USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«А де ще купити, в Америці?» – Савченко про закупівлю російської контрабанди для армії

1 Березня 2019 17:02
Голова Волинської ОДА Олександр Савченко переконаний, що деталі до озброєння, яким користуються українські військові, можна купувати в Росії та припускає, що луцький завод «Мотор» теж міг використовувати контрабандні деталі.

Про це йшлося під час розширеного засідання колегії управління культури, з питань релігій та національностей Волинської ОДА 1 березня.

Акцентуючи увагу на одному з основних пунктів виборчої кампанії чинного президента – армії, він зазначив, що ніхто не помічає, скільки років армію розвалювали всі, хто був президентами та прем’єрами.

«Я був в уряді Тимошенко і при Кучмі працював – всі валили армію і гордилися тим, скільки продали, бо йде роззброєння. Сьогодні ми це все збираємо по крупицях, половина озброєння, якщо не більше – совітське, і ми зараз кричимо, що купували в Росії? А де ми ще можемо сьогодні купити, в Америці? Хто нам його зробить?», - обурювався голова ОДА.

З його слів, луцький військовий завод «Мотор», який ремонтує двигуни до радянських літаків, тепер перейшов на виготовлення своїх деталей для радянських апаратів, адже українських поки немає.

«У той же час і я не дуже вірю, що «Мотор» випускає все і зробив заміщення російського. Може, вони теж десь контрабанду завозять. Літаки повинні літати, танки і БМП повинні їздити», - зазначив Олександр Савченко.

Нагадаємо, журналісти проекту «Bihus.info» опублікував розслідування, у якому йдеться про те, що син заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олега Гладковського Ігор був безпосереднім учасником мільйонних схем з розкрадання в оборонному комплексі. Загалом журналісти встановили щонайменше 250 мільйонів гривень, зароблених через 3 основні фірми-прокладки. Такою фірмою виступала навіть «Кузня на Рибальському», яка тоді належала Порошенку. До слова, Президент України заявив, що Росія готується до повномасштабної війни в Україні, проте відсторонив з посади свого бізнес-партнера Гладковського після того, як стали відомі факти розкрадання в українській армії.

