USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

За зниження прохідного бар’єру, але проти закритих списків: Гузь про зміни до виборчого законодавства

22 Травня 2019 12:08
Волинський нардеп Ігор Гузь, перед голосуванням у Верховній Раді, записав відео у якому розповів про свою позицію щодо зміни виборчого Законодавства.

Відео парламентар опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці.

Ігор Гузь розповів, що підтримує зниження прохідного бар’єру для політичних партій з 5% до 3%, але виступає проти зміни системи з пропорційної на закриті списки. Голосування за закритими списками нардеп пропонує замінити на відкриті списки.

Тому закликає депутатів не голосувати за Законопроект, який буде представлений сьогодні у Верховній Раді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Света Показати IP 22 Травня 2019 12:11
цей прихвостень так і бачить себе біля корита знову і нічого крім цього його не цікавить, а дійсно за цього наглого вискочку не будуть змагатися партійні боси, бо він нікому не потрібен. Пройдисвіт і наглота
скептик до Света Показати IP 22 Травня 2019 12:20
мабуть, такі "наглі вискочки", як ви виразились, заважають таким як ви, наглим корупціонерам, пролазити у владу.
Саня до Света Показати IP 22 Травня 2019 14:42
Цей "прихвостень" був кращим депутатом від округу за все роки незалежності.
НОвік Показати IP 22 Травня 2019 12:17
Для нашого міста він нічого не зробив реального і проблему шахти не зрушив з місця, а на Зе є надія - тому підтримуй, а не слинь. Мажоритарка і ти нам не потрібні.
Саня до НОвік Показати IP 22 Травня 2019 14:43
Назвіть народного депутата, який для Нововолинська зробив більше, ніж Гузь.
Назар Показати IP 22 Травня 2019 12:19
Гузя на смітник історії! Дорогу молодим!
Кекс до Назар Показати IP 22 Травня 2019 14:45
Аххахахаха. Твій молодий "Зеленський" на років так 10 старше "старого" Гузя)
Клава Показати IP 22 Травня 2019 12:23
чомусь не чути пропозицій щодо зменшення кількості дармоїдів ?..
АНАТОЛЬ_ Показати IP 22 Травня 2019 12:38
Ігор Гусь - частина корупції і системи, яка грабує Україну 28 рік. Він крім перепливати озера більше нічого не зробив для Волині, оце тільки через голосування для бандитської свори Порошенка-гройсмана получав мільйони від уряду наших з Вами грошей на лавочки і качельки на яких піарився. Людина жодного дня ніде не працювала і не знає, що таке податки платити. Ганьба!!! Не голосувати за цього проходімца
Молодець до АНАТОЛЬ_ Показати IP 22 Травня 2019 14:48
Ігор Гузь- найбільш ефективний депутат від 19 округу за все роки незалежності)
Доктор Шацький 33 см Показати IP 22 Травня 2019 12:51
Шановнi ВН - коли мент Савченка свале з моеi piдноi Волинi ???
Реаліст Показати IP 22 Травня 2019 13:19
Нацюки вже не в моді.
Саша Показати IP 22 Травня 2019 14:18
знову цей дармоїд брехатиме про турботу за нас і скаже, що нічого не зміг зробити, щоб покращити життя людей за 5 років! Нагадую, що він був цих 5 років владою і частиною коаліції, яка грабувала нашу армію, нашу економіку, поки на Схлді вмирали українські воїни.
Молодець до Саша Показати IP 22 Травня 2019 14:49
Цей "дармоїд"- найбільш ефективний депутат від 19 округу за все роки незалежності)
свг Показати IP 22 Травня 2019 14:25
до анатоль света згідний на 200
Молодець Показати IP 22 Травня 2019 14:50
Ігор Гузь- найбільш ефективний депутат від 19 округу за все роки незалежності!
1234 Показати IP 22 Травня 2019 15:08
Ігор Гузь поясни людям за які гроші купив авто Рейндж Ровер Спорт 2017 року випуску при зарплаті 6 тисяч гривнів (сам писав тоді про таку зарплату) після цього якщо не корупціонер будеш говорити про виборчий процес та прохідність партій. Чекаємо відповіді.
исс до 1234 Показати IP 23 Травня 2019 06:17
це подарунок від вдячного народу
Молодець до 1234 Показати IP 23 Травня 2019 09:36
З дуба впали?) Не купував Гузь ніякого Рейндж Ровера)
Якось так Показати IP 22 Травня 2019 23:37
Походу цікаво одне, яку надцяту партію змінить цей політпристосуванець на цих виборах? І чи готовий він понести відповідальність за діяльність Народного фронту Яценюка від якого був у більшості? Чи знову скромно переметнеться і перефарбується. І нетреба прикриватись качельками з турніками.. то не робота депутата. Перепливання озер і біг трусцою також.