USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Автобус «Кромберга» збив працівника заводу насмерть

6 Лютого 2015 17:00
У результаті наїзду автобуса, який перевозив працівників заводу «Кромберг енд Шуберт», загинув працівник установи. Він був інвалідом ІІ групи. Інцидент трапився за кількадесят метрів поблизу заводу.

Як розповів користувач Олег у рубриці «Повідом новину» Інформаційного агентства Волинські Новини, в результаті ДТП за участю автобуса, який возить працівників заводу на роботу, загинув чоловік.

«Кромберг енд Шуберт» у коментарі виданню підтвердив цю інформацію. Проте, як зазначила прес-секретар заводу Тетяна Ємірова, інцидент трапився не на території підприємства та у неробочий час. А доїзд робітників заводу здійснює підрядник – транспортна компанія «Преміум сервіс», працівник якої і був за кермом автобусу. Також зауважила, що аварія трапилась на малоосвітленій ділянці дороги, на повороті з вулиці Львівської на Європейську. З її слів, установа вже не раз прохала владців відповідним чином облаштувати перехрестя:

«Ми вже не один рік звертались і до міської і до обласної влади з проханням обладнати те перехрестя: зробити освітлення і намалювати «зебру».

Також каже, що якби влада дослухалась до прохань, трагедії вдалося б уникнути:

«Можливо, якби це було виконано, то не трапилось би і цього прикрого випадку. То була 9 година вечора, і якби тут були ліхтарі і зебра…».

Після ДТП працівники медпункту заводу викликали «невідкладку», проте від отриманих травм чоловік помер дорогою в лікарню.

Як стало відомо, загиблий працював на заводі двірником та мав інвалідність ІІ групи.

Представники «Преміум-сервісу», своєю чергою, підтвердили той факт, що їх працівник збив людину. Проте зауважили, що постраждалий перебігав дорогу в недозволеному місці, а сам був у стані алкогольного сп’яніння:

«Там було декілька людей: одні чекали, поки проїдуть машини, а цей чоловік (загиблий, - авт.) почав перебігати дорогу».

45-річний водій з великим досвідом керування вдарив по гальмах, забачивши пішохода, проте різко зупинити 10-тонний автобус так і не зумів. Жодних санкцій щодо працівника, керівництво «Преміум-сервісу» застосовувати не буде.

У прес-службі Луцького управління ДАІ підтвердили факт ДТП та додали, що загиблому було 58 років, він проживав у Луцьку. Водій на момент аварії був тверезим, проте не встиг зреагувати на пішохода, який переходив дорогу поза «зеброю».

За фактом смерті чоловіка триває слідство, водію інкримінують частину 2 статті 286 Карного кодексу України. Його вину, а також міру покарання визначатиме суд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
111 Показати IP 6 Лютого 2015 17:32
Як може автобус важити десять тонн
Корінний лучанин до 111 Показати IP 6 Лютого 2015 18:09
РЕПЛІКА - ЩЕ Й ЯК МОЖЕ, ЦЕ Ж ТОБІ НЕ ЖОВТИЙ БОГДАН- маршрутного типу! До слова, вага тролейбуса більше 15т. Вчи матчасть , троліст! ШКОДА, що людина загинула.
111 до Корінний лучанин Показати IP 6 Лютого 2015 18:42
І ти півнику вчи, почитай уважно скільки важить тролейбус
Корінний лучанин до 111 Показати IP 6 Лютого 2015 18:56
МЕНІ НЕ ТРЕБА, Я ЦЕ ЗНАЮ , А ТИ НІ ! В цьому вся різниця і суть, зрозумів ОДИНИЧНИКУ. Іди на завод попрацюй, як не знаєш то спитай на заводі!
Анонім до 111 Показати IP 7 Лютого 2015 00:34
Звичайна легковушка важить 4-5 тон
Анонім до Анонім Показати IP 7 Лютого 2015 01:30
легкове авто важить 1200-1300 кг, джип біля 2000 кг умнік вчи
смішно Показати IP 6 Лютого 2015 17:44
якого карного??? журналісти... невже замість Кримінального кодексу України прийняли карний.....????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ku до смішно Показати IP 6 Лютого 2015 18:25
Це одне і теж, неук!
знаю Показати IP 6 Лютого 2015 17:58
Да там повно пригод з тими перевізниками для Кромберга! Майже кожен день щось, половина автобусів не справна, пізно людей відвозять з роботи, а люди мовчать і соплять...!!!
У-ух! до знаю Показати IP 7 Лютого 2015 08:46
У КРОМБЕРГА ....немає своїх автобусів ,їх обслуговують за контрактом...
Михаловна Показати IP 6 Лютого 2015 18:34
Сірожа Струцюк
777 Показати IP 6 Лютого 2015 20:22
Власники компаніі " Преміум-сервіс,"косарі бобла -_жовтортики,але з потужною "кришою,"а автобуси майже всі технічно- кончені.Хто і коли перевіряв іх технічній стан? А тендери на перевезення виграють!
123 до 777 Показати IP 6 Лютого 2015 20:50
Нещодавно там загинула дівчина від шкідливих умов, СПИСАЛИ НА ЗДОРОВ"Я ПАНЯНКИ. а ЩО ЗАРАЗ....СЛИЗЬКА ДОРОГА..........
Рожищанин Показати IP 6 Лютого 2015 20:43
Вічна пам'ять загиблому. Ріднім, родичам, колегам, друзям - скорбота. Ці ОЛІГАРХИ забулися про простий люд який за копійки їздить на роботу чи то за 20 км. чи то за 200 км ВСЕ ОДНО ЗП НЕЗМІННА. В країнах Євросоюзу за таку працю платять в Євро а ми для них жива сила яка приносить результат. ШАНУЙМОСЯ і МИ переможемо НАШИХ кривдників. З повагою до Редакції та Читачів
Олександр Ніколайчук Показати IP 6 Лютого 2015 21:12
Головна проблема полягає якраз у тому, що "... постраждалий ... був у стані алкогольного сп’яніння...". Зміни закінчуються о 6-й, 14-й та 22-й, після чого більшість робітників на автостоянці, на газонах та прямо попід парканом заводу біля прохідної влаштовують "пікніки" із величезною кількістю алкоголю. Як керівництво заводу спільно і райвідділком міліції не вирішить цю проблему, там ще й не таке трапиться. Просто питання часу. http://www.volynnews.com/blogs/oleksandr-nikolaychuk/masovi-orhiyi-z-rozpyvannia-alkoholiu/
Анонім до Олександр Ніколайчук Показати IP 7 Лютого 2015 08:49
Керівник відповідає за безпеку робітника тільки на теріторії заводу...та й то тільки за тверезого.
марко Показати IP 7 Лютого 2015 10:52
дуже часто бачу, як цей автобус ганяє на нормальній швидкості по об`їзній.