USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Битою, праскою, 500 гривнями: кого не переконаємо голосувати за Порошенка, будемо вбивати, – Корчинський

5 Квітня 2019 11:20
Образи, погрози, заклики до збройного конфлікту та силової розправи: прихильники Петра Порошенка продовжують травлю тих, хто підтримує на президентських виборах Володимира Зеленського. Зокрема громадський діяч Дмитро Корчинський заявив, що підтримує на виборах чинного Гаранта і закликав українців переконати прихильників Зеленського голосувати за Петра Порошенка, щоб потім не довелося їх вбивати.

Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Дмитро Корчинський – громадський діяч, лідер партії «Братство». На відео він на фоні портрету чинного Гаранта, очевидно зі своїм другом обговорюють прийдешній другий тур президентських виборів. Дмитро Корчинський висловлює підтримку Петру Порошенку і в той же час сипле образами на електорат Володимира Зеленського.

«За Зеленського голосує коаліція вати та ідіотів», - переконує він.
Дмитро Корчинський закликає будь-яким способом переконувати прихильників Зеленського голосувати за Порошенка. І переконувати будь-яким методом: битою, праскою, паяльником, 500-ма гривнями, добрим словом…

«Кожен в своєму оточенні має виділити тих людей, які голосували за Зеленського, взяти їх за хобот і переконати за допомогою бейсбольної бити, за допомогою праски і паяльника, за допомогою доброго слова, за допомогою 500 гривень, з допомогою чого завгодно переконати їх проголосувати за Петра Олексійовича», - заявив Корчинський.

Прихильників Зеленського Дмитро Корчинський називає «агентами сатани» і закликає українців переконати прихильників Зеленського голосувати за Петра Порошенка, щоб потім не довелося їх вбивати:

«Кожен зараз має виявити агентів сатани в своєму оточенні і переконати їх голосувати за нього. Не голосувати за Зеленського заробіть це. Якщо кожен

це зробить ми зможемо опанувати цю країну. Ми зможемо опанувати другий тур. І це зараз завдання кожного патріота. Той патріот, який сидить і каже, що він проти обох і всі мудаки. Да я не хочу. Як на мене подивляться інші патріоти. Да плювать на тих патріотів. Нам треба зберегти країну. Зараз кожен має їти в поле. Іти в народ і працювати там як народники інакше потім нам доведеться працювати там як терористи. Краще працювати як народники. Ми їх переконаємо. Щоб потім не довелося їх вбивати».

Це вже не перший випадок коли прихильники чинного Гаранта ображають електорат Зеленського та закликають до силової розправи. Наприклад, пропрезидентський політолог Тарас Березовець заявив, що ті, хто голосували за Зеленського, – не «громадяни» України, а населення. А журналіст Айдер Муждабаєв, закликав розстрілювати тих, хто голосував не за Порошенка, назвав їх зрадниками і заявив про втрату областей, де не підтримали чинного президента. Це лише окремі заяви прихильників Порошенка, які тягнуть на статті сепаратизм та розпалювання ворожнечі між громадянами.

