Завтра волинські шахтарі разом з колегами підуть до Президента
Третій всеукраїнський з’їзд шахтарів сьогодні напрацював низку документів та ухвалив відповідні рішення. З’їзд гірників із усієї України розпочався сьогодні о десятій ранку. На захід запросили Прем’єр-міністра та Президента України, однак, прибув лише профільний міністр - Володимир Демчишин.
Про це повідомляє «Нововолинський інформаційний портал».
Шахтарські активісти пригнали під Жовтневий палац "люстраційну" двотонну вагонетку, розфарбовану в кольори національного прапора.
Упродовж дня шахтарі обговорювали кризу у вугільній галузі, основні акценти - закриття шахт та відсутність держфінансування вугільної галузі. Мінстр Демчишин запевнив, що наразі йдеться про ліквідацію лише трьох вугільних підприємств - про закриття третини діючих шахт мова не йде. Виступ чиновника шахтарі супроводжували емоційними вигуками. Після виступу Міністра шахтарі мали змогу поставити свої запитання.
Нардеп Олег Ляшко згадав міністрові й імпортоване вугілля, й "пенсійний" податок, і хронічну невиплату заробітної плати. Нардеп Сергій Каплін зауважив, що після того, як буде створена і запрацює тимчасова слідча комісія щодо розслідування дій Уряду, кошти на держфінансування шахт знайдуться.
Близько шостої вечора з’їзд затвердив резолюцію: завтра, коли до Києва приїдуть ще близько трьох тисяч гірників, учасники з"їзду підуть вручати Президенту звернення. У цьому зверненні шахтарі вимагають затвердити державну програму підтримки шахт, вимагають відставки Демчишина і висловлюють недовіру чинному уряду.
Шахтарі запевняють: якщо їхні вимоги не почують - готові блокувати київські автошляхи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє «Нововолинський інформаційний портал».
Шахтарські активісти пригнали під Жовтневий палац "люстраційну" двотонну вагонетку, розфарбовану в кольори національного прапора.
Упродовж дня шахтарі обговорювали кризу у вугільній галузі, основні акценти - закриття шахт та відсутність держфінансування вугільної галузі. Мінстр Демчишин запевнив, що наразі йдеться про ліквідацію лише трьох вугільних підприємств - про закриття третини діючих шахт мова не йде. Виступ чиновника шахтарі супроводжували емоційними вигуками. Після виступу Міністра шахтарі мали змогу поставити свої запитання.
Нардеп Олег Ляшко згадав міністрові й імпортоване вугілля, й "пенсійний" податок, і хронічну невиплату заробітної плати. Нардеп Сергій Каплін зауважив, що після того, як буде створена і запрацює тимчасова слідча комісія щодо розслідування дій Уряду, кошти на держфінансування шахт знайдуться.
Близько шостої вечора з’їзд затвердив резолюцію: завтра, коли до Києва приїдуть ще близько трьох тисяч гірників, учасники з"їзду підуть вручати Президенту звернення. У цьому зверненні шахтарі вимагають затвердити державну програму підтримки шахт, вимагають відставки Демчишина і висловлюють недовіру чинному уряду.
Шахтарі запевняють: якщо їхні вимоги не почують - готові блокувати київські автошляхи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Олег Федоренко
Показати IP
22 Квітня 2015 03:53
коментар було видалено
вуглик
Показати IP
22 Квітня 2015 07:04
Так Гунчик і Ко. вже стільки повиплачували, а шахтарі все ходять...? Так хто що робить чи лише піар???
Вася
Показати IP
22 Квітня 2015 09:13
А деж бороце Гуссссь і своїми лозунгами і допомогою шахтарям???? Все продався Єремеєву получає від нього зарплату і шахтарі вже не треба????
Пєтя до Вася
Показати IP
22 Квітня 2015 11:36
Єремеєву не продався і шахтарі йому не треба! Мартиненко пояснив вже давно Гузю, що треба "робити"!:)
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01
Білоруська опозиція передала Україні тривожну доповідь: до чого готується Лукашенко
22 Червня 2026 21:42
22 Червня 2026 21:42
Гордість ліцею: випускники з Луцька склали НМТ з математики на 200 балів
22 Червня 2026 21:23
22 Червня 2026 21:23


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.