USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Бійцю луцької нацгвардії, пораненому у Луганську, потрібна допомога

15 Травня 2014 19:00
ГО “Волинський Актив Молоді” просить небайдужих громадян, представників організацій та установ надати допомогу бійцю Луцької нацгвардії, начальнику кінологічної служби в/ч 1141, прапорщику Володимиру Леву.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що 3 травня, під час бою з сепаратистами в Луганську Володимир отримав кульове поранення з ураженням плеча та передпліччя з ушкодженням артерії та ліктьового нерва.

В одній із луганських лікарень, поранений снайперською кулею, Володимир Лев отримав не зовсім теплий прийом медиків. Останні сказали, що «Так йому і треба», а також наказали забиратися геть.

Як виявилося, лікарі не надали пораненому необхідну допомогу: не вилучили кулю та осколки з простреленої руки. Лише через три дні, коли боєць врешті потрапив до столиці, хірурги Центрального госпіталю ЗСУ провели успішну операцію.

Батько трьох малолітніх дітей надалі буде потребувати лікування та реабілітації після поранення.

Реквізити рахунку:

Одержувач: ГО «Волинський актив молоді» (код 38937908)

Банк: ПАТ “Укрсоцбанк” Рахунок: №26004011246577 (національна валюта)

Реквізити банку: МФО 300023, ЗКПО 00039019, м.Київ, вул. Ковпака, 29.

