USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Блокадники ОРДЛО вимагають в Лапіна пояснень за його слова про контрабанду

4 Березня 2017 21:30
Ветерани АТО і учасники блокади ОРДЛО вимагають в нардепа від Луцька Ігоря Лапіна пояснень за його слова про те, що на редутах, буцімто, пропускають контрабанду.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив ветеран АТО, учасник блокади ОРДЛО Богдан Пташник.

В ефірі телеканалу NewsOne Лапін заявив про те, що, нібито, в той час, коли на одних редутах тривають сутички, на інших пропускають контрабанду. Пригадав в своєму інтерв’ю і редут «Богдан», був названий на честь Богдана Пташника, який воював у лавах батальйону «Донбас» і був поранений.

«Прокоментуй, будь ласка, свої слова. А то ми тут по редутах читаємо, дивимось, і думаємо... Тобі б не дуже сподобались наші думки», - зазначив Пташник.

До слова, доброволець батальйону «Донбас» Богдан Пташник – один з перших, хто з Волині поїхав на схід долучитися до блокади торгівлі з окупантами. Він наголошує, що, блокуючи окремі регіони Донецької та Луганської областей, можна досягнути зрушення в замороженому конфлікті війни на сході України. Натомість добровольці, які нині беруть активну участь у блокаді на Донбасі, переконані: українська влада зацікавлена у торгівлі з окупантом.

Блокаду торгівлі з Донбасом підтримала Волинська обласна рада, низка міських та районних рад області. Однак напротивагу органам місцевого самоврядування у виконавчій вертикалі інші погляди. Зокрема, губернатор Волині висловився проти блокади «торгівлі на крові». Таку ж лінію «гне» і Лапін, заявляючи, що фізична блокада торгівлі з ОРДЛО спонукає до провокування силового сценарію. Мовляв, таким чином можна відрізати Україну від окупантів, або ж – від енергоносіїв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
василь пушко Показати IP 4 Березня 2017 21:53
Не мишайте Пецье вести бизнес с Захарченко! Открывайте ворота и хай все йде в дви стороны:туди-сюди... У кого власть у того и сласть!
Маневичі Показати IP 4 Березня 2017 21:59
А то нічого що його "побратими " з Айдару разом з нацгвардією сьогодні беруть бабло за видобуток бурштину в маневицькому районі, а місцеві це називають легальним видобутком . Це законно мля
марек польский до Маневичі Показати IP 5 Березня 2017 13:16
https://ok.ru/video/248755065248
васько попердяйчик Показати IP 4 Березня 2017 21:59
Лапину звание Герой России! Готов всю Украину продать!
до до васько попердяйчик Показати IP 5 Березня 2017 10:46
М-да, лапін це той фрукт, який без користі для себе робити нічого не буде. чув як розповідали, як віджимав він на сході-херой. Вслідуючий раз люди - добрі треба уважно придивлятись до таких "активістів" при виборі.
Макар Показати IP 4 Березня 2017 22:26
А ще він тут має зграю нероб і нездар, які гордо називаються його помічниками, а по суті диряві латексні вироби (Ніколайчук, Моклиця, Рижков, 2 іб$нутих сестри- німфоманки, та хвора на голову Мусій Іра
а на скількі Показати IP 4 Березня 2017 22:33
виросла контрабанда напряму через фронт
Саша Показати IP 4 Березня 2017 22:39
Після своїх тупих пострілів попав на гачок. Зараз відпрацьовує.
Виборець Показати IP 5 Березня 2017 07:39
Нехай пояснить Лапін для чого воювати, при умові торгівлі з ворогом. Він що запутався в цьому житті.
гоп до макара Показати IP 5 Березня 2017 09:04
Цю шарашкіну компанію з рижковим та тим патлатим довбнем давно потрібно закрити .. Тільки но як власть зміниться ці псевдо патріоти попадуться мені на гачок тоді й поговоримо з ними ....
Анонім до гоп до макара Показати IP 5 Березня 2017 11:52
"гоп" + "нік
Лікар Показати IP 5 Березня 2017 12:08
коментар було видалено
васько попердяйчик Показати IP 5 Березня 2017 13:22
Лапин все продасть! И Волинь и Кийв и всю ридну Украину! Терминово треба давати Лапину Героя Расеи и Украины ! Хто хоче пожерти то скориш до Лапинського дармового корыта! Хрюки??? Вы де?? Швидше бижить до Лапина)))))))))))
Біл Показати IP 5 Березня 2017 14:03
Дивно читати торгівля з " окупагтами", блокада... Ви що всі вже вважаєте Донбас не територією України? Війну треба було не прчинати, або хоч вже закінчувати, а не блокадами займатись.давно ясно, що ці так звані активісти на цьому добряче заробляють.хай скажуть, де працюють, за що живуть?? Вдумайтесь
Ростов Показати IP 5 Березня 2017 14:26
коментар було видалено
Віктор Показати IP 5 Березня 2017 19:47
Яке ж це бидло той Лапін.Самий безтолковий і самий підлий депутат серед всіх волинських обранців.Він навіть сцить у Луцьк приїзджати і його приймальна на Винниченка,67 на 5 поверсі постійно закрита.Н%єра він Луцьку потрібен !!!!!
1941—45 Показати IP 6 Березня 2017 00:40
Чьмо в комуфляже-адвокат йопрст