USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

З 1 вересня подорожчає електроенергія для населення

13 Серпня 2015 18:00
Із 1 вересня 2015-го в Україні знову підвищать тарифи на електроенергію для населення. Це буде вже друге підвищення цін цього року. Загалом до березня 2017-го, світло подорожчає в 3,5 разу.

Відповідне рішення 26 лютого цього року затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, - повідомляє ТСН.

У 2017 році середньозважений рівень тарифу для населення становитиме 122,83 копійки за кВт/год. Найменше за світло платитимуть власники двозонних лічильників. Адже вночі електроенергія коштуватиме наполовину дешевше.

Тарифи підвищуватимуть кожні півроку у п'ять етапів:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
дідо Показати IP 13 Серпня 2015 18:32
Давно пора. Вистачить доплачувати тим,хто може сам заплатити повну ціну.
Анатоль_ до дідо Показати IP 13 Серпня 2015 19:03
Ми з панею Наталкою Семенівною згідні з Вами на усі 100%! Нашому рідному Урядові України від нас усіх красна подяка та низький доземний уклін!
ані Показати IP 13 Серпня 2015 18:39
А коли вже підвищать зарплати,пенсії...
дідо до ані Показати IP 13 Серпня 2015 18:56
тоді.коли працювати стануть краще та перестануть красти на робочому місці.
303 Показати IP 13 Серпня 2015 19:18
Слава м.....! Ну, ви поняли
нічого не змінилось Показати IP 13 Серпня 2015 19:26
Народ платить - чиновники багатіють. Проста "сіра маса" необхідна лише для сплати податків, комунпослуг, участі у військових діях та інше. У випадку виникнення будь-яких проблем від цієї "сірої маси" відхрещуються всі чиновники, як тільки можуть.
Василь М. Показати IP 13 Серпня 2015 19:31
Тарифи підвищуватимуть кожні півроку у п'ять етапів ! Шановний обраний народом - гарант Конституції України, чому паралельно не підвищують зарплати і пенсії , як нам сплачувати ???
не раб Показати IP 13 Серпня 2015 19:43
Волиньобленерго комунальне підприємство. А процює на комуняк.
Андрій до не раб Показати IP 13 Серпня 2015 20:08
І на олігархів.
Вася до не раб Показати IP 13 Серпня 2015 22:22
Волиньобленерго давно вже приватна структура власник якої живе .... в Росії.
Анонім Показати IP 13 Серпня 2015 21:20
а ахметову все мало
волиняка до Анонім Показати IP 14 Серпня 2015 09:04
Спочатку на Коломойського "патріота" подивись!!!
Максим Показати IP 13 Серпня 2015 21:58
А якщо не будуть платити, бо не взмозі? Усім відключать?
Так тримати! Показати IP 13 Серпня 2015 21:59
коментар було видалено
Отаке Показати IP 13 Серпня 2015 22:25
оце здобули так здобули
як то кажуть... Показати IP 14 Серпня 2015 00:20
а ми крєпчаєм...
не зрозумів Показати IP 14 Серпня 2015 00:25
чого ми тарифи рівняємо з європейськими? а зарплати лишаємо патріотично (затягни пасок і закрий рота) щиро українські?
патріот Показати IP 14 Серпня 2015 09:02
Дивує одне - люди мовчать і ніхто ні на який Майдан не виходить і соцопитування провели, що зараз лише 18% готових вийти на Майдан... Ляпота!!! От же ж люди...знайшли на свою ду...у пригод...
Лучанка Показати IP 14 Серпня 2015 10:13
В мене електричне опалення, взимку накручуємо до 3000 кВт, це я платитиму 1380 грн тільки за світло, а зарплата в мене 1200 і ще маленька дитина. Капець!!!!! Якби держава хоч ті двозоні лічильники якось здешевила, щоб змога була їх купити. Нехай агітують населення!