USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Від удару людей підкинуло в повітря: момент ДТП у Луцьку, в якій 16-річний водій збив 4 людей. Відео 18+

12 Грудня 2021 21:58
Зняли на відео, як 16-річний підліток на Renault Megane, тікаючи від патрульних, збив пішоходів біля гіпермаркету «Там-Там».

Відео опублікували у соцмережі TikTok.

Нагадаємо, аварія трапилася сьогодні, близько 15 години, на проспекті Соборності у Луцьку. Автомобіль Renault Megane, тікаючи від патрульних, здійснив наїзд на чотирьох пішоходів, що перетинали проїжджу частину по регульованому пішохідному переході на зелений сигнал світлофора, після чого врізався у дерево. Водій та пасажири намагались залишити місце ДТП.

Читати ще: Відоме ім'я 16-річного водія, який на переході в Луцьку збив людей. Фото

Окрім цього, втечу від патрульних поліцейських неповнолітні пасажири знімали під музику на відео та навіть встигали публікувати у соцмережах.

Двох травмованих в аварії доправили до міської клінічної лікарні, ще одну жінку у важкому стані – до обласної клінічної лікарні.

Читайте також: Світить від трьох до восьми років за ґратами: затримали 16-річного водія, який збив пішоходів у Луцьку

Увага! Людей із нестійкою психікою та неповнолітніх просимо утриматися від перегляду відео!






Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Патріот Показати IP 12 Грудня 2021 22:19
Батьків в тюрму на 15 років!!!!
Хочу Показати IP 12 Грудня 2021 22:36
Суд Лінча! Суд Лінча! Суд Лінча!
Анонім Показати IP 12 Грудня 2021 22:38
Чому ніхто не догнав тих виродків,поки поліції не було,побити б їх так,як вони ту жінку,що ж це вже робиться таке,якась гнида збила людей
чел Показати IP 12 Грудня 2021 22:39
виродки!
morpheus Показати IP 12 Грудня 2021 22:43
Хтось там писав, що пішоходи повинні були пересвідчитись в безпечості свого руху, але як бачимо тут шансів не було, неадекват вклинився між стоячими машинами в рядах.
Лікар до morpheus Показати IP 13 Грудня 2021 07:56
То кінч*ки-олені, вони ледь читають. Не дивно, такі завжди знайдуться.
Анонім Показати IP 12 Грудня 2021 23:03
Вже нема сили терпіти ці гуманні закони і гуманні суди по відношенню до бандоти і бикоти.
Сергій до Анонім Показати IP 12 Грудня 2021 23:42
Суди не гуманні,а продажні
Саша Показати IP 12 Грудня 2021 23:40
Дегєнєрати!
Гоша Показати IP 13 Грудня 2021 04:43
А куда ви вілізли на переход.вас не вчили шо пропускати машини з серенами треба?
45 до Гоша Показати IP 13 Грудня 2021 09:01
сЕрена в тебе в голові
Лучанин до 45 Показати IP 13 Грудня 2021 15:15
Варто зазначити, що сирени було чути, просто люди, мабуть, не зоорієнтувались. Але має бути таке правило для себе: чуєш сирену - не ступай на дорогу. Перевірено - працює...
Кеша до Гоша Показати IP 13 Грудня 2021 09:31
Гоша, ти в курсі, що ти даун???
Віра Показати IP 13 Грудня 2021 06:22
Якби карали за таке належним чином, то може інше бидлоття такого не робило б...
Луцьк Показати IP 13 Грудня 2021 07:25
Підлітки винні, це так. А чому ніхто не говорить про вчинок поліції? Чи варто у місті, вдень влаштовувати "погоню" ? Невже не можна іншим патрульним передати інформацію щодо затримання чи стеження за автомобілем? Погоня серед дня явно призведе до недоброго.
123 до Луцьк Показати IP 13 Грудня 2021 08:57
Вступайте в поліцію, покажіть клас переслідування, розшукових та перехоплювальних операцій. Чи тяжіння дивана не дозволяє?
Володимир до Луцьк Показати IP 13 Грудня 2021 13:08
От такі як ви "толерантни", одна з причин розповсюдження бидла і анархії!
Ендорфін до Луцьк Показати IP 13 Грудня 2021 16:09
А це нічого, що він міг збити людей і без погоні? Тоді шукай вітра в полі
Саша Показати IP 13 Грудня 2021 07:55
Просто повезло що всі живі , а сам думаєш що б ти робив коли там йшли б твої діти, все просто відрізав би голову водію на місці . Отримав би потім умовно )))
Народна Злочинність до Саша Показати IP 13 Грудня 2021 09:03
То треба бакси мати дати прокурору та судді
Станислав Показати IP 13 Грудня 2021 08:11
Пора вводить высшую меру что бы такие тв*ри не портили жизнь другим.
Лікар Показати IP 13 Грудня 2021 08:19
В коментарі викликається дописувач ''Свідок''. Коментуй, відео. Ти так наполягало, шо то пішоходи винуваті, цікаво, що зараз будеш мукати
Злився чучундра до Лікар Показати IP 13 Грудня 2021 10:02
Він зараз зайнятий по роботі, після обіду відпишиться, вулиці теж треба комусь прибирати
Лучанин Показати IP 13 Грудня 2021 08:55
Біосміття
Святослав Показати IP 13 Грудня 2021 09:54
Це не випадковість -це системність і у цій системності виновата поліція.Скільки раз я бачив як по населеному пункту на шаленній швидкості мімо поліцейського відділку пролітали вот такі уроди а вони даже і личиком не повели.Коли однім можна а другим ні то таке буде завжди
Мілославський Жорж до Святослав Показати IP 13 Грудня 2021 10:03
Во дурак
Володимир Показати IP 13 Грудня 2021 13:01
Винні батьки , що не привили дітям поваги до життя іншої людини, законів та елементарного співіснування у соціумі. Поліція повелся на провокацію підлітків і розпочала погоню. В совокупності сталась велика трагедія. Висновок- легкий доступ до транспортного засобу, неадекватними особами призвело до жахливих наслідків.
Олена Показати IP 13 Грудня 2021 13:36
Ви серйозно? А якщо жінка не прийде до тями, дитина буде напів сиротою. За що? 5 років дитяті, .. Тут нема просто слів, знущаєтесь, та тому порушнику малому довічне сидіти, вони до 8 років?, у мене просто ступор від злості. Невже не знпйдеться хороших людей які не допоможуть сімї юридично! оце вам там ідеш з дитиною на червоний з магазину до маршутки, говориш ,балакуаєш про свята, про плани- і раз все нема нічого!!!!! я просто в шоці!!!!!!
Допомога до Олена Показати IP 15 Грудня 2021 20:36
В нашому суспільстві Добра від ближнього не дочекаєшся,ви навколо подивіться.
Пора робити підземни Показати IP 13 Грудня 2021 16:21
Чи не так? Така біда тут вже не вперше. Завтра, не дай Боже, знову якесь дурне буде летіти, а тут завжди маса людей...
Тетяна Показати IP 13 Грудня 2021 17:20
Просто заради розваги покалічили життя...В стародавньому Ізраїлі не було тюрем. Якщо це було навмисне, або задля розаги, то "... Око за око, ... Життя за життя" Не в ті часи вони їздять... Але відповідальність та ж сама. Ніхто немає права наражати життя на небезпеку- ні своє, ні інших
Западенець Показати IP 13 Грудня 2021 20:24
В європі існує «ідіотен тест», варто і в нас ввести таку норму для водіїв.
CC до Западенець Показати IP 13 Грудня 2021 22:40
Так в них і посвідчення водія немає, який ще тест?