USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Безплатні квартири у Луцьку поділять: 7 – нужденним, 4 – працівникам облради

29 Квітня 2015 17:54
З 11 квартир, що готовий передати обласній раді Луцьксантехмонтаж, 7 віддадуть нужденним, інвалідам і сиротам, а 4 – працівникам облради.

Це випливає із відповідного рішення волинських депутатів.

Сам факт викликав суперечливі думки з приводу саме такого розподілення соціального житла, - повідомляє «Громадське.Волинь».

Чому в чергу за квартирами будинку, що зводиться на вулиці Набережній обласного центру, вписали людей, які стоять далеко не першими в загальній і пільгових чергах на отримання житла? А також,

чому до цього рішення потрапило 4 працівники апарату обласної ради?

Саме ці питання звучали від власне депутатів і громадських активістів. Журналісти «Громадського.Волинь» спробувало розібратися у цьому.



Кілька років тому, з ініціативи депутата обласної ради Анатолія Грицюка, був напрацьований проект про першочергове вирішення квартирного питання нужденних волинян. До нього потрапили люди, які оббивали усі владні пороги з проханням допомогти з житлом. Окрім того, зі слів нинішнього голови обласної ради Валентина Вітра, існує програма, згідно з якою держава зобовязує забезпечувати житлом з-поміж інших категорій населення працівників апарату облради.

Керуючись бажанням допомогти усім цим людям, депутати «волинського парламенту» звернулися з проханням до Луцької міської ради виділити понад 50 сотих землі на вулиці Набережній для будівництва соціального житла. Конкурс на втілення цього проекту виграло ПАТ «Луцьксантехмонтаж» генеральним директором якого є депутат облради Ігор Чорнуха.

Землю йому дали з умовою, що від загальної квадратури збудованої там багатоповерхівки віддасть 10% обласній раді. Зараз на території будівництва тривають підготовчі роботи. Майбутня багатоповерхівка розрахована на 128 квартир. Окрім тих 11-ти усі вони будуть продані.

Щодо безплатного житла, то депутати вирішили об’єднати проекти Грицюка і Вітра. Під час сесії обласної ради прийняли рішення Про встановлення черговості отримання квартир особами, які потребують поліпшення житлових умов. У ньому, зокрема, йдеться:

обласна рада вирішила звернутися до виконавчого комітету Луцької міської ради з проханням розглянути на засіданні виконавчого комітету питання щодо розподілу житла (однокімнатних квартир) особам, які потребують поліпшення житлових умов, у разі його передачі Волинській обласній раді забудовником в установленому законодавством порядку згідно з актами приймання – передачі, в межах існуючої площі відповідно до Договору підряду від 30 березня 2011 року № 12:

Інвалідам:

Бобровському Григорію Івановичу, жителю міста Луцька, інваліду ІІ групи;

Мойсі Степану Едуардовичу, жителю міста Луцька, інваліду зору І групи, працівнику бюджетної сфери;

Бакаєвичу Валерію Михайловичу, жителю міста Луцька, інваліду І групи загального захворювання;

Кислюк Наталії Андріївні, жительці міста Луцька, інваліду дитинства ІІ групи, працівнику бюджетної сфери;

1.2. Працівникам бюджетних установ, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області:

Козак Галині Миколаївні, жительці міста Луцька, медсестрі Волинської обласної клінічної лікарні;

Жибаку Ігорю Івановичу, жителю міста Луцька, начальнику Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи;

1.3. Сироті:

Вороб’ю Андрію Юрійовичу, жителю міста Луцька;

1.4. Працівникам виконавчого апарату Волинської обласної ради:

Гейник Галині Миколаївні, жительці міста Луцька, консультанту загального відділу виконавчого апарату Волинської обласної ради;

Лукашук Оксані Володимирівні, жительці міста Луцька, начальнику відділу інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Волинської обласної ради;

Філіпчук Ользі Володимирівні, жительці міста Луцька, консультанту загального відділу виконавчого апарату Волинської обласної ради;

Бубенщикову Анатолію Васильовичу, жителю міста Луцька, консультанту голови Волинської обласної ради з питань запобігання та виявлення корупції.