Призначення платежу: надання допомоги на реабілітацію

За додатковою інформацією можна звернутися за тел. +38 (066) 9390753 Андрій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Олександр Показати IP 15 Травня 2014 19:15
А шо держава своїх героїв не лікує?
калеки до Олександр Показати IP 15 Травня 2014 19:27
калеки, которые больше не могут стрелять по народу, каломойскому уже не нужны...
Лікує..... до Олександр Показати IP 15 Травня 2014 19:37
А ви знаєте яка в нас безоплатна медицина? Я маю на увазі безоплатне забезпечення ліками, а ліки , тим більше якісні дорого коштують, а де в молодого хлопчини, батька трьох дітей зайві кошти.
саня до Олександр Показати IP 15 Травня 2014 22:37
"держава" лечит, пока боец в строю, когда нет- то залечивает и хронически калечит, тем, что под рукой! Тактика Коломойского работает - сначала дай деньги, а потом - так получилось! Ждите СМСок от народа! Скажите, в отделении какой он больницы лежит и объем требуемой помощи, в Луганске и Донецке работает Международный Красный Крест (кстати они вопреки решения света Европы направил к нам контингент очень опытных врачей. И вы знаете, мне очень обидно, что, помогая украинской армии СМСками, мои многии знакомые помогли некоторым ныне временно "власть имущим" разрушить страну и убивать невинных людей! Украина будет Единой... только без Тимошенок, Яйценюков, Януковичей, Турчиновых, Кличков, Кравчуков, Кучм и нашего высшего и местного парламента! Все продались, даже во время беды! Но за нами будущее!
Гвардии рядовой Показати IP 15 Травня 2014 19:34
Не той стране, ты служиш,прапорщик!
Жданов Показати IP 15 Травня 2014 19:36
АГА СЧАС !!!
Какого хрена отец тр Показати IP 15 Травня 2014 19:36
А теперь он герой Украины и льготы давайте ?! Жаль парня, но зачем?! Отправьте данильчушку и гузюшку- у них детей столько нет. Пускай воюют... да только очко слабенькое- заср***ись уже...
Анонім Показати IP 15 Травня 2014 21:04
у Турчинова пусть попросит!!
до лікує Показати IP 15 Травня 2014 21:20
Та ніхто й не сперечається, що дорого, що заслужив. Але ж чи має він побиратися зараз? Чи не зобоов'язана ДЕРЖАВА лікувати чоловіка, якого послала на війну?
ОЛЯ Показати IP 15 Травня 2014 21:56
Це все зайвий раз доказує,що хунта використовує людей для досягнення своїх цілей.Тож подивіться і подумайте "патріоти" перед тим як слухати "владу".
патріот до ОЛЯ Показати IP 15 Травня 2014 22:29
не повинно бути в Україні патріотів в кавичках. Хлопець герой, а ви базар розводите. Кому не добра держава-Україна їдьте подалі.
Анонім до патріот Показати IP 15 Травня 2014 23:02
Какой герой ? Не смеши мои носки! Своих убивать?
патрик до Анонім Показати IP 16 Травня 2014 06:12
Які 'сваї'? Ті що животи вспарюють людям, чи людей катують, чи батьків на очах її дитини розтрілюють? Для тебе бидло може вони і свої, а для мене - бандити, колоради і сміття
я до патрик Показати IP 16 Травня 2014 08:13
Підтримую 100%, бо все решта, крім дописування патріота, читати гидко! Чи ви зовсім втратили людськість, чи ви *мирні* граждане надіюсь не волині
я до патрик Показати IP 16 Травня 2014 08:14
коментар було видалено
пан Показати IP 15 Травня 2014 22:02
шкода людини. дикунство держави бачимо.
Віра Показати IP 15 Травня 2014 23:03
Оце й вся правда, звідки йде агресія і хто за що бореться! Про це чітко свідчать слова східних лікарів: "Так йому і треба". Невже вони не мають совісті й не бояться Бога? Чи міг би так сказати хтось із лікарів про поранену людину із сходу?
Дід Панас Показати IP 15 Травня 2014 23:12
дส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ржส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็вส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ нส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็хส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็й дส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็опомส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็гส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็
лікар до Дід Панас Показати IP 16 Травня 2014 06:15
Тобі даже психіатр вже не допоможе
держава Показати IP 16 Травня 2014 01:17
А ви впевнені, що держава йому нічого не дає? І головне - що переказані кошти точно підуть йому, а не спритним ділкам. Подейкують, народний месник Данильчук за три місяці революції встиг заробити на квартирку. Так завжди - кому война, а кому мать родна. Родини героїв, що загинули ще в лютому, теж до цього часу нічого не отримали. Хто такий цей Андрій з Волинського активу і чому йому можна вірити?
лучанин Показати IP 16 Травня 2014 10:02
лікарів таких треба розстріляти - вони ж давали клятву Гіпократа. Яка різниця звідки хворий, він же поїхав їх захищати, а вони -гади. От і нехай валять такі лікарі в Росію, їм Путін дасть паспорт із пропискою в Магадані - не треба шукати житло.
Наталія Жук Показати IP 16 Травня 2014 11:21
Дайте, будь ласка, реквізити особистої банківської картки бійця або когось із родичів. Так більш надійно, коли без посередників
Слава Показати IP 16 Травня 2014 11:25
Дайте реквізити пораненого особисто, або його родини, дружини. Хватить вже пораненим майдану перераховували на громадські організації - мільойни кудись пішли в невідомому напрямку...
Андрій Лев Показати IP 16 Травня 2014 11:49
цей Андрій з волинського активу його рідний брат, тобто я, я вказав свій телефон, якісь сумніви, прошу, телефонуйте...чому організація? я один з засновників організації і кошти акумульовані на одному рахунку, немає проблем з органами, це зручно, я бачу рахунок коштів, і т.д....тим, хто пише негативні коменти, скажу одне: він військовий, виконував свій обовязок, захищаючи державу від таких дибілів як ви, він тій країні служить, його ніхто не забув і в нього рана заживе, а вам що робити з вашими дурними головами?
Українка Показати IP 16 Травня 2014 13:19
Схаменіться люди!!!! Припиніть війну- українець стріляє в українця. Все минає, гріх зостається. Спокою, миру , злагоди між людьми.
лучанка Показати IP 18 Травня 2014 11:46
гидко чути ,що на сході не лише бідоття з промитими мізками,але й так звана інтелігенція-"лікарі",нехай Бог їм буде суддею...