USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

«Азов» повертається на Схід

29 Серпня 2014 10:40
Бійці Правого сектору Волині терміново повернулися в зону АТО, - про це інформує організація в групі у мережі.

Декілька бійців Правого сектору Волині, які нещодавно повернулися додому на ротацію зі спецбатальйону «Азов», терміново вирушили назад в зону АТО.

Вночі, 29 серпня, декілька десятків активістів провели добровольців від штабу Правого сектору. Небайдужі лучани передали хлопцям у дорогу різноманітних смаколиків.

Павло Данильчук, який не так давно повернувся зі Сходу додому, теж повертається на війну.

"Планував побути ще тиждень, але отримав наказ терміново повертатись", - написав Павло.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що лідер «Правого сектора» Волині Павло Данильчук та добровольці з батальйону "Азов" повернулися додому лише на декілька днів, приїхали у справах, для того, щоб поповнити матеріальне становище, оскільки потребували там багато речей.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Дончанин Показати IP 27 Серпня 2014 22:22
Пусть возвращается, мы его ждем. Иначе придется искать его по всей Украине, а то и по всему миру. Лично за ним весьма приличный должок.
;) до Дончанин Показати IP 27 Серпня 2014 22:43
коментар було видалено
я до Дончанин Показати IP 28 Серпня 2014 07:26
От ти себе і виявив. Ти такий дончанин , як я. піп. Ти, можна подумати, знаеш, що в Луцьку робиться! Ср..на кацапура! Наш значить.... нічого, чекай, думай.....
Вамп до Дончанин Показати IP 29 Серпня 2014 10:55
Ти, с..ко, заткнешся нарешті чи ні?
ФигВам до Дончанин Показати IP 29 Серпня 2014 11:49
коментар було видалено
123 Показати IP 27 Серпня 2014 22:27
Гнилая крыса свое найдет.
;) до 123 Показати IP 27 Серпня 2014 22:45
приємно познайомитись: українець від серця їде надоумити тебе.
Оля Показати IP 27 Серпня 2014 22:46
На Азовському морі гарна погода!
троль Показати IP 27 Серпня 2014 22:52
нехай напише громаді де ским в яких боях брав участь а то складаєтся враження що піарится
123 до троль Показати IP 28 Серпня 2014 00:12
ну бо піариться... відсиджується на морях.. сюди тільки за баблом на побори приїздить.. щоб там було на що відпочивати..
Матросов Показати IP 27 Серпня 2014 23:07
Скатертью дорожка
Хто ти Показати IP 27 Серпня 2014 23:17
бойових дій біля моря на той час там не було а всі фото біля моря. наразі вже не відпочине мабуть. хіба в Одессі переседить)
Александр Показати IP 28 Серпня 2014 00:16
Ты настоящий патриот ! Кто решился ехать на Восток - это уже герой . Возвращайся живым и здоровым !
Ratio Показати IP 28 Серпня 2014 00:44
Під..р їб...ний, піариться на війні. 10 раз збирався їхати на Схід і поїхав тільки тоді, коли поняв, шо заклюють якшо не поїде і буде по Луцьку данину збирати.
ФСБ Показати IP 28 Серпня 2014 01:09
Просидів на турбазі ган*он, в бойових операціях участі не брав. Він і ще таких х""в пару десятків, погрілись на сонечку в той час коли хлопці з правого сектору там життя кладуть. Ган*он він і на сході ган*он.
Лучанин Показати IP 28 Серпня 2014 01:57
Хоч тепер в Луцьку буде спокійніше...
лучанка Показати IP 28 Серпня 2014 06:41
скажіть будь-ласка а як йому вдалося так швидко приїхати хлопці по 5 місяців не можуть одного дня відпочинку отримати то де він був на сході чи тільки фотки виставляє ті хто там немаюь часу цього робити хоче посаду то дайте йому її і відразу буде видно на що він вартий і чи зможе він витримати побратимів яких він очолює зараз, будучи по іншу сторону барикад
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 07:55
судя по коментаріях - минталітет і розум слабоват і дуже. ВОТ НАМ І ВІЙНА.
Андрей Показати IP 28 Серпня 2014 08:00
коментар було видалено
Василий до Андрей Показати IP 28 Серпня 2014 09:06
Да кому нах..й дался ваш русский б..ь язык. Достали уже этим языком . Да хоть по нанайски только будьте б..ь людьми а не классическим русским быдлом, которое видит только себя и русский бл..ь мир. В крыму уже жрать сука нема. Даете заднюю и продукты с Украины начинаете завозить, а все туда же. В крыму говоришь три языка. ? А сколько украинских школ осталось..? А татарские есть школы. ...? Федерализация говорошь...? Что то в рашке только кто то заикнется за федерализацию, так сразу на нары в Читу . И вы скоты будете еще нас называть "украми" ? сами вы бл.ь нечисть поганая чуди, мери, и всякий сброд именуемый себя русскими и славянами. .
Андрей до Васылия до Василий Показати IP 28 Серпня 2014 09:24