Найцікавіше, що окремі претенденти з цього списку навіть не стояли до цього на квартирній черзі в Луцькраді. А більшість з тих, хто все ж таки чекав на “дармове” житло, були там далеко не в першій десятці. Це стосується, зокрема, начальника бюро судово-медичної експертизи Ігоря Жибака, медсестри обласної лікарні Галини Козак і радника голови облради у питаннях боротьби з корупцією Анатолія Бубенщикова.

«За яким принципом формувався цей проект рішення і чому вибрали саме цих людей зрозуміти важко», – каже старший інспектор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Світлана Побережна.

Самі ж депутати наголошують на компромісності даного рішення. Адже ніби-то так примирили нужденних і працівників облради, які як і прокурори мають право на соціальне житло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2015 18:01
Житло консультантам... Гондурас ;-)
Штефан,Луцьк до Лучанин Показати IP 29 Квітня 2015 18:24
коментар було видалено
Патріот до Лучанин Показати IP 29 Квітня 2015 19:16
Да "любимчики" Грицюка зразка 13.02.2013 року(проект рішення Грицюка) стали тепер "людьми Вітра". Терер деталі.;всі міста визначають 10% від загальної площі,(хто бачив будинок там 1 поверх комерція-це 1200-1500 кв.м.(десять відсотків від цього це 120-150 кв.м. комерції,яка в 2 рази дорожча кв.м. житла); квартир 128-10% - це 13 квартир, видали 11 квартир!!???; квартири в основному 2-3 кімнатні,рідше 4,облраді надані -однокімнатні!!???А розподіл квартир між працівниками облради це що "список ніщих і обездолених"!!??Чи в них гірші умови ніж в сироти!!???Чи мешканя с.Боратин,який має 14 дітей!!??Чи інших інвалідів!!?? А може в нас ще сімї в яких сини,батьки брати загинули на Сході захищаючи Батьківщину!!???Звісно що їх немає,хоча не так,вони є,а вот проблем в їх сімей немає.СТИД І СРАМ ТАКИМ ОБРАНЦЯМ,
Просто мама Показати IP 29 Квітня 2015 18:09
Молодці, що Оксані Лукашук дасте житло, заробила жінка.
Анонім до Просто мама Показати IP 29 Квітня 2015 21:46
бютівська... ка...
))) до Просто мама Показати IP 30 Квітня 2015 13:53
хто заробив, то це вона. перша приємна новина від облради за тривалий час. хто паше, то це вона.
скільки Показати IP 29 Квітня 2015 18:13
коштів перечислив сантехмонтаж за землю в луцьку за останні десять років?це гектари безплатноі землі за дарма..терся там клімчук з генералом..16 в списку найбільших державних замовлень чорнуха за 2013 по всій Україні..хто фінансував те кодло все ?з небес падало?четверта частина побудованного-ось вартість землі в місті..чому вона досих пір роздається за так..мол-ті люди прикрашають місто,благоустрій..як би їм не дали то жили б на пальмах..діло батона продовжується..кому зараз чорнухи дають різницю між реальними цінами на ті ж школи та інше по області і цінами які їм дарять як землю під багатоповерхівки..півтора міліона доларів за школи на 400-500 учнів-за коробку поштукатурену..хто заробляв тих 35 мільярдів янеку?що залишав собі..яреми вже відддихають..інші працують тєж на пенсію..
Місто Л Показати IP 29 Квітня 2015 18:23
А депутатам, чи тим консультантам за який х.....????? Краще віддали б сім'ям загиблих в АТО, їм то є за що!!!!!
... до Місто Л Показати IP 29 Квітня 2015 19:01
