Поліщука обрали першим заступником голови Волиньради
![](/resize/450x302/r/files/news/2019/07-26/273349/4w.jpg)
Першим заступником голови Волинської обласної ради обрали депутата облради Юрія Поліщука.
Про це йшлося 26 липня під час засідання позачергової 24-ї сесії Волинської обласної ради.
Нагадаємо, Ігор Палиця припинив повноваження депутата та звільнився з посади голови Волинської облради у зв’язку з обранням народним депутатом. На посаді (в результаті таємного голосування) його замінила депутатка, голова бюджетної комісії Ірина Вахович.
У зв’язку зі змінами вирішив припинити повноваженням першого заступника голови ради Олександр Пирожик, який подав у відставку.
Врешті Ірина Вахович внесла пропозицію повернутися до розгляду порядку денного і висунула кандидатуру депутата від фракції «Свобода» на посаду першого заступника голови ради.
Його кандидатуру затверджували шляхом таємного голосування.Після оголошення результатів Юрій Поліщук подякував усім депутатам за довіру і пообіцяв плідно працювати на користь області.Довідково:
Юрій Поліщук народився 13 лютого 1975 року. Обраний депутатом Волинської обласної ради на виборчому окрузі № 17 від Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Член фракції «Свобода» в обласній раді.
Заступник голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.
Заступник керівника відділу освіти Ковельської райдержадміністрації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 26 липня під час засідання позачергової 24-ї сесії Волинської обласної ради.
Нагадаємо, Ігор Палиця припинив повноваження депутата та звільнився з посади голови Волинської облради у зв’язку з обранням народним депутатом. На посаді (в результаті таємного голосування) його замінила депутатка, голова бюджетної комісії Ірина Вахович.
У зв’язку зі змінами вирішив припинити повноваженням першого заступника голови ради Олександр Пирожик, який подав у відставку.
Врешті Ірина Вахович внесла пропозицію повернутися до розгляду порядку денного і висунула кандидатуру депутата від фракції «Свобода» на посаду першого заступника голови ради.
Його кандидатуру затверджували шляхом таємного голосування.Після оголошення результатів Юрій Поліщук подякував усім депутатам за довіру і пообіцяв плідно працювати на користь області.Довідково:
Юрій Поліщук народився 13 лютого 1975 року. Обраний депутатом Волинської обласної ради на виборчому окрузі № 17 від Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Член фракції «Свобода» в обласній раді.
Заступник голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.
Заступник керівника відділу освіти Ковельської райдержадміністрації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044350)
Всезнайко
Показати IP
26 Липня 2019 13:58
А без свободівців ніяк?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044350)
Лучанин до Всезнайко
Показати IP
26 Липня 2019 15:14
А Ви, шановний, який окрас маєте, випадково не синьо-білий з мертвечуком начолі
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.