USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

За належну роботу «чортового» колеса відповідає орендар, – луцька посадовиця

24 Травня 2021 14:49
«Чортове» колесо в центральному парку в Луцьку наразі знаходиться в оренді, відтак відповідно до договору за належний його стан відповідає орендар.

Про це повідомила начальниця відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко під час засідання комісії з питань комунального майна міської ради.

Нагадаємо, вчора у центральному парку люди застрягли на колесі огляду. Звідти їх зняли рятувальники. Причина зупинки атракціону – неполадка деталі двигуна.

Алла Грабко зазначила, що наразі «чортове» колесо знаходиться в оренді. Відповідно до договору саме орендар забезпечує готовність до експлуатації, тобто він несе відповідальність за належний стан.

Зі слів посадовиці, у парку є також ряд атракціонів, які належить місту, але їх потрібно ліквідувати, оскільки вони не підлягають ремонту і не придатні для користування.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 24 Травня 2021 15:09
Ну так ті що 'застрягли' на чудовому атракціоні нехай подадуть колективний судовий позов і розбираються в суді з таким 'чудовим' власником. Потрібно вже починати відповідати за щось!
Дую на вітер Показати IP 24 Травня 2021 15:54
Типова схема. Спочатку занедбали атракціони, ніхто за ними роками не доглядав. Як запахло смаленим, виявилось що атракціони всетаки міські та не зовсім, аварію перекинули на орендаря. Доречі, чому Міська Рада не моніторила договір на предмет як за належний стан Оглядового Колеса відповідає орендар? Далі, класика жанру, атракціони старі списати, ніхто не винен. Хвилиночку... дійсно ніхто не винен? Ні той що не догледів, ні той що здав в оренду та не проконтролював теж НЕ ВИНІ???
Василь Показати IP 24 Травня 2021 16:13
Якийсь ідіотизм-при пропажі електропостачання годину ломіком крутять цей редуктор!!!Хоча навряд чи там стоїть ел. двигун більше 18квт. на 1000об.Необхідно зробити насадку з колесом чи корбою і спокійно розкрутити через двигун або через редуктор цю "чортівню".Відключи автомат ел. споживання і за 10 -20хв. колесо прокрутится на один оберт вручну.
777 Показати IP 24 Травня 2021 16:16
Так ему,колесу,лет 50 поди.Вот коммуняки,настроили колес,а люди страдают....
лоргі Показати IP 24 Травня 2021 16:41
орендар навіть пофарбувати не може те колесо вже кілька років
Постраждала Показати IP 24 Травня 2021 16:42
Хто ще там знаходився, Відгукніться!!!!!! Будем подавати позов!
лоргі Показати IP 24 Травня 2021 18:27
орендар зекономив і не замінив муфту з паса між двигуном і редуктором з минулого року-от вона і порвалась.
Мда Показати IP 24 Травня 2021 20:45
І тут спригнули.