USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Нардеп Лапін не підтримує торговельну блокаду Донбасу?

17 Лютого 2017 00:30
Нардеп від Луцька Ігор Лапін заявляє, що фізична блокада торгівлі з ОРДЛО спонукає до провокування силового сценарію. Мовляв, таким чином можна відрізати Україну від окупантів, або ж – від енергоносіїв. А «плану "Б"» в учасників блокади, з його слів, немає.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Ще раз підвожу усіх мислячих людей до тези, що питання блокади має бути врегульоване на законодавчому рівні. В держави має бути щодо цього гострого і складного питання чітка правова позиція, а не політичні заяви. Закон зобов'яже урядовців шукати реальні шляхи виходу з ситуації.

ЧИТАТИ ЩЕ: «ПРИПИНИТИ ТА ПОКАРАТИ ОРГАНІЗАТОРІВ», – МЕДВЕДЧУК ПРО БЛОКАДУ ОРДЛО

Фізична блокада спонукає до провокування силового сценарію і розгін. Ми можемо відрізати Україну від окупантів, а можемо від енергоносіїв. «Плану "Б"» в блокувальників немає», - заявив політик.

Нагадаємо, не підтримує ідею торговельної блокади Донбасу і лідер руху «Український вибір» Віктор Медведчук. Як повідомляє «Політека», цитуючи Медведчука, влада повинна припинити блокаду Донбасу і притягнути до відповідальності її організаторів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Батьки Показати IP 17 Лютого 2017 03:10
Пане депутат,допоможіть. В Луцьку хочуть знести приміщення школи номер 13.А школу ліквідувати,як не перспективну(зі слів заст.гол.Киці).На її місті збудувати житловий будинок.
ну й ну Показати IP 17 Лютого 2017 06:56
Мисля приходить опісля? Ти ж був проти.
лучанка Показати IP 17 Лютого 2017 07:01
Ну-ну, цікаві умозаключєнія...........То хто він, депутат від Луцька лапін???!!!
34 Показати IP 17 Лютого 2017 07:04
А Лапін вже під Медведчуком, його будь-хто може купити, або хватило фантиків
лісник Показати IP 17 Лютого 2017 07:54
Нас рати на думку цього афериста
Иван до лісник Показати IP 17 Лютого 2017 11:29
про Лапина: Не нашего поля энта ягода
Активіст Показати IP 17 Лютого 2017 08:04
Давно відомо, як сказав Лапін, робіть навпаки і не прогадаєте..
Олег Показати IP 17 Лютого 2017 08:36
Да той д*більний донбас давно пора обгородити стіною. Чи то таку як в США з Мексикою, Ізрайль і Палестина, "з фільму Гра престолів" ))). Але не таку як Яценюк будував, на яку можна наступити і перейти.А цей м*дак-Лапін, нед*носок, помилка природи
корінний лучанин до Олег Показати IP 17 Лютого 2017 09:39
Таких як ти потрібно відгородити від нормальних людей.
Верховна Зрада Показати IP 17 Лютого 2017 09:00
Людина,яка випадково попала в цю Зраду,ще дозволяє собі щось коментувати.Скільки законодавчих актів ти вніс голубе на порядок денний і які твої Закони прийняті.Ніскільки і ніяки.
Професійний патріот до Верховна Зрада Показати IP 17 Лютого 2017 11:43
Звідки інформація про випадковість попадання в раду?? Більшість обрала - і чоловік депутат. Правда, біда в тому, що ми завжди бачимо і вказуємо на відповідальність когось, при цьому забуваємо про відповідальність свою. І все, що зараз робиться у верхах влади - ми всі цього достойні, навіть я б сказав, нам ще повезло, бо ми своєю байдужістю, совковістю і безвідповідальністю заслуговуємо на значно гірше.
Думаю Показати IP 17 Лютого 2017 09:13
Лишити депутатства продажного Афериста,нічого не робив для громади і робити не буде!Одні понти і продажність...
Ja Показати IP 17 Лютого 2017 09:31
все би воно добре як би блокада була справжня , а так це замаскований реванш дніпровських які об'єдналися на деякий час проти вінницьких
До Лапіна Показати IP 17 Лютого 2017 09:35
Ти ж в Раді, внеси відповідний законопроект, пролобіюй,прийміть законодавче рішення (для того ми Вас і годуємо), а не бла-бла-бла на ефірах та фейсбуках... Щось робіть! Немає в блокувальників плану "Б", а у влади навіть плану "А" немає. Тільки балаболите та наради (РАДИ) збираєте та щоки надуваєте. Хвіст прижали по торгівлі з сєпарами, от і захвилювалися.
Лапін. до До Лапіна Показати IP 17 Лютого 2017 09:59
2004А від червня 2015року вніс і організовував блокаду Криму
Ігор луцький Показати IP 17 Березня 2017 12:03
Не треба порівнювати блокаду Крима і лнр-днр.Крим був залежний від енергоносіїв,водних ресурсів,продуктів харчування і.т.д.Блокадою Крима створили тимчасові незручності.Результати блокади Крима бачимо.Українські громадяни в тюрмах,а Крим під рашою.Я за блокаду,але з врахуванням інтересів держави та громадян.