USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

90 нардепів-мільйонерів отримали компенсацію на оренду житла з держбюджету

4 Лютого 2022 17:54
90 нардепів-мільйонерів отримали компенсацію на оренду житла за минулий рік, 65 з них – зі «Слуги народу», повідомили у Комітеті виборців України.

За даними активістів, на кожного у середньому виділяли по 20 тисяч гривень щомісяця, пише Новое время.

Серед тих, хто отримав компенсацію, була низка депутатів-мультимільйонерів. Приміром, бюджетну компенсацію отримав народний депутат Остап Шипайло (підприємець задекларував 22 млн грн, №120 у виборчому списку «Слуги народу»). Також орендував житло за бюджетні кошти Олександр Трухін, який став фігурантом скандалу про участь у ДТП (задекларував 20 млн грн).

Також отримували бюджетну компенсацію члени монобільшості Степан Чернявський, Павло Павліш, Дмитро Соломчук, Костянтин Касай, Євген Пивоваров, Ігор Негулевський, Артем Кунаєв, Олександр Салійчук, Ігор Фріс, Максим Ткаченко, які задекларували 8-11 млн грн грошових активів.

У списку найбагатших депутатів, які скористалися бюджетними коштами, – позафракційні Олег Воронько (задекларував 129 млн грн), Євген Яковенко (54 млн грн) та Муса Магомедов (39 млн грн).

«70% депутатів, які орендують житло за кошти платників податків, мають достатньо фінансових можливостей, щоб самостійно винаймати житло. Розмір депутатської зарплати дозволяє покрити витрати на оренду квартири в Києві. Однак, незважаючи на наявність можливостей, депутати продовжують отримувати компенсацію з бюджету, яку сприймають як своєрідний депутатський бонус», – пояснив глава КВУ Олексій Кошель.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 4 Лютого 2022 18:41
Я отримую 2000 тис пенсії,а те бидло 20 тис.просто так
Народна прокуратура до Анонім Показати IP 5 Лютого 2022 16:45
Дивлячись, яку ти вказав пенсію ( 2 мільйони) - то ти дуже багата людина. Де такі дають? А якщо мав на увазі 2000 (тоді не треба словами дописувати "тис.")і не вмієш це навіть правильно написати, то на більшу і не заробив. Але ж так хочеться не прикладаючи зусиль на освіту, не обмежуючи свій позаробочий час, отримуючи зарплату "в конверті", потім мати таку ж пенсію як і ті, хто з молодості намагався чогось досягнути, правда?
123 Показати IP 4 Лютого 2022 18:55
А чому ж голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Д. Гетьманцев для них не придумає якогось податку? Землеволодільці-селяни, які мають біьше 0.5 га землі для обробітку будуть наповнювати бюджет щоб міліонери-депутати могли арендувати житло, нн витрачаючи свої кровні. Повний абзац!
Олесь Показати IP 4 Лютого 2022 19:01
Слава Україні .!!! Бандам депутатів ганьдьба .! Неможу стримати слово яке хочу сказати ....ВИРОДКИ ЧОРТОВИ ....
Фінагент Показати IP 4 Лютого 2022 20:05
Завтра перевірю. Волинці там є?
777 Показати IP 4 Лютого 2022 20:14
Так вам и надо,сами выбрали,теперь они жируют,а вам кости с барского стола уже не дают,а когда там Путин нападает?Вы не откиньтесь,вам еще воевать за них.
3 Показати IP 4 Лютого 2022 20:16
Треба думати, коли вибираємо депутатів.
535 Показати IP 4 Лютого 2022 21:08
А ви що думали, що клоунада ця так прлсто мине?!Хотіли не Петра,майте!
Александр - 1 Показати IP 5 Лютого 2022 13:54
Мелочь - а приятно.. По принципу - " а то буде на огірочки"
Клава Показати IP 5 Лютого 2022 15:54
.. і не тра нардепу Юрченку красти 4 пляшки пива в кооперації..
Анонім Показати IP 5 Лютого 2022 16:48
Це абзац повний.скоти. людей податками з усього а ті багачі нажертися не можуть
Демьян. Показати IP 6 Лютого 2022 20:00
Инвалидам трудового увечья,которым авто показано как средство протезирования,фактически компенсация за оторванные ноги или посаженные в инвалидные коляски,десятилетиями украинская власть не чешется,не обеспечивая данное право. Они заняты своими заботами и льготами. Слава Украине!