Сам факт цікавий: що ніхто практично з сімей,які втратили своїх захистників,стати на чергу навіть не зможуть,їх футболять,спираючись на житлово-комунальний кодекс,в якому прописано,які сім'ї потребують поліпшення житлових умов. Ніхто ні на що не дивиться і не враховує,люди віддали найдорожче-своє життя , а та ж, старший інспектор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Світлана Побережна вважає,що це не привід претендувати поставити на чергу.Знаю особисто вже декількох осіб,яким було відмовлено.Заради кого й чого гинули хлопці?Щоб зара їхні рідні оббивали пороги,принижуючись,щоб добитись якоїсь правди?Чого в Львові,в Броварах все по іншому?Скільком сім'ям в Луцьку,які втратили своїх близьких,виділили квартири,чи хоча би поставили на чергу?Знаю 100% ,що жодній,тому що не мають права претендувати.Чого не Романюк,не Гунчик не замаються цим питанням,чого не розроблять якусь програму захисту цих сімей?Такі люди повинні не принижуватись,а йти поза чергою,батькам,жінкам ми повинні ноги цілувати за героїчні вчинки їх синів,чоловіків,що завдяки їм не дійшло це до Луцька.до Волині.Засиділись багато хто в своїх кріслах задовго,люстрація народна не дійшла.Достало,наболіло...
Несправедливо Показати IP 29 Квітня 2015 18:41
Де 1-но кімнатна квартира Грицюку А.П., він же був в черзі?
Ну ну до Несправедливо Показати IP 30 Квітня 2015 07:21
За рахунок відселення когось з списку наданого житла. І тоді прізвище не "світиться"
стоп Показати IP 29 Квітня 2015 18:45
чому чорнуха не в армии и де вин був в 2014
скай Показати IP 29 Квітня 2015 18:47
аземельку роздають без нашого дозволу
Анонім Показати IP 29 Квітня 2015 18:59
Жибаку дали мало в Сме заробляє
да Показати IP 29 Квітня 2015 19:01
Волинська обласна рада= ПОПАНДОПАЛО
Анонім Показати IP 29 Квітня 2015 19:05
А учасникам АТО і сім'ям загиблих поможе психолог. Щоб змирилися.
Вдова до Анонім Показати IP 30 Квітня 2015 22:39
Вже 8 місяців як загинув мій чоловік. Ще жоден психолог зі мною не розмовляв... А на пільгове житло я навіть не розраховую, бо знаю, що є нужденніші десь у облраді... а не я - вдова героя із дитятком на руках((
Марія до Вдова Показати IP 1 Травня 2015 11:53
Для того, щоб з Вами поговорив психолог, до нього треба звернутися. Психологи не нав"язують своїх послуг, а пропонують. Зараз в Луцьку працює дуже багато гарних спеціалістів, безкоштовно. Вони готові допомогти кожному, хто звернеться, особливо членам сімей учасників АТО. ЗВЕРТАЙТЕСЯ))))
Штефан, Луцьк Показати IP 29 Квітня 2015 19:18
Ну, ось вам і інерція мислення комсомольця Романюка. Та інших. Красно дякуємо!
Вітя до Штефан, Луцьк Показати IP 30 Квітня 2015 08:25
а до чого тут Романюк! сесія Волинської обласної ради приймала рішення!
іванюк до Штефан, Луцьк Показати IP 1 Травня 2015 10:39
Той Штефан точно хоче стати Романюком. Допоможіть людині змінити прізвище.
ff Показати IP 29 Квітня 2015 20:12
як вже цей бюрократизм задовбав. шо грицюк, шо вітер, падлюки - гребуть під себе і своїх і самі під кого хоч підлізуть (якщо з цього буде фінансова користь). тільки на люди вміють говорити великими фразами. якщо розкопати - по вуха в гамні
болт на вас Показати IP 29 Квітня 2015 20:25
-Бубенщикову Анатолію Васильовичу, жителю міста Луцька, консультанту голови Волинської обласної ради з питань запобігання та виявлення корупції...
банан за щоку до болт на вас Показати IP 29 Квітня 2015 22:58
Оце абзац! Бубну квартиру?!!! Це оте, що тиняється з празним виглядом по ОДА? Мать вашу - та ви подуріли зовсім? Та відтайте тим, хто дійсно потребує - чи нема інвалідів, ветеранів АТО, малоімущих?!! Грицюк, харя паршива! Люди, то ви кричите що вам у Києві владці погані?! Та ви тут наволоч чиновницьку на місцях погано бачите!!