Через розкрадання на сотні мільйонів доларів в оборонній сфері України депутати Луцької міської ради звернулися до Верховної Ради з вимогою ініціювати процедуру висловлення недовіри Петру Порошенку. На підтримку звернення висловилися представники різних політичних сил на Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Просто Показати IP 1 Березня 2019 17:06
іди мий вусики, скоро ж%па прийде.
а дочого Показати IP 1 Березня 2019 17:15
Стількі тексту де?міліціянт не знає на скільки раз і кому продавали.не його нагінали?
1 Показати IP 1 Березня 2019 17:27
Якщо мотор не буде завозити дякі запчастини з росії контрабандою, то їх можна легко закривати. І не одного літака су або міг в Україні не буде P.S. нахвилинку це єдині в Україні військові винищувачі і штурмовики
2 до 1 Показати IP 1 Березня 2019 18:21
а нащо той совковий хлам потрібен? америка поможе, дадуть винищувачів серії F
Корiнний лучанин до 2 Показати IP 1 Березня 2019 19:10
Обов'язково"дадуть". Халявщики.
1 до 2 Показати IP 1 Березня 2019 20:16
Су і міг нічим не гірші за F-16. Навіть мають перевагу. А новіших нам ніхто не дасть
скептик до 1 Показати IP 1 Березня 2019 22:46
та можуть і не давати. просто розмістять авіабазу у Чернігові. тоді сцушки ближче 100 км до кордону підлітати не будуть.
Анонім Показати IP 1 Березня 2019 17:48
Тільки тісна праця з московським "салютом" дає можливість ремонтувати двигуни "мотору"
123 Показати IP 1 Березня 2019 18:39
То якого милого тоді доколуплюватись до співаків? Виходить як у Вінокура "тут играем, тут не играем, а тут жирное пятно-рыбу заворачивали".
1 до 123 Показати IP 1 Березня 2019 20:15
Це треба для оборони України, а твої співаки бабки заробляють для себе
Я до 1 Показати IP 2 Березня 2019 04:37
а на перекупі контрабанди бариги з укроборонпрому і інших гнилих контор бабки заробляють для діда мороза? чи для таких як ви оленів?
Гроші не пахнуть Показати IP 1 Березня 2019 19:24
Агресорський газ для Європи мусимо качати, а за транзит гроші пахнуть! Бо це доляри друга- США
Олег Показати IP 1 Березня 2019 19:27
Розумники а підскажіть но де можна купити лопасті несучого гвинта на вертоліт Мі -8 та Мі-24 . Займайтесь кожен своїми справами а в чому не розумієтесь краще мовчить щоб не виглядати дурнями.
Навіщо до Олег Показати IP 1 Березня 2019 19:58
Навіщо тоді брехати. Заміщення, заміщення... Сказали би чесно немає більше де купити. Прямий контакт без зайвих націнок. То зробили би не 1 а 2
1 до Навіщо Показати IP 1 Березня 2019 21:26
Кацапи офіційно не продають нам військового обладнанння . Купуємо ми через турків китайців вєтнамців і т. п кантори. Там по факту крадуть з заводів і продають. А ми скуповуємо
Олег до Навіщо Показати IP 1 Березня 2019 22:31
Офіційно вони нам не продадуть.Мало того якщо взнають для кого купують то гроші візьмуть а товар не віддадуть. В даному випадку журналісти зробили ведмежу послугу і не на нашу користь. Після скандалів кацапи ще ретельніше будуть перевіряти.
123 до Олег Показати IP 1 Березня 2019 21:35
Тобто купувати запчастини для зброї у ворога за державні кошти це нормально, а співати для ворога це неподобство? А якщо ворог зробить діверсію за рахунок неякісних запчастин?
Олег до 123 Показати IP 1 Березня 2019 22:24
А чим оснастити ударний вертоліт Мі-24 доски замість лопастей повісити. Вертольоти прикривають піхоту і вивозять поранених. Життя поранених залежить чи вчасно їх доставлять в шпиталі. Повірте я знаю про що кажу. А Ви хочете залишити їх вмирати? Це війна. Виступати в пацанів чи ні це на совісті співаків і Бог їм Суддя.
скептик до Олег Показати IP 1 Березня 2019 22:49
до речі, зустрічне запитання, а де купує лопасті АНТК "Антонов" ?
Олег до скептик Показати IP 2 Березня 2019 00:07
За літаки не знаю. На Мі-8 Мі-24 виготовляє Казань і Улан - Уде. ЮАР пробувала робити композитні але серійного виробництва там нема.
скептик до Олег Показати IP 2 Березня 2019 10:10
Мотор Січ, який освоює також виробництво гелікоптерних лопастей: http://www.motorsich.com/rus/products/aircraft/tr/ms-500v-s/
Олег до скептик Показати IP 2 Березня 2019 11:29
Так лінію привезли я теж бачив новини. Але від монтажу до серійного виробництва великий проміжок часу (розробка виготовлення випробування сертифікації і.т.д.) А гвинти потрібні вже. Ну І на останок лінію повернули назад не підійшла для виготовлення потрібних лопастей. Правда це вже по новинах не показали.
Я до Олег Показати IP 2 Березня 2019 04:40
до Олега. Шоу на сході мутилось не для того явно щоб когось звідти вивозити.. головою треба думати а не .опою як ті поранені
Олег до Я Показати IP 2 Березня 2019 11:15
14-15 рік я провів на сході і аналізуючи ситуацію вважаю що .опою думаєте Ви. І якщо Вам щось не подобається можу особисто відвезти до кордону з пацанами.
Я до Олег Показати IP 3 Березня 2019 06:00
аналізатор мамі своїй розказуйте свої вважанки.. і її ж і возіть..а мені розказувати що зробите не потрібно - вже 5 років робите а толку...думати не пробували?
1 до 123 Показати IP 1 Березня 2019 22:28
Ще раз Кацапи офіційно не продають нам військового обладнанння . Купуємо ми через турків китайців вєтнамців і т. п кантори. Там по факту крадуть з заводів і продають. А ми скуповуємо
скептик до Олег Показати IP 1 Березня 2019 22:48
так що заважає купити офіційно якісне, а не контрабасом металолом з переплатою в 3-5 раз ?
Олег до скептик Показати IP 2 Березня 2019 00:16
Офіційно на пряму не продадуть. Вони розуміють що ми використаємо куплене проти них. Тому закупки роблять через посередників які можуть придбати у москалів і перепродають через треті руки нам. Самі розумієте ціна виросте.
скептик до Олег Показати IP 2 Березня 2019 10:14
раша купує ОФІЦІЙНО в УРКАїні купу всякого добра , яке використовує у себе для військових цілей, тому важелі впливу на них є. питання лише у тому, що в УРКАїні при владі бариги, які маму рідну продадуть за підходящу ціну
1 до скептик Показати IP 2 Березня 2019 00:38
раіся нічого офіційно державі Україна не продасть. Тим більше оборонку В них ембарго
скептик до 1 Показати IP 2 Березня 2019 10:15
а де УРКАїнське ембарго на комплектуючі до ракетного комплексу рашки ?
руцкій Показати IP 1 Березня 2019 19:56
Тролінг про мощ запчасті.а тут гінірал стрєлку перекінув з начальника.навар як на наркотиках пацанятами на війскових заводах.бидло
К.лучанин Показати IP 1 Березня 2019 20:54
", і ми зараз кричимо, що купували в Росії? А де ми ще можемо сьогодні купити, в Америці? Хто нам його зробить?», - обурювався голова ОДА." - Якщо перефразувати його вислів , то це виглядає так : Росіяни , продайте нам запчастини до військової техніки для наших заводів для воєнних дій ( тобто ,війни) з вами бо ви нам вороги ( не брати) ! ХА - ХА - ХА! Хіба не смішні речі говорить Савченко. А що тут дивуватись, коли гарант торгує з Росією на всю катушку ще говорить що Росія ворог. Кому війна , а кому мати рідна. А українці гинуть за що? Олігархат український на війні заробляє, а українці в злиднях!
1 Показати IP 1 Березня 2019 21:36
Давайте закриємо завод Мотор, який є єдиним конкурентом у СВІТІ російським заводам по ремонту цих двигунів та одним з найбільниших платників податків у Волинській області. 2000 працівників підуть на біржу. ПРОСТО КРУТО