USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Аби не довелося потім вбивати: Корчинський агітував за Порошенка в оточенні кримінальних авторитетів

7 Квітня 2019 19:21
На відео поруч із так званим громадським діячем Дмитром Корчинським, який заявив, що підтримує на виборах чинного гаранта і закликав прихильників Володимира Зеленського голосувати за Порошенка, щоб потім не довелося їх вбивати, - кримінальний авторитет на прізвисько «Москва».

Про це пише у Фейсбук журналіст Олександр Дубінський.

Згідно з інформацією Дубінського, «Москва» - кримінальний авторитет Ігор Геннадійович Фадєєв, він же «Ігор Москва», він же «Глобус». Ігор Фадєєв є колишнім бригадиром та керівником угрупування Черепа.

Сам же Корчинський, як наголошує журналіст, - колишній член ОЗГ Петра Андрійовича Хмарука, що діяла в Києві та Київській області.

«За кадром залишився Артур «Вафля» Палатний, і його підручні Юра Вацик і Самвел Мартиросян. Це кримінальне крило ескадронів смерті кондитера.

На їхньому фоні Юра «Єнакіївський» Іванющенко, Армен «Горлівський» разом з Януковичем - нервово курять в стороні», - додає Дубінський.

Зауважимо, на відео Дмитро Корчинський закликає у будь-який спосіб переконувати прихильників Зеленського голосувати за Порошенка. І переконувати у будь-який метод: битою, праскою, паяльником, 500 гривнями, добрим словом.

«Кожен в своєму оточенні має виділити тих людей, які голосували за Зеленського, взяти їх за хобот і переконати за допомогою бейсбольної бити, за допомогою праски і паяльника, за допомогою доброго слова, за допомогою 500 гривень, з допомогою чого завгодно переконати їх проголосувати за Петра Олексійовича», - заявив Корчинський.
Натомість прихильників Зеленського Дмитро Корчинський називає «агентами сатани» і закликає українців переконати їх голосувати за Петра Порошенка, щоб потім не довелося їх вбивати
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Навуходоносор Показати IP 7 Квітня 2019 19:47
Корчинського корчить...
123 Показати IP 7 Квітня 2019 19:56
«За кадром залишився Артур «Вафля» Палатний,..." - Дуже авторитетне погоняло
Петро до 123 Показати IP 7 Квітня 2019 21:20
Я думаю громадяни на вiдео зашкваренi и их мiсце коло парашi
Анатоль_ Показати IP 7 Квітня 2019 19:59
То як зекі якись, як бандюгани тюремні
Реаліст Показати IP 7 Квітня 2019 20:03
Карамельку ПОПу, а не голос. А нацика Корчинського туди, звідки його *кореша* вийшли - в камеру. Чи в нас можна закликати до чого хочеш, га, Юва Пвокувов?
777 Показати IP 7 Квітня 2019 20:41
это не авторитеты,а педики отморозки.вор так себя не ведет.
Александр Показати IP 7 Квітня 2019 21:27
Куда смотрят правоохранительные органы, СБУ, это призыв к насилию, убийствам. За это надо судить.
Володимир Показати IP 7 Квітня 2019 21:51
Світле ж майбутнє нас чекає, коли "відморозки" будуть вказувати куди маємо іти... А не пішли б вони? Так щоб наші очі не бачили!!!
скептик Показати IP 7 Квітня 2019 23:22
Де наша славозвісна поліція ? Невже нар в камері для корчинського не вистачає?
Лучани Показати IP 7 Квітня 2019 23:35
Оце електорат Пороха!! ДумайТе!
Nika Показати IP 8 Квітня 2019 05:58
Скоро начнут вас сук выкуривать из схронов. Видимо подзабыли...напомним!!!
Я Показати IP 8 Квітня 2019 07:00
корчинський реально настільки дебільне????
я Показати IP 8 Квітня 2019 09:43
Дивись Дімка щоб той "хобот"-Твою трещенку не нанюхав!Бо після хобота (біта і паяльник)зі свістом залітать буде!!!
клоун комментатор Показати IP 8 Квітня 2019 12:00
На стене портрет мудака, что справа?
Сергей Показати IP 8 Квітня 2019 12:55
это типа для устрастки дырявых "авторитетов" подпряг?
Ростов Показати IP 8 Квітня 2019 13:17
Как же интересно выборы проходят . Такие кандидаты с избирателями. Чудесно.
Нова Волинь Показати IP 9 Квітня 2019 23:25
Я не думав що те падло корчинське до бариги пороха в лизуни подався.