USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

22-річна лучанка йде в поліцію, «бо дістала корупція»

21 Серпня 2015 14:25
Лучанка Анастасія Шевченко разом з іншими 4 176 кандидатами подала документи на вступ до лав поліції. Вже майже три тижні дівчина посилено готується до конкурсних відборів.

Про це – у сюжеті «Громадського.Волинь».

Щодня о 6.50 вона бігає на шкільному стадіоні. Її спритність і вправність оцінює тато – місцевий активіст Дмитро Сандалов.

З його слів, рішення доньки стати поліціянткою для нього не стало несподіванкою, адже Настя – цілеспрямована і справедлива. Вона не тільки сама не порушує законів, а й стежить за тим, щоб у сім’ї їх дотримувалися.

Свій життєвий вибір Анастасія Шевченко пояснює прагненням змін у країні. Вона більше не може миритися із корупцією, яка є в тому числі у вузі, де дівчина навчається.



Нагадаємо, нещодавно закінчився набір у патрульну поліцію Луцька, зареєстровано 4177 кандидатів.

Очікується, що перші патрулі вийдуть у місто наприкінці листопада або на початку грудня.

У луцькій патрульній службі буде задіяно 160 поліцейських, із них щоденно працюватиме 20 постійно діючих патрулів. Патрульна служба працюватиме 7 днів на тиждень 24 години на добу.

Зауважимо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що рівень довіри до Патрульної поліції є високим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Молодці. Показати IP 21 Серпня 2015 15:00
Ми разом щось змінимо. Очистимся від злодіїв.
олег до Молодці. Показати IP 22 Серпня 2015 22:40
Брєд. За екзамени плачу бо не можу здати , про хабарництво в міліцію не заявляла - бо чисто шкурне питання(треба ж вуз закінчити) , але в 22 роки амбіції пруть - буду чесною, як тільки так зразу. Люди - хамелеони
лучанин Показати IP 21 Серпня 2015 15:06
цікаво як ця дівчинка буде боротися з корупцією: штрафуючи за неправильну парковку чи вгамовуючи пяних дебоширів, а може ганяючи бабусю, яка торгує в непристосованому місці своєю городиною через свою мізерну пенсію? То їй тра було йти в Антикорупційне бюро або прокуратуру
підтримую до лучанин Показати IP 21 Серпня 2015 15:51
Ця дівчина і остальні з такими "лозунгами" поняття не мають що таке "корупція" та "корупційне діяння". Тим більше не стикалася, бо життєвого досвіду нуль. Зате "активістка" і буде боротися. Ну візьмуть її в поліцію: через три місяці батько з матірю будуть пиляти, де поночах ходить. Витерпить, далі вийде заміж: і терба буде борщ варити, прати, прасувати, дітей бавити, і ... звільниться, бо скаже не хочу служити злочинній владі.
Карина Показати IP 21 Серпня 2015 16:09
Поліція не бореться з корупцією а прийдеться з пяничками боротись з наркоманами і так далі.
мешканець Показати IP 21 Серпня 2015 16:20
Вистачить дівчинки на декілька місяців
Луч арка до мешканець Показати IP 24 Серпня 2015 03:21
Пройде пару днів і напореться вона на придурків із самооборони наб'ють морду заберуть пістолет і в кабуру нас*руть і буде вам нова поліція
Катя Показати IP 21 Серпня 2015 16:31
що за брєд, можу погодитись що в ВНЗ є корупція, є викладі які дісно можуть завалати, але "жоден екзамен неможливо здати своїми силами"... ну це вже фігня якась, може просто вчити треба і все здасиш... сама вчилась, сама знаю... якщо є розум то все можливо!
Наталя до Катя Показати IP 21 Серпня 2015 20:29
Допоки є попит - буде й пропозиція.
Соленый Показати IP 21 Серпня 2015 19:23
Ничего. Время покажет. Романтика уйдет, а силы бороться останутся и прибавятся. Удачи, девочка.
Волинь Показати IP 21 Серпня 2015 19:32
Неодноразово писав про розкрадання десятків мільйонів гривень в освітній сфері та медицині Луцька , і це за півроку. Шановні депутати, ревізори, прокурори ! Потрібно перевірити усі навчальні та медичні заклади міста, щоб повернути розкрадені десятки мільйонів гривень. Почніть з мажорної 4 школи Мишковця, де є "приписані працівники", котрі не працюють, а зарплату отримують. За роботу, друзі ! Слава Україні !
Блондин Показати IP 22 Серпня 2015 01:32
Она может и незнает что такое корупция..но хочет менять сестему и это уже вызывает уважение! Поймите пора менять ВСЁ, ЧТОБЫ НАШИМ ДЕТЯМ НЕБЫЛО СТЫДНО ЗА ТО ЧТО РАДИТЕЛИ ИЛИ ВОРОВАЛИ ИЛИ РАБОТАЛИ ЗА ХЛЕБ! "Поймите,нас достало!"
профессор Преображен до Блондин Показати IP 22 Серпня 2015 12:53
а змінювати систему працюючи за спеціальністю, на навчання якій потрачено державні кошти мабуть не так престижно? якщо "фізра" це головне у боротьбі з корупцією , то разруха точно в головах
Анонім Показати IP 22 Серпня 2015 18:40
Треба було б корупцію бороти та іти служити в ППС за 1800 без вихідних))
парадокс до Анонім Показати IP 22 Серпня 2015 22:27
як в патрульну службу то конкурс 15 бажаючих на місце, а як в армію, не говорячи про АТО, то полний капець
знаючий Показати IP 23 Серпня 2015 16:17
Мова йде про такий ВУЗ як ЛНТУ, де зараз ректором став п. Савчук, депутат від фонду Палиці, але нічого не змінилося досі???