USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Янукович і його оточення розікрали майже 200 мільярдів гривень

6 Вересня 2016 17:34
Колишній президент України Віктор Янукович та його найближче оточення причетні до розкрадання майже 200 млрд гривень, - інформує Ua1.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Державної служби фінансового моніторингу.

Як зазначається, під час розслідування, яке тривало з березня 2014-го по серпень 2016 року, виявили привласнення екс-посадовцями 199,4 млрд гривень. За цим фактом до правоохоронних органів підготовили й скерували 461 матеріал.

За час проведення розслідувань на рахунках, пов’язаних із Януковичем і колишніми високопосадовцями, заблокували кошти в еквіваленті 1,52 млрд доларів.

Крім того, за кордоном заморожено активи екс-чиновників та пов’язаних із ними осіб на суму 107,2 млн доларів, 15,9 млн євро та 135 млн швейцарських франків. Зокрема, йдеться про активи в Австрії, Великій Британії, Латвії, Італії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Нідерландах та на Кіпрі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Андрей Воронов Показати IP 6 Вересня 2016 17:38
Я знаю кто больше стащил, и теперь бегает по парку в Вашингтоне
короче Показати IP 6 Вересня 2016 17:39
а скільки розікрала нинішня влада?!!!!
Анонім Показати IP 6 Вересня 2016 17:40
ха ха
Янукович Показати IP 6 Вересня 2016 18:02
І шо?
333 Показати IP 6 Вересня 2016 18:37
мабуть ці більше
Задовбало Показати IP 6 Вересня 2016 18:41
Скільки Сєня і Порох вкрав будуть писати як прийде інша влада!!!!!
Васька Показати IP 6 Вересня 2016 18:46
Судя по теперешней жизни он докладывал, а не крал.!
Маня Показати IP 6 Вересня 2016 18:57
Какое приятное лицо, лицо надежды и стабильности, и чем оно мне не нравилось
Жітєль Дамбасса Показати IP 6 Вересня 2016 19:37
Не розикрали - а ЗАРАБОТАЛІ!!!!!!!!!!!!!!!! Дамбас паражняк нє гоніт!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сом Показати IP 6 Вересня 2016 20:27
Похоже теперяшные ЧЕСНЫЕ опередили Яныка еще при старте. ( Форма, рюкзаки, повышение кумунальных услуг, и т.д. и т.п.) Обидно токо что каждый приходящий искренне самый честный и порядочный пока невыберут. ЗАДОЛБАЛИ как Украину так и народ украины
аватар Показати IP 6 Вересня 2016 20:43
Ці в день стільки крадуть
Пипл Показати IP 6 Вересня 2016 21:53
Завидуйте молча!
Лучанка Показати IP 6 Вересня 2016 22:01
І що, чесні ви наші?! По підрахунку арештованих коштів в рази менше. Де остальні гроші? Ха-ха! Верніть хоч те, що арештували! Порахуйте разом скільки ви украли. Враховуючи, що ви при владі лише неповних 3 роки, то темпи у вас набагато швидші!!
123 Показати IP 6 Вересня 2016 22:35
Следующий раз, когда захочется поскакать, головой думайте а не жопой!
Всім Показати IP 6 Вересня 2016 23:16
Зате долар по вісім був і завнішній борг в 5 разім менший