USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Багатотисячна хода у Луцьку на честь Героїв Небесної Сотні

22 Лютого 2015 15:06
Тисячі волинян пройшли центром Луцька до місця поховання загиблого торік під час Революції Гідності лучанина Василя Мойсея.

Меморіальна хресна хода під гаслом «Ніхто не забутий… Ніхто не покараний!» пройшла від Театрального майдану до меморіального комплексу «Вічна слава» 22 лютого.

Як розповів перед початком ходи перший заступник голови облради Олександр Пирожик, після панахиди на могилі Василя Мойсея планують зачитати резолюцію сьогоднішнього громадського віча та акції пам’яті. У резолюції закличуть центральну українську владу дотримуватися вимог, які висувають справжні патріоти – визнання агресором Росії, а «ДНР» та «ЛНР» - терористичними організаціями та запровадження воєнного стану на усій території України.




На чолі колони несли прапори України та Волині, вихованки Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою несли портрети волинян-Героїв Небесної Сотні, а також великий синьо-жовтий стяг. До ходи долучилися тисячі лучан. Взяли участь у акції також волинські високопосадовці.

Під передзвін та вигуки «Слава Україні – Героям слава», «Герої не вмирають», учасники ходи пройшли вулицею Винниченка та проспектом Перемоги до місця поховання Василя Мойсея, де у майбутньому планують звести стелу пам’яті Героїв Небесної Сотні.



Панахиду за загиблими Героями відслужив митрополит Луцький та Волинський Михаїл. Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зазначив, що сьогодні, як ніколи, відчувається біль втрати, скорбота за молодими людьми, які, незважаючи на свій вік та бажання жити, віддали життя за нашу свободу, незалежність, краще життя наших дітей та онуків. Він підкреслив, що сьогодні уся країна схиляє голову перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, мільйони людей вшановують їхній подвиг. З його слів, коли на сході триває кровопролитна війна, а наші рідні захищають волю та незалежність, важливо пам’ятати, що перший подвиг зробили саме воїни Небесної Сотні, поклавши життя за світле майбутнє України.

Він закликав присутніх нести любов до Героїв у своїх серцях впродовж всього життя, щороку запалюючи вогники пам’яті у ці дні на могилах та меморіалах.

Після цього резолюцію учасників акції із рішучими вимогами до центральної влади зачитав брат Василя Мойсея Роман.

Завершили акцію виконанням Державного Гімну України.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
tt Показати IP 22 Лютого 2015 15:17
коментар було видалено
військовий Показати IP 22 Лютого 2015 15:20
а ліцеїсти йдуть як телята. позор
Слава Українцям Показати IP 22 Лютого 2015 15:24
Боже, дай українцям СВОГО розуму... не журналістського ...
вдв Показати IP 22 Лютого 2015 16:08
був би розум - не було б вiйни
101 Показати IP 22 Лютого 2015 16:16
Що за дама біля Гунчика?
Василько до 101 Показати IP 23 Лютого 2015 12:37
одна із пасій губернатора....подейкують що ніби вона була в 90-ті ніби як дівчинкою легкої поведінки
факт Показати IP 22 Лютого 2015 16:39
СКІЛЬКИ МОЖНА ВОДИТИ ЖАЛОБНІ "ХОРОВОДИ" ? ВИННИХ ДО СУДУ, ВСІХ , ХТО КОРМИВ І ОБЕРІГАВ ЗЛОЧИННИЙ РЕЖИМ. НЕ ЗЛІТЬ НАРОД, БО ДОГРАЄТЕСЬ! БУДЕТЕ ГКНЧИКИ, ВІТЕРИ ТА ІНШІ ПЕРШОПРОХІДЦЯМИ !!!
Громадянин Показати IP 22 Лютого 2015 17:09
А негідники прийшли до влади і знищують країну!
Анонім Показати IP 22 Лютого 2015 17:14
А де Гузь? В Києві тусується з "еуропейськими лідерами", які за рік усіх українців зробили жебраками і кинули напризволяще!
102 Показати IP 22 Лютого 2015 17:25
Що за жінка в окулярах біля Гунчика з мікрофоном і попами?
Канал чесних новин Показати IP 22 Лютого 2015 17:28
Щось "еуропейських лідерів" не густо в Києві, анонсували 10, а приїхали троє. А де США, Британія, Німеччина та інші? Щось сумно від того всього, як далі жити будемо?!
вася Показати IP 22 Лютого 2015 17:35
щось не зрозуміло партійні дєятєлі минулого ссср та партія свобода
Дончанин до вася Показати IP 22 Лютого 2015 18:04
коментар було видалено
Юрист до вася Показати IP 23 Лютого 2015 08:38
Спочатку СВОБОДА а потім пристосуванці нинішньої влади різні Гунчики і.т.д.
дана Показати IP 22 Лютого 2015 17:45
це його жона!
дуна Показати IP 22 Лютого 2015 18:03
А хто перед мікрофоном читає з папірця, як у брєжнєвські часи?
РБ Показати IP 22 Лютого 2015 18:10
Бут ван дер Гусаїм не мобілізований? Шкода
для недалеких, як РБ до РБ Показати IP 22 Лютого 2015 23:10
По-перше, щоб мати моральне право, стрибати по клавіатурі, треба бувати на заходах. Не читає, як Брєжнє. а зачитує резолюцію, що йому доручили. Чи, може, ти її знало напам’ять і могло б розказати? По-друге, це не Бут-Гусаїм, а священик Роман Мойсей. По-третє, він рідний брат Василя Мойсея. Заради пам’яті Василя, не треба корчити з себе розумного.
Лучанин до для недалеких, як РБ Показати IP 23 Лютого 2015 00:10
якраз він не про брата Василя а саме про ГУСЬаїма
яяяя Показати IP 22 Лютого 2015 18:33
одни лицеїсти
Оля Показати IP 22 Лютого 2015 18:36
Біля гуньчика стоїть його співмешканка (вони офіційно неодружені, живуть в блуді, бо вона нерозлучена з своїм чоловіком).
Сергій Показати IP 22 Лютого 2015 18:42
Біля Гунчика стоїть Галька, яка була і є жамужем за рідним братом першої жінки Гунчика, що народила йому 2 синів.
888 Показати IP 22 Лютого 2015 20:38
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 23 Лютого 2015 00:17
"Новій владі" - СТИДОБА !!! Чому ще немає до цього часу встановленого пам"ятника !!!! Грошей немає??? Немає совісті !!!!
Праворуб Показати IP 23 Лютого 2015 09:55
коментар було видалено
ФигВам Показати IP 23 Лютого 2015 14:57
"справжні патріоти" - это кто?
ФигВам Показати IP 23 Лютого 2015 15:07
А про остальных забыли? Того же Эдуарда Гриневича? Остальных волынян из "НС"? Создали очередной фетиш...