу не воюю, ви тут теж захоплювали адмінбудівлі і зброю у міліції забирали, то за конституцією вояки зі cxоду мали б навести порядок саме тут, але вони не приїхали.
Анонім до 303 Показати IP 2 Січня 2016 11:55
Сиди у своєму гєтто і не квакай. Шо хотіли - те маєте. Ви ж кричали, що Дамбас кормить Україну, чого ж до нас за пенсією і соціалкою лізете? Чого пасетесь на наших сайтах? Де Лугандон, а де Волинь, Чого тобі тут треба?
303 до Анонім Показати IP 2 Січня 2016 13:02
дурню, я лучанин 40A
Анонім до 303 Показати IP 2 Січня 2016 11:56
Сиди у своєму гєтто і не квакай. Шо хотіли - те маєте. Ви ж кричали, що Дамбас кормить Україну, чого ж до нас за пенсією і соціалкою лізете? Чого пасетесь на наших сайтах? Де Лугандон, а де Волинь, Чого тобі тут треба?
303 до Анонім Показати IP 2 Січня 2016 13:04
до речі, ви ж не відпускаєте донбас, воюєте за нього, війська ввели - для чого він вам? а раз відпускати не хочете - то й годуйте, тим паче що пенсіонери свою пенсію вже давно заробили відрахуванням в українську казну.
Анонім до 303 Показати IP 2 Січня 2016 14:21
Ми тримаєм оборону, щоб ви з лугандонського гєтто не перли до нас.
303 до Анонім Показати IP 2 Січня 2016 16:43
Віддайте донбас, повірте нікому ваша Волинь не потрібна
дружина до 303 Показати IP 2 Січня 2016 15:00
я з чоловіком корінні лучани, це тобі для інформації, а за "ляканого" я проклинаю тебе! таких ляканих як він, ще пошукати треба! він герой! поняв? коли кажуть героям слава- це про нього! але тобі цього не зрозуміти, маєш одну звилину в мозку і та від спиртного випрямилась! Я горжусь своїм чоловіком! і діти ним гордяться а ти позор нації! чиряк на сраці України! дуже б хотіла подивитись в твої поросячі очі і харканути з усією ненавистью в них! І ЩЕ РАЗ Я ПРОКЛИНАЮ ТЕБЕ!
303 до дружина Показати IP 2 Січня 2016 16:45
Не захлинись своєю труткою! Перевожу все на тебе!
дружина до 303 Показати IP 2 Січня 2016 17:43
злякалось? нікчема! так по дитячому... переводжу...мій прокльон не переведеш, по бабкам будеш бігати, анурез відшіптувати. лопату в руки і окопи рити , такій гниді зброю не дадуть, а так хоть чимось будеш корисне. Зверни увагу що звертаюсь до тебе ВОНО ! бо гівно середнього роду.
303 до дружина Показати IP 3 Січня 2016 00:42
ваші прокльони підуть за вами і вашими дітьми.
303 до дружина Показати IP 3 Січня 2016 01:04
прокльони ходять за тим хто їх посилає.
303 до дружина Показати IP 2 Січня 2016 16:54
Каратель і вбивця мирного населення. це про нього.
дружина до 303 Показати IP 2 Січня 2016 17:44
якщо мирне населення таке як ти то я сама б душила таке чмо голими руками.
303 до дружина Показати IP 2 Січня 2016 16:58
Вбивця мирного населення. Так ти про нього не думаєш?
303 до дружина Показати IP 2 Січня 2016 00:21
закон, до речі, такі дурні як ви приймали. окупація і путєн. бугугу.
олег до 303 Показати IP 2 Січня 2016 08:51
шкода ушлупку сепаратизький що незнаю де живеш- поїхав би у свій данєцк з поломаними ногами і відрізаним язиком ти базарчик то фільтруй а то відповісти можна!
303 до олег Показати IP 2 Січня 2016 10:40
кишка тонка у тебе, пиши адрес зайду.
Анонім до 303 Показати IP 2 Січня 2016 11:58
З Лугандона не дотягнешся, а тут пиши адресу. СБУ всіх сепаратистів фіксує
Анонім до 303 Показати IP 2 Січня 2016 14:26
Записуй. Василя Мойсея, 4. Приходь , жду біля дверей. Сьогодні о 16.00
303 до олег Показати IP 3 Січня 2016 01:08
українець, який не знає що "незнаю" пишеться окремо, та ще й з замашками гопніка який відсидів - ось хто тепер вчить патріотізму, сміх і гріх.
олег до 303 Показати IP 2 Січня 2016 08:39
тебе бебіла самого на кладовище!
До дружини Показати IP 2 Січня 2016 02:26
Та, не нервуйтесь, отакі от одноклітинні як 303 того не вартують
Аня Показати IP 2 Січня 2016 10:26
Отакі в нас закони і нащо вони,якщо їх ніхто не виконує.А само страшно,що нікого не карають.А де нова поліція,казали яка велика кількістьбуде охороняти спокій лучан.Вони такі ж самі,як міліція.нічого не зміниться -це нам потрібно мінятися в Новому році.Діти гинуть в окопах,захщаючи цих мудаків,лигарів, а їм нема нічого святого нема.Всім повістку в АТО,а там хай бахкають.Наказати всіх,але це буде робити,хто.В нас беззаконня.
333 до Аня Показати IP 2 Січня 2016 11:20
жінок в ато! конституція дає і права і обов'язки ВСІМ громадянам!
Анонім до 333 Показати IP 2 Січня 2016 12:02
Ну я була два місяці. І шо? Я жінка, а ти - ВОНО. Смердюче і липке. Яке приїхало на нашу землю, Чого в Рашу не тікало? Ви ж кричали "Расєя пріді! Путін ввєді!" Як Раша прийшла, чого в Україну приперлося?
333 до Анонім Показати IP 2 Січня 2016 13:06
була? кашу варила? бери автомат до рук, як жінки в Ізраїлі! і ще, я лучанин з сорокового а, пуканчик вже жахає?
Анонім до 333 Показати IP 2 Січня 2016 14:20
Старий, енкаведистський пер***ун, шуруй до свого Пуцькіна.
Куб Показати IP 2 Січня 2016 15:16
303, в луцьку є безліч патріотичних угрупувань які відкрили на тебе полювання!
303 до Куб Показати IP 2 Січня 2016 16:46
Не знайдете, 100 відсотків!
Анонім до 303 Показати IP 2 Січня 2016 21:34
Хі-хі, злякався. Ой **икло сепаратистське. Сиди й тремти. І подружка твоя, Наталья Зуєва хай тремтить.
303 до Анонім Показати IP 2 Січня 2016 22:46
кого злякався - прищавого поца?
Анонім до 303 Показати IP 3 Січня 2016 01:07
Канановічь ти тут агітацію проводиш? Ще не кастрували тебе?