USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.80 9.95

14 гривень за поїздку: в луцьких маршрутках подорожчає проїзд

13 Червня 2022 14:09
На чергове засідання виконавчого комітету Луцькрада, яке відбудеться 15 червня, вносять проєкт рішення про підняття вартості проїзду в автобусах, які працюють на міських маршрутах.

Запропоновано підняття з 8 до 14 гривень за одну поїздку, інформують у міськраді. На жаль, це вимушений крок, адже багато складових тарифу значно зросли.

Зокрема йдеться про те, що в чинному тарифі вартість дизельного палива закладено в розмірі 26 грн/л. На початок червня цього року середня вартість дизпалива становить 58 грн/л. Разом з тим, на окремих АЗС, де є достатня кількість пального, вартість палива становить 64 грн/л. Таким чином, вартість палива зросла щонайменше у 2,23 раза.

Окрім того, зросла вартість основних запчастин і мастил. Шини здорожчали на 25-40 %, моторні мастила – на 40-45%, а акумуляторні батареї – на 35-40%.

До того ж, рівень інфляції на Волині у 2022 році, порівняно із груднем 2021 року, склав 109,7% (станом на 01.05.2022 року).

Серед причин у міськраді називають і те, що розмір мінімальної заробітної плати у жовтні 2021 року становив 6000 грн, з грудня 2021 року – 6500 грн, а в жовтні 2022 року планово зросте до 6700 грн.

Разом з тим, щоб дати жителям громади та гостям альтернативу, Луцький міський голова Ігор Поліщук дав розпорядження керівництву Луцького підприємства електротранспорту збільшити кількість тролейбусів на міських маршрутах та зробити повний випуск в кількості 42-52 одиниць транспорту, залежно від пасажиропотоку.