Читати більше: ПРИХИЛЬНИКИ ПОРОШЕНКА ЗАКЛИКАЮТЬ ДО СЕПАРАТИЗМУ І РОЗСТРІЛІВ ТИХ, ХТО ГОЛОСУВАВ НЕ ЗА НЬОГО
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 56
історик Показати IP 5 Квітня 2019 11:24
Ось це «Братство» бігало і Майдан робило - робіть висновки!
Иван до історик Показати IP 5 Квітня 2019 14:06
Корчинский - сбитый "лётчик" политики. Он никогда не был уж особенным авторитетным политиком. .....так себе.....будоражил, наводил муть и смуту среди людей.
вован до історик Показати IP 6 Квітня 2019 11:17
мудак. Если ты такой герой иди в АТО со своей битой там тебе *****************
басмач до історик Показати IP 8 Квітня 2019 12:03
Оно и на майдане занималось провокациями в пользу Овоща.
Ярик Показати IP 5 Квітня 2019 11:31
Як вже немає чого написати то женуть один на одного! Бридко це дивитись коли один на одного ллє бруд. Позор таким кандидатам. Кандидати не повинні так низько падати.
Пух Показати IP 5 Квітня 2019 11:32
Яка це кончіта той Корчинський.....
Реаліст Показати IP 5 Квітня 2019 11:34
Чому воно досі не в камері?
Навуходоносор Показати IP 5 Квітня 2019 11:40
Отморозки...Ненависть всегда бумерангом возвращается, исключения не будет и для таких.
куку Показати IP 5 Квітня 2019 11:47
Вусатий га...он, пригрівся до теперішньої влади, і якого кормлять з рук ці -"не порядні".
777 Показати IP 5 Квітня 2019 11:50
Ты вурдалак уже на паяльник наговорил себе. Готовься! Это все голосовавшие за пороха. Нам нужна такая страна?
321 Показати IP 5 Квітня 2019 11:53
Фашистсько-націоналістична мерзота. Українці кого хочуть, того й обирають, тебе забули спитати, сміття. Іди шоколадки гризи, мародер.
Остап Вакарчук Показати IP 5 Квітня 2019 12:03
Ось Вам дійсне лице президента України - Порошенка. Я ніколи не сумнівався, що який Порошенко таке і його оточення.
777 Показати IP 5 Квітня 2019 12:04
Супер. чувак конкретно призывает пытать и убивать людей. Мистер аваков. ваш выход.
Лучанин Показати IP 5 Квітня 2019 12:05
Сядет, ну или пойдет в догонку за белым
таксист Показати IP 5 Квітня 2019 12:07
голосував за петра але з такими наїздами повелітельного тону мабудь передумаю
таксист Показати IP 5 Квітня 2019 12:09
голосував за петра але з такими наїздами гнилими вже передумав
волиняка з володимир Показати IP 5 Квітня 2019 12:14
Хвора він людина цей К. тож , до психлікарні .....бігом !!!!!
гость Показати IP 5 Квітня 2019 12:16
на донбас посмотрим какой ты херой в окопе так открыто призывать и угрожать людям
конфет Показати IP 5 Квітня 2019 12:40
Я б йому умовно не давав, а реальний срок. Він провокатор, можливо працює на спецслужби агресора. Стаття йому світить реальна, не початий край роботи для спецслужб. Підставив навмисно чинного президента, ймовірно завербований та продався за чималі гроші агентам кремля.
Навуходоносор до конфет Показати IP 5 Квітня 2019 19:44
В таких идиотах никакая спецслужба не нуждается! Его давно надо прописать в Олыке, в комнате за решеткой и пуленепробиваемым стеклом! Все табуретки в помещении должны быть привинчены к полу! Такі псевдопатріоти паплюжать країну, Генпрокурор давно повинен сказати в цьому відношенні своє слово. Але що з такого прокурора взяти, як відомо прислів*я "каков ПОП- таков и приход" справедливо ставить все на своє місце.
Ага до конфет Показати IP 6 Квітня 2019 00:10
Агент Кремля,а може цена і є справжнє лице постмадана
денис Показати IP 5 Квітня 2019 12:47
и куда смотрит наш прокурор?колебался голосовать за ПОП или за кого другого то теперь точно проголосую против действующего с таким союзником как этот Корч и врагов не надо
Сливки-Ленивки Показати IP 5 Квітня 2019 12:54
Щирий патріот!?!?
Олександр до Сливки-Ленивки Показати IP 5 Квітня 2019 13:23
Дуже щирий. Двічі хероя призначить параша після перемоги
Однозначно! Показати IP 5 Квітня 2019 12:57
Прямий претендент на експонат з кунсткамери-"нелюд"
Анатоль Показати IP 5 Квітня 2019 13:01
Може воно на головку хворе , то корчинське? Га?
Олександр Показати IP 5 Квітня 2019 13:02
Кожна мерзота вважає себе умнішою. Нащо тоді вибори буди потрібні? Давайте хробить с Пеці імператора, як у раші.
