USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Без ліцензії та адреси: у Луцьку за 18 тис. євро пропонують виносити дитину

14 Лютого 2018 14:32
Стати сурогатною мамою за 18 тисяч євро - оголошення з такою пропозицією від сьогоднішнього ранку висить в Луцьку мало не на кожному стовпі. На рекламах не вказано ані номеру ліцензії, ані адрес лікарня, лише мобільні номери.

Про це йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

Україна може стати майданчиком сурогатного материнства для іноземних сімей. Жінкам, готовим за гроші виносити біологічну чужу дитину, пропонують захмарні суми – 18 тисяч євро. Для сурогатного материнства необхідні жінки віком від 19 до 39 років.

Аби дізнатися про умови співпраці, журналісти зателефонували за вказаним на оголошеннях номером.

«З моменту позитивного результату з першого місяця вагітності ви починаєте отримувати по 400 євро щомісяця. На шостому місяці вагітності ви отримаєте 6200 євро, а 7,8,9 місяці – знову по 400. І вже після народження дитини отримуєте за одну дитину 3600, а якщо двоє – 5600 євро.

З 28 тижня ми оплачуємо для вашої дитини няню, а з 28 по 32 тиждень пропонуємо вам переїзд у Київ. І кожного разу, коли ви приїжджаєте, ми вам компенсуємо гроші за проїзд», - розповіла на іншому кінці дроту невідома співрозмовниця.

Тема сурогатного материнства – не дивина, інтернет так і рясніє оголошеннями схожого характеру. І якщо для когось мама на замовлення – порятунок від безпліддя, для деяких заможних пар це лишень дорога примха. В Україні така послуга набирає обертів: лише за 18 тисяч євро наші співвітчизниці можуть народити здорове немовля. І якщо для середньостатистичного українця це велика сума, то для іноземців - цілком доступна.

У телефонній розмові журналістам розповіли, що замовники переважно іноземці: «Іспанія, Італія, Китай, Англія…багато країн, але українських пар немає».

Тим часом спеціаліст з акушерства та гінекології управління охорони здоров’я Волинської ОДА Роман Савка каже, що такі новаторства вже давно дійшли до Волині. Зокрема, в нашій області дітей для іноземців уже народило кілька жінок.

«Програми сурогатного материнства як такої немає, але законодавчо це дозволяється. На Волині були випадки сурогатного материнства, але їх проводять в клініках допоміжних репродуктивних технологій. У нас така лікарня є в Боголюбах. Проте, як мені відомо, ця клініка жодного сурогатного материнства не проводила», - каже Роман Савка.

