USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Навіщо Самообороні табір у Гаразджі?

16 Червня 2014 15:00
У скандальному Центрі туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської ОДА, ймовірно, функціонує баня.

Про це стало відомо під час круглого столу на тему «Конфлікт навколо роботи Центру туризму спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської ОДА». Ініціаторами заходу виступили активісти з Громадського формування «Самооборона Волині». На захід запросили представників громадських організацій, органів влади, працівників ЦТСЕ, управління освіти та науки облдержадміністрації та інших зацікавлених осіб.

Нагадаємо, зовсім нещодавно резонансу набула інформація, мовляв, у Волинському Центрі туризму спорту та екскурсій, діяльність якого забезпечується за рахунок коштів з міського бюджету, практикують надання комерційних послуг - таких як екскурсійні поїздки. Однак відповідних ліцензій на це не мають, так як і права на комерційну діяльність.

Так, зі слів начальника відділу туризму та рекреацій Луцької міської ради Юрія Моклиці, волинська Самооборона має великі амбіції стосовно впливу на суспільство, але не можна проконтролювати абсолютно все.

«Це державна установа. І є прийнятним контроль громадськості за роботою установ, що фінансується з державного бюджету. Це і є основи демократичного суспільства», - сказав він.

Як пояснив Юрій Моклиця, основна претензія до роботи Центру – прозорість та публічність діяльності.

Особливо активісті обурили чутки, буцімтоу підвалі центру розташована баня. А це - порушення усіх санітарних норм.

А заступник голови облради Ігор Гузь, підкреслив, що керувати в одній і тій же структурі протягом тривалого проміжку часу, а це – 32 роки, як мінімум, нелогічно у період перезавантаження влади. Тим більше, будучи на пенсії.
«На наступній сесії облради я буду ставити питання про омолодження керівного складу. Будь-яка структура потребує перезавантаження», - додав він.

Також посадовець зазначив, що варто змінити вектор діяльності структури до військово-патріотичного виховання.

Директор Леонід Толстіхін запевняє, що колишній головний лісівник Колісник ще декілька років тому розпочав так звану облогу центру туризму. Зокрема, він стверджує, що саме тоді знищили табір «Гвардієць» та військову частину, - наголосив директор.

