Банада звинувачує помаранчевих у затягуванні судового процесу
![](/files/news/2008/06-12/145-1u.jpg)
Судовий процес поміж колишніми депутатами Волиньради Володимиром Банадою і Тимофієм Янком проти обласного виборчого блоку «Наша Україна» знову затягнувся. Судове засідання перенесено через відсутність помаранчевого нардепа Володимира Карпука, - інформує 12 червня репортер «Волинських новин».
Власне, представник «НУ» Святослав Туз озвучив клопотання Володимира Карпука, який відбув до Краматорська для роботи у складі парламентської слідчої комісії, про перенесення судового розгляду. Суд, поцікавившись думкою позивачів, відповідачів та третіх осіб, задовольнив прохання народного депутата, призначивши засідання на 13 серпня.
Власне, опісля засідання Володимир Банада у коментарі ЗІКу заявив, що помаранчеві затягують судовий процес: «Третій раз Карпук не з’являється на суд. Тобто він вже розуміє, що справа їхня сфальсифікована, програшна». «Суд попередив, що наступного разу, якщо Карпук не з’явиться на судове засідання справа буде розглядатися без нього», - додав пан Банада.
Натомість представник «НУ» Святослав Туз спростовує закиди у затягуванні процесу. За його словами, помаранчевий нардеп не з'явився до суду через поважні обставини. «Затягування процесу не на користь ні нам, ні позивачам», - зазначив пан Туз.
Довідково:
Екс-депутати Волиньради, рухівці Володимир Банада та Тимофій Янко намагаються через Луцький міськрайонний суд поновити депутатські повноваження.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Власне, представник «НУ» Святослав Туз озвучив клопотання Володимира Карпука, який відбув до Краматорська для роботи у складі парламентської слідчої комісії, про перенесення судового розгляду. Суд, поцікавившись думкою позивачів, відповідачів та третіх осіб, задовольнив прохання народного депутата, призначивши засідання на 13 серпня.
Власне, опісля засідання Володимир Банада у коментарі ЗІКу заявив, що помаранчеві затягують судовий процес: «Третій раз Карпук не з’являється на суд. Тобто він вже розуміє, що справа їхня сфальсифікована, програшна». «Суд попередив, що наступного разу, якщо Карпук не з’явиться на судове засідання справа буде розглядатися без нього», - додав пан Банада.
Натомість представник «НУ» Святослав Туз спростовує закиди у затягуванні процесу. За його словами, помаранчевий нардеп не з'явився до суду через поважні обставини. «Затягування процесу не на користь ні нам, ні позивачам», - зазначив пан Туз.
Довідково:
Екс-депутати Волиньради, рухівці Володимир Банада та Тимофій Янко намагаються через Луцький міськрайонний суд поновити депутатські повноваження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.