Азаров дав гроші на волинські паводки
Кабмін виділив Волинській облдержадміністрації 22487,8 тисячі гривень для запобігання надзвичайним ситуаціям, пов’язаним зі шкідливою дією поверхневих та паводкових вод.
Про це йдеться у розпорядженні уряду від 11 травня, – повідомили у прес-службі ОДА.
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук каже, що цей документ – логічне завершення першого етапу роботи, яка розпочалася ще 8 лютого 2011 року під час візиту в область міністра з надзвичайних ситуацій України Віктора Балоги.
«Наступний етап роботи із комплексного захисту населених пунктів Волинського Полісся від шкідливої дії поверхневих та паводкових вод, – зазначив губернатор, – полягатиме у чіткому виконанні розпорядження Кабміну – від деталізації плану заходів і проведення прозорих тендерних процедур до виконання конкретних робіт і здачі об’єктів в експлуатацію».
Клімчук пообіцяв особисто контролювати виконання розпорядження.
Керівник ОДА подякував своєму заступнику Едуарду Стоєву, головному архітектору області Якиму Сенику, начальнику обласного виробничого управління водних ресурсів і водного господарства Юрію Бахмачуку та іншим посадовим особам області, причетним до розробки і захисту проекту урядового документу, – за злагоджену, якісну роботу у міністерствах та відомствах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у розпорядженні уряду від 11 травня, – повідомили у прес-службі ОДА.
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук каже, що цей документ – логічне завершення першого етапу роботи, яка розпочалася ще 8 лютого 2011 року під час візиту в область міністра з надзвичайних ситуацій України Віктора Балоги.
«Наступний етап роботи із комплексного захисту населених пунктів Волинського Полісся від шкідливої дії поверхневих та паводкових вод, – зазначив губернатор, – полягатиме у чіткому виконанні розпорядження Кабміну – від деталізації плану заходів і проведення прозорих тендерних процедур до виконання конкретних робіт і здачі об’єктів в експлуатацію».
Клімчук пообіцяв особисто контролювати виконання розпорядження.
Керівник ОДА подякував своєму заступнику Едуарду Стоєву, головному архітектору області Якиму Сенику, начальнику обласного виробничого управління водних ресурсів і водного господарства Юрію Бахмачуку та іншим посадовим особам області, причетним до розробки і захисту проекту урядового документу, – за злагоджену, якісну роботу у міністерствах та відомствах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Микола
Показати IP
12 Травня 2011 13:13
Ну раз гроші виділили, треба освоювати, значить паводкам бути!
Споглядач наслідків меліорації з Полісся
Показати IP
12 Травня 2011 19:09
Помітив прізвище Бахмачука і здивувався, що ця людина ще керує, отримуючи пенсію і зарплату.
Наслідок роботи брежнєвської меліорації - пересохлі річки і озера, закопані мільярди радянських рублів, згвалтована і знищена природа, втрачені природні болота, рідкісні звіри і птахи, а згодом все заросло кропивою, валерянкою, чередою і хвощами. Осушені землі вимагали вапнування, але на це не вистачило розуму і мільярдів. Подивіться сьогодні на Волинську меліорацію. 300 тисяч гектарів боліт пустують, навіть овечка не хоче пастись на бурянах. На висушених торфяниках в літню пору можна засипати для висиджування страусові яйця.
Управління Бахмачука останні 20 років фінансується лише на зарплату отупілих чиновників, яким на роботі вже набридло навіть читати кросворди. Все розграбовано і знищено. На Стоході в районі сіл Ясенівки, Осмигович, Солович і далі по течії на мостах розкрадені плити, вирізаний метал. Ними вимощені подвіря сучасних сільських вельмож. Подивіться на меліоративні канали, які ніби-то передані на баланс сільських рад, і вам все стане ясно. А Бахмачук сидить 20 років, не влазить в суперечки, ходить як тінь, і продовжує "працювати", переглядаючи від хронічної нудьги і депресії по кілька разів на день "Українську правду". І заперечує заперечення - про меліорацію в нього своя думка - людоїдська. Як Прометей до скелі, так Бахмачук навічно прикований до меліорації. А коли ж гріхи буде відмолювати, стоячи на колінах перед Богородицею!? Бог все бачить.
Лучанин
Показати IP
12 Травня 2011 21:14
Азаров дав нам наші ж гроші))) Айда молодець(((
Dyssja
Показати IP
16 Травня 2011 20:19
раз гроші дали значить паводки мусять бути)))
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.