USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Завтра в Україні стрімко здорожчає електроенергія

31 Серпня 2015 10:37
У перший день осені, 1 вересня, ціни на електроенергію «злетять» майже на 20%. Подорожчання торкнеться усіх: і містян, і мешканців села, йдеться у сюжеті ТСН.

Дискусія навколо нових тарифів розігралася не на жарт. Виробники електроенергії запевняють, що підвищення назріло вже давно, натомість експерти вважають нові цифри завищеними.

Раніше за один кіловат споживачі платили 37 копійок, а з першого вересня за кожен використаний кіловат електроенергії доведеться викласти із кишені 45,6 копійки. Цей тариф діє, якщо загальний обсяг використаної електрики за місяць не перевищив 100 кіловат.

Для тих же, хто перевищує цю норму, діятимуть інші умови: якщо ви спожили від 100 до 600 кіловат - заплатите за кожен по 79 копійок. А тим, хто перевищив показник у 600 кіловат, доведеться платити за тарифом 1,48 копійки.

Колишній міністр житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко упевнений, що для переважної більшості українців нові тарифи на електрику є непідйомними. За його словами, чимало українців віддавали за комунальні послуги останню копійчину за старими цінами, а тепер їм підняли вартість кіловату та ще й понизили обсяг споживання найдешевшої електрики.

«Підвищення б'є, у першу чергу, по цій категорії - 100 - 600 кіловат-годин. Раніше найменший обсяг дешевої електроенергії був 150 кіловат, тепер став 100.

І зараз жодна родина не поміщається в ці сто кіловат», - наголосив він.

Натомість фахівці, аби хоч якось заощадити на електриці, радять вимикати із розеток усі прилади, які перебувають у режимі очікування, - телевізори, мікрохвильовки, магнітофони.

Нагрівати воду у бойлері уночі, коли діє знижений тариф та оcнастити оселю енергозберігаючими лампочками.

Нагадаємо, раніше Арсеній Яценюк розказав, як можна зменшити тарифи на комунальні послуги для українців. За його словами, Україна отримала майже 3 мільярди доларів на модернізацію житлово-комунального господарства, але підприємства галузі не зацікавлені в проведенні цієї роботи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ку Показати IP 31 Серпня 2015 10:40
Слава Україні!!!!!!!!!!!!!!!!!
куріку до ку Показати IP 31 Серпня 2015 11:21
з такими цінами, тарифами, зарплатами, пнсіями... Слава казати зовсім недоречно!:( Яка ж тут Слава?:(
Анонім до ку Показати IP 31 Серпня 2015 11:48
слава жидовладі!!!! Та дорозі в Єврожо...у!!!!
Віка Показати IP 31 Серпня 2015 11:01
і мінімалка зросте і спиртне
лучани Показати IP 31 Серпня 2015 11:01
Ціна на електроенергію не змінювалась з 2005-2012 рік,це притому ,що все здорожчувалось. Популісти та злочинці Тимошенко та Янукович гробили енергосистему країни. А тепер потрібно за все платити.
ковель до лучани Показати IP 31 Серпня 2015 12:04
нажаль більшість населення цього не розуміють
11 до лучани Показати IP 31 Серпня 2015 13:37
може ви не в курсі......але Україна електроенергію не закуповує а виробляє..та ще й продає......у нас шість атомних електростанцій...
МИ Показати IP 31 Серпня 2015 11:10
Слава уряду і президенту!
Корінний лучанин Показати IP 31 Серпня 2015 11:44
Стрімко подорожчає у 2017році, яке в порівнянні із сьогоднішніми тарифами буде більше майже у 3 рази, а дане зростання це є не стрімке - всього на 10 коп. А лемент уже зчинили.
Анонім Показати IP 31 Серпня 2015 11:49
І почнеться новий виток росту цін по всіх галузях життя, бо енергоносії - це основна складова життєдіяльності. Подивимось, наскільки зростуть ціни на інше. Це, мабудь, буде п......ь.
Петро Показати IP 31 Серпня 2015 11:56
Знущаються над людом
Andrij Показати IP 31 Серпня 2015 12:20
a v Evropi po 28 centiv za kilovatgoduny, tak sho ne nujte, vse she poperedy....
TheРоман Показати IP 31 Серпня 2015 13:52
Та, щоб той уряд здох разом з президентом!
Андрій Показати IP 31 Серпня 2015 16:43
Чув що з 1 вересня ще й хочуть підняти пенсії і зарплати. Відчуваю що долар буде по 50. Краще б не піднімали.
Роман Показати IP 31 Серпня 2015 17:18
не знаю скільки квт в Європі а газ в Німеччині 10 000 кубов за рік напалив знайомий німець і заплатив 2 500 євро по 0.25 центів за куб при їхніх з-тах 1500 євро мінімум
Оптиміст Показати IP 31 Серпня 2015 18:39
Ура! Нарешті щось новеньке! Героям такі слава!
Іра Показати IP 31 Серпня 2015 19:03
Це ще не останне підняття тарифів. От і отримали за свої мрії та надії
енергетик REVO Показати IP 1 Вересня 2015 02:47
А в чиїх зажерливих лапах всі обленерго ?! Народ кормить олігархів з своїх рук.На виборах проголосують за олігархів.Заслужений фінал комедії під назвою ДЕМОКРАТІЯ І НАРОДОВЛАДДЯ...
МИ Показати IP 1 Вересня 2015 09:29
Чиї кишені поповняться? Знову олігархам! Якщо б обленерго були державними, ан ні, сенька підніме ціни, олігархи сеньке відвалять ще з десяток мільонів, а ми на хліб і воду!
Анонім Показати IP 2 Вересня 2015 11:20
Електроенергію Польші продають по цінам як і Украінї! Ганьба!!!!
ДА, ДА Показати IP 2 Вересня 2015 13:03
населенню дорожчає, а великим підприємствам дешевшає