Також для зручності лучан і гостей міста буде збільшено кількість рейсів у години пік та вечірній час.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
Читач Показати IP 13 Червня 2022 14:36
Тварі! Скільки можна наживатись на бідних людях, і так кожку копійку рахуєш. Коли вже ви нажретесь? Валідатори наще встановлювали? Чого немає контролерів? Скільки ще готівка буде в маршрутках ходити? Мародери!
Анонім до Читач Показати IP 13 Червня 2022 16:27
Війна і результуючий дефіцит палива дефекувати хотіли і на валідатори, і на все інше. Однак вам аби на "злу владу" погавкати, не здивуюсь, якщо в результаті після коментарю на ваш рахунок "капнуло" 14 російських рублів.
123 до Анонім Показати IP 13 Червня 2022 17:04
Це по ходу тобі за такий коментар буде капати % з цих 14 грн.
Читач Показати IP 13 Червня 2022 14:42
А хто буде контролювати щоб маршрутки їздили у вечірній час? Ці скатіни постійно з'їжають рейсів і ніхто ніколи не перевіряв їх чи доїжають вони свої рейси до кінця
Правдолюб Показати IP 13 Червня 2022 14:54
Я так зрозумів що хтось з міської ради на проценті перевізників , с..ки !!!
Анонім до Правдолюб Показати IP 13 Червня 2022 16:24
Ні. Ти не зрозумів, що зараз дупа з відповідними наслідками.
123 Показати IP 13 Червня 2022 14:57
Паралельно відразу потрібно блокувати безкоштовний проїзд у тролейбусах для певних пільгових категорій. Хоча б з 7 до 9 ранку, щоб у час-пік пенсіонери не шастали, а люди могли більш-менш нормально доїхати но роботу.
інженегр до 123 Показати IP 13 Червня 2022 15:51
ПНХ! - Я працюючий пенсіонер і зранку їду на роботу. І свій безкоштовний проїзд я заробив 40 -ка річною працею. Дасть Бог і ти доживеш до пенсійного віку і будеш "шастати" безкоштовно в тролейбусі в пошуках дешевих харчів... ПС. Звертайте увагу на недолугу владу, а не на нещасних пенсіонерів...
123 до інженегр Показати IP 13 Червня 2022 17:07
У даному випадку Ви - вийняток із вийнятків. Я мав на увазі тих бабульок, які у час-пік сунуться в тролейбус, катаючись по колу, тим самим заважаючи пасажирам, кому дійсно потрібно їхати.
лучанин до 123 Показати IP 13 Червня 2022 23:29
що ти городиш? не бухай,і бред не будеш нести...чудо
Читач до інженегр Показати IP 13 Червня 2022 19:36
Проблема в тому що більшість пенсіоневів безтолку їздять тоді коли людям треба на роботу. І виходить через цих пенсіонерів ускладнюється проїзд тим кому дійсно треба!
Підпільник Кіндрат до 123 Показати IP 13 Червня 2022 22:28
Довбень, пенсіонери "шастають" твоїх дітей глядіти , дурило прибацане!
Читач Показати IP 13 Червня 2022 14:57
Предлагаю срайкувати і не платити, за такі гроші має бути комфортний проїзд. Нехай тоді включають кондиціонери, а нє то небуду платити або за стрим тарифом і готівкою!
Анонім до Читач Показати IP 13 Червня 2022 16:23
Будеш ходити пішки. Це якщо ти взагалі хоч якесь відношення до луцька маєш.
Пасажир до Анонім Показати IP 13 Червня 2022 23:37
Не вкючають кондиціонер НЕПЛАТИТИ
Анонім до Пасажир Показати IP 14 Червня 2022 08:58
Не платиш - ідеш пішки
Внук діда гонщика до Читач Показати IP 13 Червня 2022 16:44
розкудахтався, викину з салону і пошуруєш пішки
Читач до Внук діда гонщика Показати IP 13 Червня 2022 19:37
Дивтсь аби я тебе не викинув
Внук діда гонщика до Читач Показати IP 14 Червня 2022 12:21
кишка тонка
Розумний вибір Показати IP 13 Червня 2022 16:43
Ціна завищена. Та зрозуміло, що всі будуть платити, хоч зараз галасу багато, як завжди. На жаль, лучани вибрали владу, яка маршрутками не їздить, тому не чує. Змова перевізників з міською владою, але до виборів далеко, тому мерія не переймається!
Анонім Показати IP 13 Червня 2022 16:44
"рівень інфляції на Волині у 2022 році, порівняно із груднем 2021 року, склав 109,7%"- well done!!!
Луцьк Показати IP 13 Червня 2022 16:49
Добре подумати ,головою, а не іншим місцем, то ДОСИТЬ 10 ГРН в маршрутці. І зручно для контролю по карточця. А те ,що такі добрі для тролейбусників, то ви ж такі грамотні ,що їх не випускаєте на маршрут.
Луцьк Показати IP 13 Червня 2022 17:21
То купи маршрутку і вози, побачу як заспіваєш.
Shcoder Показати IP 13 Червня 2022 17:28
А что вы хотели по 5 копеек ?
лучанин Показати IP 13 Червня 2022 17:53
Чому не внести проект рішення про підняття мінімальної ЗП до 40 000 грн... а потім і проїзд до 14 грн без проблем..
Іра до лучанин Показати IP 13 Червня 2022 19:08
Проект є, але грошей на виплату немає
Читач до Іра Показати IP 13 Червня 2022 19:39
Де немає?
Внук діда гонщика до Читач Показати IP 14 Червня 2022 12:22
в тебе в кармані
Іра до Читач Показати IP 14 Червня 2022 13:03
В бюджеті коштів для виплати 40 000 кожному немає. Зараз пріорітет військові
Читач до Іра Показати IP 14 Червня 2022 20:17
Якщо потрусити всіх олігархів які незаконно нажили свої статки то повір вистачить всім. Думаєш чого кожна влада в Україні приховувала що Україна кормить чуть не весь світ?
Александр -1 Показати IP 13 Червня 2022 18:44
10 - 12 грн. Льготникам, детям - 5. Всем без исключений. Все должны платить- прокуроры, держслужбовци, военные и т.д.
Іван Показати IP 13 Червня 2022 19:04
Нормальна ціна. Можна підвищити й до 20 гривень. Паливо дороге, а водіям теж потрібно щось заробити. Сьогодні все дороге. А в кого немає грошей, то нехай пересідає на велосипед чи ходить пішки.
Читач до Іван Показати IP 13 Червня 2022 19:41
А тебе не смущає рівень зарплат? Як би є рівень зарплат дозволяв собі це позволити то була б нормальна ціна
Українець Показати IP 13 Червня 2022 21:36