Татьяна Показати IP 5 Квітня 2019 13:28
На фоне чинного президента та арсенала пляшок алкоголя.
Андрій Показати IP 5 Квітня 2019 13:40
Судячи по "фейсу", він, видно, регулярно складає компанію Петру. Але це вже не смішно. Це яскравий приклад того, яку державу будує ПП, які у нього прихильники і оточення... Думайте люди, думайте.... Щоб не було у нас потім диктатури.
Ірина до Андрій Показати IP 5 Квітня 2019 16:38
хіба ПП державу будує,він ії руйнує ось з такою бидло***.
Степан (Крымчанин) до Андрій Показати IP 5 Квітня 2019 17:45
Буде
ще не зовсім свідоми Показати IP 5 Квітня 2019 13:46
Такий самий дуркуватий, як і його жонка. Чорт не одну пару чобіт зносив, поки їх докупи звів.
ще не зовсім свідоми Показати IP 5 Квітня 2019 13:58
Типове обличчя електорату Порошенка: високооплачуваний бюджетник, або нацик, або дурень, або свинарчук.
Віктор Показати IP 5 Квітня 2019 13:59
К-Патріот намальований !Як припече смаженим знову побіжить в Росію ховатися?Просто гидко дивитись та чути його.
Дончанин Показати IP 5 Квітня 2019 14:05
Да кто тебя боится?
Скептик Показати IP 5 Квітня 2019 14:07
Що він курить, чи п'є? Глюк піймав.
Андрій Показати IP 5 Квітня 2019 14:16
Видно йому теж шмат біля корита виділили, якщо йому так добре нині живеться ? Знаємо одного з часів Майдану, стрибав голий, пісі..ом махав, а тепер поважна персона, депутат. То чому йому не агітувати за теперішнє життя ?
ЧК Показати IP 5 Квітня 2019 14:53
Судячи з його мови - він перспективний терорист, впевнений в своїх цілях і меті, ставить чіткі завдання і планує їх виконувати, закликає до підкупу, до жорстокості та насилля, перспективних масових вбивств. Якщо його вчасно не закриють, то результат буде трагічний. По мові - на психа не схожий. Таких на волі не бажано тримати, а то ще такі ж, тільки хворі на голову послідовники проявляться. Наданого відеоматеріалу достатньо для проведення всіх необхідних заходів по припиненню злочину, який вже має місце.
з діда прадіда Показати IP 5 Квітня 2019 14:55
пан дмитро \звісно якщо ви це прочитаете\ я вас поважаю за ваші радикально-націоналістичні погляди але сьогоднішній коментар це не в тин ні в ворота
Мифодій Показати IP 5 Квітня 2019 14:59
Вусатий дов....об !!!
Марк Показати IP 5 Квітня 2019 16:38
Мудак он,пусть и дальше лиж** у своего Патрашенко
Тьху Показати IP 5 Квітня 2019 17:10
Ще та собі парочка "дмитро та оксаночка"- оженився дурний та взяв біснувату ,як не мають що робити , підпалюють хату
Прохожий Показати IP 5 Квітня 2019 20:54
Авакову. Ловят? Как поймают на кол!
Сталин Показати IP 6 Квітня 2019 00:12
коментар було видалено
иван Показати IP 6 Квітня 2019 01:32
может на него мвд обратит внимание,бухое чмо язык свой распустил,что Аваков ты ттоже такого же мнения как корчинский?
Миха танкист Показати IP 6 Квітня 2019 03:38
коментар було видалено
гость Показати IP 6 Квітня 2019 10:01
гнида на донбасс посмотри что вы там наделали твари
Анонім Показати IP 6 Квітня 2019 12:09
А де ж СБУ, ту як би пряма погроза и заклик до насильства?
влад Показати IP 6 Квітня 2019 17:41
корчинский- истинное лицо параши
руслан Показати IP 6 Квітня 2019 20:11
корчинський? а хто це?
саня Показати IP 6 Квітня 2019 20:36
конченый человек
Владимир Показати IP 6 Квітня 2019 21:19
Не доживёшь , сопля хвостатая , чтоб я внимал советам идиота.
олег Показати IP 7 Квітня 2019 04:13
дыбил бiльше слiв нема
Вова Мазурский Показати IP 7 Квітня 2019 17:30
В "благодарность" за его пропетровскую позицию ему надо дать два г**дона. Один пусть натянет на голову, чтобы все видели какой он х..., а второй на х..., чтобы такие как он не размножались.
николай Показати IP 7 Квітня 2019 17:52
Нет,ни у кого права угрожать народу,кто бы не был и кем бы не был!Тем более Вам Корчинский.опуститесь на землю! Не будьте гнидой и вспомните,зло обратимо!
Вусобрей Показати IP 7 Квітня 2019 18:03
Ти захлібнешся соплі з вусів облизувати, продажна су... Давно тебе шістьорку знаємо! Воно тявкає щось проти народу! Дивись Моторолла тебе жде з Захарченком. Гнида !