АВБ до банан за щоку Показати IP 30 Квітня 2015 01:22
коментар було видалено
Друг.......... Показати IP 29 Квітня 2015 22:18
Бубенщиков Анатолій консультант без вищої освіти з десятьма класами ї стажу державноі служби.Що він може консультувати.
як до Друг.......... Показати IP 29 Квітня 2015 22:56
пі.....
родич депутата до як Показати IP 29 Квітня 2015 22:58
та то повний пі...
експерт до Друг.......... Показати IP 30 Квітня 2015 12:36
так він консультує Вітра як уникати покарання за корупцію)
рижков сергій Показати IP 29 Квітня 2015 22:59
Землю йому дали з умовою, що від загальної квадратури збудованої там багатоповерхівки віддасть 10% обласній раді. А чому не тім хто перший на черзі ?!
Ну ну до рижков сергій Показати IP 30 Квітня 2015 07:23
По черзі. А рішенням ради намагаються ту чергу "поиметь"
Свобода Показати IP 30 Квітня 2015 10:38
Правильно! Це ж по-нашому, по-українськи - всіх мордою в багно, а ще краще плюнути всім в списку в обличчя! Бо ж навіть Побережна всіх з грязюкою зрівняла(тільки ж ця ж пані забула про виділені квартири (навіть і трьохкімнатні) великій кількості працівників ОДА, які займали ,ой, не посади консультантів і в черзі по 20 років не стояли). Ну хіба ж консультанти обласної ради люди?!! Це ж з їхньою "крутою" зарплатою можна і дім десь прикупити , а вони рот відкрили на "дармові" однокімнатні квартири. Це ж навіть не працівники прокуратури чи податкової, які не встигнуть поріг організації переступити- а вже квартиру на блюдці з голубою каймою дають, і громадськість-ні пари з вуст. А консультантам, які по 20 років чекають на черзі житла, з трьома дітьми, з двома дітьми за 20 км їздять на роботу, по 15 років орендують житло-це ж ганьба, як вони могли? Не там корупцію шукаєте, волиняни! Якось, навіть, не по-людськи!
Наталі Показати IP 30 Квітня 2015 14:31
Чекайте, зі списку бачу лише 5 нужденних, а не 7, як у заголовку.... Ще 2 - працівники бюджетних установ, як і працівники облради... Називайте речі своїми іменами, а не замилюєте людям очі!!!! "Жибаку Ігорю Івановичу, жителю міста Луцька, начальнику Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи" - оце вже точно нужденна людина (бо його причислили саме до таких)!!! Мабуть є тут люди, які мали справу з судмедекспертизою, і знають, які там бідові сироти сидять і як там легко щось добитися...
Знаючий Показати IP 30 Квітня 2015 14:56
А скільки земділянок отримав Бубенщиков та його сім'я у м. Луцьку. Чи нагадати, як їм в межах однієї сесії виділяли (якщо не помимляюсь 9 питання порядку денного) і тут же на цій сесії (27 питання) змінювалось призначення. Повірте - доведете, підніму матеріали - прокурори не натішаться!
сбор Показати IP 30 Квітня 2015 20:19
хай дають а ми потим усих посадимо за порушеня черги
сбу Показати IP 30 Квітня 2015 20:21
зрозумило хто тут видмивае гроши на квартирах та хто забудовник
мотя тьотя Показати IP 1 Травня 2015 00:30
Бубенщиков, май совість! В тебе два сина росте. Пожалій иу матір, яка свого сина поховала аби ти ходив з довольною харьою. РАДНИК З КОРУПЦІЇ. Ходить, землі під собою не чує. Заведи краще свою жінку в перукарню, нехай порядок на голові зробить. Ганьба! Люди, та то не буде змін. Наша держава з коріння гниє. Кого ті хлопці захищають? Бубенщиков, бери автомат і в АТО.
полішуків нахуй Показати IP 1 Травня 2015 08:09
коментар було видалено
му-му до полішуків нахуй Показати IP 1 Травня 2015 10:42
за что?
до жибака. Показати IP 3 Травня 2015 22:26
Віддай квартиру май совість не позорся:)