На це очільник Волиинського осередку Правого сектору Павло Данильчук сказав, що потрібно дослідити, яким чином дитячий літній табір потрапив у приватну власність. І запропонував знести огорожу, якщо це зроблено незаконно.
А тим часом, зі слів член виконкому Луцької міської від Самооборони Богдан Климчук каже, що серед лучан, які є користувачами соцмереж, ходять чутки, буцімто самооборонівці хочуть забрати землю табора "Сонячний" для власних потреб. Насправді ж, запевняє активіст, база для дітей, однак вона буде лобіюватися як центр патріотично-військової підготовки.
.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
ваня Показати IP 16 Червня 2014 15:11
бред через таких що порозводили бані барделі і так далі зараз війна бо у людей проблем вже немає тільки по саунах соваються козли старі і молоді
кара Показати IP 16 Червня 2014 15:11
А сволота толстіхін ще щось млямляє?Та він сам перший корупціонер в туризмі Волині.От кого требагнати.
факт до кара Показати IP 16 Червня 2014 15:33
А Толстіхін дуже не порядна людина! Як так може казати су***а, коли стільки дерева і виробів отримав від Колісника на ремонти своїх установ?! От-же люди...
кара гусяча до кара Показати IP 16 Червня 2014 16:27
А скільки столяр заніс до гуся на цей раз. Такса як в бондаря з колісником нова машина?!
антигусь до кара Показати IP 16 Червня 2014 16:29
А за які кошти "існує" гузяра вонюча?! Подарунки друзів?
Анонім до антигусь Показати IP 16 Червня 2014 16:53
сидять дві три св**чі і Толстіхіну дефірамби строчать.
анінім до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 17:04
+одна дві обезьяни типу майї москвич, юри моклиці, боді климчука, і гузьові гроші відробляють...
Дмитро Показати IP 16 Червня 2014 15:30
ВО гусяра с*отина, він вже всіх задовбав з тим сектором
Muhteşem Yüzyıl Показати IP 16 Червня 2014 15:30
Doruk bu dram.
Анонім до Muhteşem Yüzyıl Показати IP 16 Червня 2014 15:37
перекладач гугл це перекладає)))
google до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 15:48
кульминация этой драмы
историк Показати IP 16 Червня 2014 15:30
А "вектор діяльності структури до військово-патріотичного виховання" по Гузевськи це бити поклони і прославляти Бандеру? Вибачайте, але в Україні дуже багато інших постатей на чиїх прикладах можна виховувати молодь, а не на бандитові Бандері і його прихвостнях!!!
історик до историк Показати IP 16 Червня 2014 15:43
Правильно каже Гузь - на пенсії керувати спортом та туризмом, це ж нонсенс!!!!!!!!
Юрист до историк Показати IP 16 Червня 2014 21:25
Бандера - ГЕРОЙ УКРАЇНИ і ти сволота москальська навіть в ту сторону свого зяпла нерозкривай!!!
луцьк Показати IP 16 Червня 2014 15:57
ОТО ВЖЕ ВЦЕПИЛИСЬ В ТУ ГАРАДЖУ ГУСЯРА ЯК ЯНУКОВИЧ МАЛИЙ ВСЕ ЩО БАЧИТЬ ТЯНЕ. ЗАРАЗ ВСІМИ ПРАВДАМИ НЕПРАВДАМИ ДИРЕКТОРА ЗВІЛЬНЯТЬ А ТАМ ПОТІМ І ЛАГЕР В ДІТЕЙ ЗАБЕРУТЬ СВОЇМ ПРИШИБЕЯМ
До Гузя Показати IP 16 Червня 2014 15:59
Що Гузю, сил не має взятись за зброю і піти на Донеччину? тут прапорами махаєш? Сором! Розвів бурю у стакані, немає до чого причипитись, то починаєш у війнушки гратись. Знаєш, що справжню люстрацію не зробиш, бо ті кого треба люструвати тобі вже заплатили
Дмитро до До Гузя Показати IP 16 Червня 2014 16:01
вже Мирка мав люструвати і що? директор департаменту інфраструктури та туризму ОДА во налюстрували. тупо деребанять посади
Андрей до Дмитро Показати IP 16 Червня 2014 16:39
коментар було видалено
Моклиці Показати IP 16 Червня 2014 16:11
ну що Юрію, осоромились, як і багато років тому? шкода, мама у вас порядна, а тепер соромитись за вас їй
Muhteşem Yüzyıl до Моклиці Показати IP 16 Червня 2014 16:15
Чим це він осоромився??? Дійсно, 32 роки керування викривлюють самооцінку, неприпустима надміннісь, високомірність, наглість директора на даному заході і не тільки дає великий плюс до правоти Ігора Гузя. Враження що він з перепою той директор.