В Україні питання сурогатного материнства законодавчо не врегульовано. Враховуючи низький соціально-економічний статус громадян, така послуга в Україні може стати популярною. Проте зона ризику тут доволі широка. Перш за все, жінка, що погоджується виносити чужу дитину, ризикує власним здоров’ям, адже ніхто не гарантує благополучної вагітності, ніхто не може передбачити наслідки після пологів. І невідомо до кого висувати претензії, якщо під час запліднення сурогатну маму, до прикладу, інфікують хворобою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Євроінтегратор Показати IP 14 Лютого 2018 14:54
Тіло жінки - це її приватна власність, і вона ним розпоряджається так - як вона вважає за потрібне. Хоче - за 18000 Євро виношує дитину, хоче - за 500 ГРн строчить мін?єти. Потрібно поважати чуже життя, долю і думку, і не нав'язувати радянські стереотипи.
Лучанин до Євроінтегратор Показати IP 14 Лютого 2018 16:11
Важко поважати того, хто себе не поважає
Лучанин до Євроінтегратор Показати IP 14 Лютого 2018 16:14
"радянські стереотипи" до чого тут це. Є понятя совісті, моралі, гідності, здорового глузду. Дуже дивно, коли людина свідомо себе опускає на дно, а потім вимагає до себе поваги.
Євроінтегратор до Лучанин Показати IP 14 Лютого 2018 17:31
Пане ЛУчанин, Ви себе поважаєте? Поважаєте своє тіло, здоров'я? Н екурите, спиртного не вживаєте? Морально і совістно чисті? Так ото ж бо й воно...... А хто Ви такий, що вирішуєте за ІНШИХ, що для ІНШИХ є опусканням і поняттям "дно"? Хто Вам дав право приймати такі рішення і озвучувати їх в письмовому вигляді? Ви ммаєте право на ВЛАСНУ думку, але Ви немаєте права ЇЇ НА*ЯЗУВАТИ ІНШИМ!!!! доречі, і інші немають права навязувати щось Вам......
Лучанин до Євроінтегратор Показати IP 15 Лютого 2018 09:12
1. Я писав не про виношування дитини і зараз не про це. 2. Питання дна не я вирішую, воно вже вирішено давно. І якщо жінка хоче бути шльондрою(це типу право розпоряжатись своїм тілом), то я не думаю, що її будуть поважати 3. Євроінтегратор розширив права до "хоче - за 500 ГРн строчить мін?єти". Для кого це не дно? Про це писав.
Лучанин до Євроінтегратор Показати IP 15 Лютого 2018 15:29
Ви самі прийняли рішення приймати чужу думку, якщо дивитесь телебачення.
LuBart до Лучанин Показати IP 14 Лютого 2018 17:49
Про яке дно Ви говорите? Про те, щоб виносити для когось дитину? - так деяким жінкам здоров'я не дозволяє виношувати та народжувати, а якщо є гроші, то чому б не перекласти цей ризик на когось більш здорового? А може Вас зацепило поняття "Тіло жінки - це її приватна власність, і вона ним розпоряджається так - як вона вважає за потрібне"? - то геть не Вам засуджувати людей! в кожного є свій мотив і право вчиняти так чи інакше зі СВОЇМ ТІЛОМ. спонукати когось - зась! а приймати рішення щодо себе - прошу!
Лучанин до LuBart Показати IP 15 Лютого 2018 09:09
"хоче - за 500 ГРн строчить мі?єти" - отаке дно. Євроінтегратор написав. Це не про виношування дитини.
Дурять Показати IP 14 Лютого 2018 16:14
І тут надурити хочуть, як не рахуй, то за одну дитину - 13000 а за дві 15000?
... Показати IP 14 Лютого 2018 17:12
Рекламу робите, супер. Можливо хтось на стовпі не побачив, то тут з подробицями.
Я Показати IP 15 Лютого 2018 11:38
За вісімнадцять тисяч євро зараз можна придбати власне житло, хай і скромне, то краще виносити дитину чужим людям (мова ж не йде про те щоб віддати свою) і потім жити у власній домівці хазяйкою, ніж народити з чоловіком-придурком і слухати все життя його докори, що живеш в його хаті, і терпіти його мамашу і багато чого іншого. Моралізатори хе?ові, навчіться спочатку ставитись до жінки, як до людини, а не прислуги, няньки, інструменту для задоволення інстинктів,як заведено в нашій країні, поважайте і любіть своїх дітей і їх матерів, то жінки і не йтимуть на такі радикальні кроки від безвиході, а не патякати тут про мораль.
Вася до Я Показати IP 15 Лютого 2018 12:05
Попався "справжній" мужик? Розчарувалася в мужиках? Полюбила і д...?
Я до Вася Показати IP 15 Лютого 2018 13:05
ну повидовбуйся тут, умнік. Якби то "попався" один, а то на жаль таких "справжніх мужиків" валом, тільки в нас же "закон" - все має бути шито-крито, бо ж що люди скажуть, от і терплять ду?епи мовчки і дітей на муки прирікають, а ти якраз один з "справжніх" - "полюбила і д.." от дійсно слова розумного, дорослого мужчини з нормальним ставленням до жінок. Би?ло ти кінчене."Розчарувалася в мужиках" - ах, ах, біда яка. І що? Багато до кого з часом приходить розуміння, що якщо життя не складається, то самій, виявляється,спокійніше і економічно вигідніше, чим аби з ким, ще й з обов"язковим причепом у вигляді свекрух, і дітям теж так спокійніше, аби можливість була.
Вася до Я Показати IP 15 Лютого 2018 17:40
Коли останній раз секс був?
Лучанин до Я Показати IP 15 Лютого 2018 15:26
"мова ж не йде про те щоб віддати свою" - ви думаєте ця дитина не стане вам рідною? 9 місяців носити під грудьми... Такі випадки до речі трапляються. Через те може і ціна не дуже маленька. Тут ще цікаво було знати статистику по таких послугах в інших країнах: мабуть, чим більш неблагополучна, тим більше надають таких послуг.
Чоловік Показати IP 15 Лютого 2018 14:50
Стану сурогатним батьком, сурогатній матері....про себе. Ріст 181, вага 90, вік-35 р., 17 см... ну ясно думаю. повністю здоровий-справка є. .БЕЗКОШТОВНО. Залишайте ЕМЕЙЛ під оголошенням напишу обов'язково. Я серйозно. 100%
Небайдужа Показати IP 15 Лютого 2018 16:40
Люди , про що ви сперечаєтесь? До чого тут мораль? Жах не в сурогатному материнстві і донорстві як такому! Це оголошення від шахраїв! Ні ліцензії, ні адреси... Жодних гарантій, жодного соціального і правового захисту породілі.... Це або кидалово, або чорний ринок з усіма небезпеками, підпільна клініка , діяльність якої - злочинна. Звязатися з ними - в кращому випадку - втратити гроші, в гіршому - вгробити здоров’я або здохнути десь в канаві...
Їван до Небайдужа Показати IP 16 Лютого 2018 08:32
Та ще й нема гарантії що та дитина не піде на органи
соня до Їван Показати IP 1 Липня 2018 14:41
заплатити 20 тис дол щоб вам виносили дитину і віддати іі на "органи" . що мелете?