***ть, розкудахтались тут... Ви забули що у нас війна? Розбиті НПЗ та нафтобази? Забули? У частини людей вже житла немає, а ще тисячі - померли. А у вас тут "проблеми", проїзд по 14. Купіть старий ровер та катайтесь, або ходіть пішки. Зможете привезти в Україну дешеве пальне - станете національними героями. А не можете - краще помовчіть та сприйміть нову реальність. Це війна, але бачу для частини лучан туго доходить що це
Петро до Українець Показати IP 13 Червня 2022 23:33
Крім війни ще є квартплата з оплатою тепла влітку, є діти які їсти хочуть і не раз кожен день, а є робота в неповний місяць і за 50% окладу, та масове здорожчання всього на ринку України (інфляція). А ще є адміністрації які дотують перевізникам з міського бюджету, а не підвищують собі оклади під час війни (на це гроші завжди є)
Пасажир до Українець Показати IP 13 Червня 2022 23:43
Ти жінці свої розказуй що кому робити,а якщо немає жінки то собакам в парку розкажи ,можеш курам
Читач до Українець Показати IP 14 Червня 2022 08:01
А ви що в Україні перший день живете? Всі ми розуміємо що війна. А ще скільки людей хоче нажитись на війні, це ще круто повезло що влада вирішила контролювати ціни на пальне інашке вже по 100 гривень було б. Якби у всіх була впевненість що поки війна треба перетерпіти бо після війни все вернеться до норми, тоді да ці коментрі немають сенсу. Я наприклад глибоко переконаний що після війни буде так само аби ще гірше не стало. Тому всі ми розуміємо що війна але ж якось жити треба.
Александр - 1 до Українець Показати IP 14 Червня 2022 11:00
При всем уважении.. Да - Война. Надо начинать с того - что отменить льготы на проезд - ВСЕМ. После - высчитать экономически обоснованную цену проезда.(На сегодня). Оставить льготную цену детям. Ввести цену на 3 месяца например. И пересматривать ее в зависимости от того как изменилась ситуация.. В ту или другую сторону.
Підпільник Кіндрат Показати IP 13 Червня 2022 22:30
Пенсія 10 тис. - проїзд 20 грн.- ноу проблєм!
Соу Соу Показати IP 13 Червня 2022 23:28
Коментарі просто клас! Мужики дорвались до телефона! А якщо по суті, то це наша нова реальність. Ціна не впаде більше, пальне дороге, а основне те що люди дійсно забувають про війну, тому що виживати треба і тут в тилу…годувати дітей.
Правда Показати IP 14 Червня 2022 06:51
Таке враження,що лучани живуть в паралельній реальності...в нас окупація країни,бойові дії,ворог знищує державу,економіка-40%,інфляція,що буде з газом,ОПАЛЕННЯМ,харчами...добре,що нам допомагають,але...не треба нити на дивані,а шукати вихід і допомагати ЗСУ,бо надія тільки на них.
Читач до Правда Показати IP 14 Червня 2022 08:05
А ще скільки людей які хочуть нажитись на війні. Якби у всіх була впевненість що поки війна треба перетерпіти бо після війни все вернеться до норми, тому треба вже щось виборювати бо після війни краще не стане
Іра до Читач Показати IP 14 Червня 2022 13:10
Після війни будуть ще тяжчі роки, до повернення стану економіки 2021 р треба до 10 років. Повоєнні 2-3 роки будуть надзвичайно тяжкі
павло до Іра Показати IP 14 Червня 2022 15:32
Не переживай, чиновники всерівно будуть жити в шоколаді, вже індексують собі зарплати і пенсії, будуть отримувати по 35-50 тисяч середню зп, ніхто чиновників не скорочує і не оптимізує бюджети, як обласний так і місцевий, чиновницький апарат від війни ї її наслідків не постраждає а лише приумножить собі капіталу особливо на західній Україні, а народ так звичайно заплатить своєю праце. комфортом і гаманцем аби у них був гідний рівень життя
Олександр Показати IP 14 Червня 2022 13:50
Воно ніби й так... Але коли одному - 14 гривень, а іншому - нуль, то воно якось і не так...
Українець Показати IP 14 Червня 2022 16:54
Диву дивуюсь. Всі хочуть щоб все було як до війни - не буде таке. І війна не скоро закінчиться, а як закінчиться то ціни меншими не будуть. Тут про дітей згадали - що їсти і т. д. : вони у вас цілі і здорові, і мають де жити, а щодо грошей - треба шукати варіанти. Зараз тисячі українців із задоволенням би прийняли ваші "проблеми", аби не було те, що є у них, не були б там де вони зараз. Але видно лучанам не зрозуміти цього. https://360war.in.ua/uk/bucha перегляньте локації зруйнованих міст, можливо тоді зрозумієте дріб'язковість ваших "проблем" і почнете думати про інше
Лучанин до Українець Показати IP 14 Червня 2022 20:11
Щоб ти сказав якби так сталось що тобі немає за що хліба купити, і наприклад переселенців кормлять бо їм тоже немає за що хліб купити а тебе ні бо ти не постраждав від війни і не в зоні бойових дій. Я розумію що зараз всім важко але в цього "важко" тоже є якісь межі
Українець до Лучанин Показати IP 14 Червня 2022 20:45
Немає за що - звернись у відповідні служби, попроси допомогу, знайди додаткову роботу. У декого ні житла, ні одягу, а іноді і документів немає
Лучанин до Українець Показати IP 15 Червня 2022 23:53
Ви не зрозуміли про що я писав. Прочому тут те що ви пишите? Я про те що переселенці частина з яких прото ненавидить Україну мають надто багато привілеїв.
Володимир Показати IP 15 Червня 2022 12:30
Вся біда в тому, що відсутня логістика транспорту, їздять паравозом один за одним, а в другому кінці міста люди ждуть годинами.Друге, швидкість, як на похороній процесії та відсутність графіка. Обмін повітря відсутній, гонкі між конкуруючими маршрутами, теревені по пів години по телефону за кермом, не зупиняються на зупинках коли один пасажир стоїть, роблять вигляд ,що не бачать.