USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

MH17: Нідерланди чекають роз'яснень від Малайзії через заяву Росії

1 Червня 2019 07:00
Уряд Нідерландів зажадав роз’яснень від Малайзії через останні заяви прем'єр-міністра Махатхіра Мохаммада, який засумнівався у вині Росії в катастрофі MH17.

Про це повідомляє Новое время з посиланням на NOS.

«Уряд Нідерландів звернувся до Малайзії з проханням роз’яснити останні заяви прем'єр-міністра Махатхіра Мохаммада. На цьому тижні в малайзійських ЗМІ він поставив під сумнів відповідальність Росії за катастрофу MH17», — сказано в повідомленні.

Раніше глава уряду Малайзії Махатхир Мохамад, який виступає за розвиток торгово-економічних відносин з Росією, заявив, що не вірить в провину РФ за збитий над Донбасом Боїнг MH17 авіакомпанії Malaysia Airlines.

При цьому слова прем'єра Малайзії суперечать офіційній доповіді, представленій 24 травня 2018 року в Нідерландах.

Згідно з документом, слідство встановило не тільки походження ракети, яка збила Боїнг, але і те, що ЗРК Бук, з якого її випустили, належить 53-й бригаді протиповітряної оборони ЗС РФ, дислокованої в Курську.

Більш того, експертам вдалося відновити маршрут зенітного комплексу як з РФ в Україну, так і назад.

Нагадаємо, що в 2018 році уряди Нідерландів та Австралії, чиї громадяни загинули в результаті авіакатастрофи, поклали на Росію відповідальність за знищення МН17. Вони закликали Росію визнати свою відповідальність і не виключили в майбутньому звернення до міжнародного суду за фактом знищення авіалайнера.

Катастрофа малайзійського Boeing сталася 17 липня 2014 року. Літак авіакомпанії Malaysia Airlines летів з Амстердама в Куала-Лумпур. Загинули всі 298 осіб, які перебували на борту. У серпні 2014 року була створена Міжнародна слідча група, куди увійшли представники Росії. У липні 2015 року Росія заблокувала в Радбезі ООН пропозицію створити міжнародний трибунал з розслідування аварії MH17.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 1 Червня 2019 07:59
Малайзия отказалась обвинить Россию в уничтожении своего "Боинга" над Донбассом потому, что знает правду и не желает более иметь отношение к этой провокации США, что обрекает её на провал.
! до Анонім Показати IP 1 Червня 2019 10:20
Малайзия отказалась ? Есть официальное заявление Малайзии ? Есть доказательства той "правды" которую придумывает кремль ? Если есть, то дайте ссылки на достоверные источники, НО ОФИЦИАЛЬНОЕ РАССЛЕДОВАНИЕ ПОЛНОСТЬЮ ПОДТВЕРДИЛО ВИНУ РАШИ В КАТАСТРОФЕ М17.
Я думаю до Анонім Показати IP 1 Червня 2019 12:24
Я думаю, що не варто звертати увагу та цитувати інформацію розміщену "жовтою пресою".
2їб Показати IP 1 Червня 2019 08:46
Уряд Малайзії не поділяє думку свого недолугого міністра.
Ростов Показати IP 1 Червня 2019 09:23
РФ еще не предъявила данные базы ВВС в ЮВО, Таганрог.
! до Ростов Показати IP 1 Червня 2019 10:22
Она (раша) их еще не состряпала.
Ну що? до Ростов Показати IP 1 Червня 2019 12:38
Тогда лахта все просто, открытый судебный процесс, открытие всех доказательств, и приговорор! Но почемуто россия этого боится как огня... Помоему все ясно и с рашой и с ее доказательствами.
Правда Показати IP 1 Червня 2019 09:32
Насправді це не перша і не остання спроба поширити дезінформацію про катастрофу М17. Росія хоче обілитись від цієї крові, але висновки міжнародної комісії, куди доречі входить і Малайзія, однозначні, - вина на Росії.
777 Показати IP 1 Червня 2019 14:01
ракета сбившая самолет согласно номеру,была передана части пво,дислоцированой на территории украины, обратно в россию не возвращалась.и предьявить ни ракету ни где она отстреляна мо украины не может.ну разве что ее сперли и продали...
Віктор до 777 Показати IP 1 Червня 2019 14:23
Джерело інформації - пєрвий канал?
777 до Віктор Показати IP 2 Червня 2019 14:37
ракету покажите,ивсе ок.
789 до 777 Показати IP 1 Червня 2019 15:20
Эти сказки для ватаТВ и для внутреннеросийского пользования. Ты и сам это знаеш.
Віктор Показати IP 1 Червня 2019 14:22
Я б не виключав варіант що московія могла когось купити у владній верхівці Малайзії, через що і звучать такі заяви