Агов!!! до Моклиці Показати IP 16 Червня 2014 16:33
Моклиця від своїх давно певно відхватував? Правий Сектор! Від підписуєтесь під словами цього манкурта вилупленого? Чи все таки принципи деякі ви виконуєте? Чи продались як самооборана гузьові?!
сама Показати IP 16 Червня 2014 18:43
дійсно ,вже і табір треба забрати в дітей. столяра не хочите підсунути... він кожен рік свій забор пісдсуває. Раніше люди зимою на гірку ходили ,а в цієї зими - зась , забор під"їхав.
Анонім до сама Показати IP 18 Червня 2014 13:34
ніхто табір не забирає!
юра Показати IP 16 Червня 2014 21:17
а з девочками де віснути.
Церковна миша Показати IP 16 Червня 2014 21:26
Ну як це навіщо самообороні табір у Гаразджі? Он Правий сектор собі Просвіту у центрі міста відхватив (з якої Данильчук обіцяв з"їхати ще кілька місяців тому), а тут тобі і офіс, і шашлики пожарити можна, і баньку організувати. Ляпота.
Справедливість Показати IP 16 Червня 2014 22:11
Толстіхін має піти на пенсію і крапка. Він завжди був закритий для громадськості, зате задницю лизав завжди вищє стоящему начальству, був добрим прихвостнем. Це тільки зараз у нього з'явилися труднощі з примазуванням до начальства. Він навіть дозволяє собі публічно принужувати нову начальницю управління освіти та її заступниць. Хамло він та й все. Ще й цинічну клоунаду влаштував. Гнати в шию такого держслужбовця, а тим більше педпрацівника. Перетворив всіх працівників на рабів, де навіть булькнути слово проти бояться всі, одним словом створив диктаторсько-оліргахічну структуру, яку вважає своєю приватною власністю. І це все триває протягом 32 років.... на державній посаді. Може вистачить.
крізь призму часу до Справедливість Показати IP 16 Червня 2014 22:33
Хай іде за тими до кого примазувався.
Анонім до Справедливість Показати IP 16 Червня 2014 22:48
Заступниць??? Ви почитайте що те пришваркнуте чи його прихвостні на ВолиньПості накоментувало.
Струмівка до Анонім Показати IP 17 Червня 2014 01:12
тут досить того що одне дибільне строчить на волинських новинах!
Muhteşem Yüzyıl до Струмівка Показати IP 17 Червня 2014 19:20
Воно не тут - воно в Ліпінах)))
точно до Струмівка Показати IP 19 Червня 2014 21:05
Цей коментар Загрева писала. Заділо пані?
теремно до точно Показати IP 23 Червня 2014 23:15
да-да ОДНЕ ДЕБІЛЬНЕ СТРОЧИТЬ І ПИТАЄ ЧИ НЕ ЗАДІЛО! Люди читають і плачуть... від сміху)))))))))))))))))
ВП до Справедливість Показати IP 17 Червня 2014 01:09
Факти публічного приниження і примазування! А не "доводи" попередніх дописувачів! Які це у Загреви В.Я. заступниці (спеціально продивилась сайт управління освіти тільки один заступник в неї, причому не жінка)? Чи тут до "лику святих заступниць" себе повідносили дописувачки деякі?! Наскільки відомо він не державний службовець, тому не меліть будь ласка дурні. Певно може і вистачить - безкоштовний доступ до інтернету надавати в управління освіти в робочий час, а то хернею займаються!...
777 до ВП Показати IP 17 Червня 2014 18:49
Та є одна, просто гарніше за Толстіхіна вміє примазуватись. Правда? Так щоб ніхто не помітив... Колишній шеф подружку не змів? Заступником не взяв? То тепер же подружка "шеф"!! і мала та мадам в дупі і Толстіхіна- товариша і колишнього вже шефа!!!
до "Справедливост"і Показати IP 16 Червня 2014 22:51
ВЯ то ти чи то твої прихвостні? ха-ха, т.з. начальниця коли зняли її начальство, то щоб її не поперли хабарі наліво і направо давала, і підмазалась до так званого "правого сектору" знаємо ми ту т.з. начальницю, добре, що їй не довго лишилось
Султану до до "Справедливост"і Показати IP 16 Червня 2014 23:13
Розкажи но нам тут)) Повилазило село в Луцьк, де гадило там і їло. Ти ще побіжи в адміністрацію - просити начальником взяти, піди прошу тебе. З відеокамерою через вікно цей цирк знімати буду)))))))))))))))))))))))))))))))).
Анонім до до "Справедливост"і Показати IP 16 Червня 2014 23:23
Пане Толстіхін чому вам за кожним словом і дією Загрева ввижається? У вас все добре?
собі думаю до до "Справедливост"і Показати IP 16 Червня 2014 23:36
А я здогадуюсь хто написав цей коментар. От ви тільки поясніть вам подобається плювати туди звідки їсте??? Навіть залишившись без впливу??? Тоді на третій раз вас буде рвати дуже далеко. Нашу начальницю не віддімо.
здасте як треба до собі думаю Показати IP 17 Червня 2014 01:21
підеш під ножі разом з начальницею своєю
Психіатр до здасте як треба Показати IP 17 Червня 2014 19:32
дивися не лякай, ми лякані дуже))) і нас таких багатенько.
Нашу начальницю не в Показати IP 17 Червня 2014 01:01
а хтось у тебе запитає?
Загреві Показати IP 17 Червня 2014 01:03
Загрево, притримай своїх посіпак, бо зараз тобі зайвої реклами не треба, бо от-от за тебе візьмуться... ;)
питання до Загреві Показати IP 17 Червня 2014 19:27
Тобі що, пластинку заїло? Заладило тут Загрева, Загрева.... Точно в тому центрі щось не чисто, певно нова влада як почала порядки наводити, так і пообсирались деякі керівники...
Анонім до Загреві Показати IP 17 Червня 2014 20:34
шо ти тут загреваїш!!!!! Посіпаки це хто по твоєму??? Самооборона? Заступник голови облради? Люди які зробили революцію???? Ти їх посіпаками називаєш??? Треба було тобі їх на круглому столі вчора так назвати розумнице!!!!!!!!!!!!!
питання Показати IP 17 Червня 2014 03:58
Навіщо зганьбили бойовий літак - поставили на наругу гузьно-данильчучкам? Краще спаліть. але не ганьбіть. наше минуле!.
До громади Показати IP 17 Червня 2014 08:59
Толстіхін наплів на прес-конференції, що він до цього часу ще не оформив пенсії, бо йому не було для цього часу, а йому вже буде 61 рік, якщо не помиляюсь десь у вересня. Скажіть хтось вірить у цю чергову брехню Лєні? Так, в центрі працюють багато толкових людей, але багато і дармоїдів, таких як Оля Яцюк і К... Толкові тренери люблять цю справу і віддаються їй цілком і повністю протягом всього життя. Але це не заслуга Толстіхіна, а тих тренерів, яким йому треба цілувати руки і ноги, особливо в районах, а він їм навіть премій не виписав, натомість собі урвав енну суму. Але ж комісія і прокуратура скаже результати, надіюсь, публічно. Побачимо реакцію тих, хто строчить коменти за Лєню. Тим більше, що він сам сказав, що за посаду не тримається, побачимо чи це слово мужика, чи черговий раз він напустив туману.
начальницю не віддім Показати IP 17 Червня 2014 13:32
коментар було видалено
лучанин Показати IP 17 Червня 2014 14:50
хм, дивись, таки начальниця підгодовує своїх блазнів, тільки за неї заступаються. значить боїться, що до неї скоро прийдуть з розборками, і не показовими, а зі справжніми фактами корупції
Muhteşem Yüzyıl до лучанин Показати IP 17 Червня 2014 19:18
Льоня не лакай, ато ми ой які лякані буваємо. Знав би, був би в шоці. (чи хто ти там - Льонін блазень).
Анонім до Muhteşem Yüzyıl Показати IP 12 Лютого 2015 17:17
Чередніченко на старість розум втратила, буває. Розум приходить з віком, але деколи вік приходить сам.
Анонім до лучанин Показати IP 17 Червня 2014 20:50
хочеш щось вякнути наводь аргументи. І підпишися чи тільки анонімувати вмієш?
Анонім Показати IP 18 Червня 2014 21:51
Безіменне чудо яке коментує під різними ніками і чужими іменами СТВОРИ СОБІ НІКНЕЙМ І ОДНОГО ЙОГО ВИКОРИСТОВУЙ для викладу своїх суб'єктивних думок та комплексів, АБО ЗАРЕЄСТРУЙСЯ!!! Бо більше ніхто в редакцію дзвонити не буде - просто знайде спосіб вичислити ІР адресу і притягнути до відповідальності за публічні образи.