Василь -можно тебя послать селюка в пеший половой тур, но обойдемся без поцелуев. 1. Выучи -что такое федерализация. 2. Школы создадут -сейчас куча проблем других 3. Жратвы - навалом. Учи мат часть -почему СНОВО начали завозить продукты в Крым 4. Язык говоришь? Да б..я из за вашего языка все и началось -чучело. 5. В Крыму к украинцам относятся хорошо. Плохо только к таким как ты и тебе подобным Прошу не обижаться Волынян. Приезжали ко мне на работу много ваших земляков - дуже гарни хлопци.
Укроп до Андрей до Васылия Показати IP 28 Серпня 2014 14:40
Не звізди "роботодатєль" - я жив в підаРаші сраній,шось там українськими школами і не пахне!А на рахунок "язика" розізлив ти г*ндон мене.Ще до анексії Криму окупантами,коли ми приїзджали то більшість місцевих говорили по расєйські,казали шо мол "к нам із України прієхалі!"В Криму долбо-бів постійно було багато,п"ята колона вірила завдяки московській пропаганді шо прийде Расія і всім будуть бабло як на мітингах роздавати на халяву!А сєйчас переважна більшість зомбіків побачила істинну морду Московії.І на рахунок добре відносяться до України - вийди на вулицю з прапором України ,походи по Сєвастополі гарний хлопєц!Лапшу нам нєфіг вішати на вуха - зізвонюємся з кримчаками кожен день,ейфорія в людей пройшла-Башмакі з Гобліном "рулять" не шутєйно.
Василий до Андрей до Васылия Показати IP 28 Серпня 2014 15:34
Посылать ты будешь свою мать и родственников дальних и ближних. Школы создадут говоришь...? А зачем закрывали то ? Обьясни. Учить матчасть........? Странно.Продукты начали завозить снова потому как ваше оперетечное правительство обратилось к Медведеву с просьбой о временном разрешении ввоза на територию крыма продуктов с континентальной Украины.При этом кстати правительство рф приняло постановление о недопущении рээскпорта продуктов с Украины в Россию. Так о мат частях мы поспорим. О языке. Началось не из за языка. Началось из за того что тот самый Майдан спутал карты путину который купил януковича и расчитывал на бескровный захват власти. Майдан все спутал так нужно было делать рокировку срочно при том. А язык это предлог и никогда не был камнем преткновения. Я надеюсь ты понимкаешь о чем я тебе убогому пишу..? Теперь о " В Крыму к украинцам относятся хорошо". У меня друг купил дом в крыму (он кстати русский по национальности) так его его же соседи достали "хохлом ", "бандерой " и т.д. Хотя он родился на Урале и имеет больше прав называтся русским чем 90% так называемых рассиян. И ему в ультимативной форме сказали, или принимаешь гражданство россии или отметем дом. Это ваша социальная справедливость и интернационализм. ? Можешь не отвечать мне твое мнение по барабану. Даст Бог свидимся в Украинском Крыму.
Волинянка до дончани Показати IP 28 Серпня 2014 08:03
дончанин-ган*ончанин ти випадково не той недобитий комуняка -кононович,його стиль.тільки така малоумна людина,яка так всіх ненавидить може таке писати. КозляТИна!!!
Василий до Волинянка до дончани Показати IP 28 Серпня 2014 09:09
А вы знаете девушка я подозреваю что так оно и есть. Потому как эта сволочь именуемая дончанином , увч и всякими остальными никами ничего своего даже написать не может а только гадит перепостами с сайтов наподобие русской весны и еще прочих. Мне кажется что редакция сайта должна этих мудаков забанить в ноль ведь айпишники есть .
Вірю Показати IP 28 Серпня 2014 09:00
Знову піар цього хворого пацанчика,приіде грошенят збере і сидить біля моря піариться.За все в житті прийдеться відповідати і за награбовані гроші,за рекет,за поламані людські долі і чекає його майдан тільки в іншій іпостасі.
123 Показати IP 28 Серпня 2014 09:01
для данильчука краще зникнути з Волині.......бо до нього всеодно з часом доберуться за його витівки в Луцьку
Андрей Показати IP 28 Серпня 2014 09:09
коментар було видалено
Дмитро Показати IP 28 Серпня 2014 09:11
Не розумію одного. Чому воювати за територію. яка історично ніколи нас не поважала?
Андрей до Дмитро Показати IP 28 Серпня 2014 10:06
Дмитро - воюют за ресурсы и за перераспределение собственности . И это не последняя война. А люди -так -мусор. А уважение людей зависит ТОЛЬКО от политики правящей верхушки. Представьте на минуту - нет правительства - люди сами закончат войну в течении дня. Выпьют по чарке и решат как жить дальше. Кому -то всегда просто выгодно иметь две разных стороны - помните слова Цезаря -?- "Разделяй и властвуй"
Бобо Показати IP 28 Серпня 2014 09:41
Бархатний сезон на морі, не варто пропускати!
123 Показати IP 28 Серпня 2014 12:34
вин самозванець в азови його не знають
данильчуку Показати IP 29 Серпня 2014 11:00
коментар було видалено
Анна Показати IP 29 Серпня 2014 14:08
Павло Данильчук - герой. І всі, що на Сході - герої. А ті, хто пишуть всяку гидоту безсовісні, аморальні і ниці люди. Але їм і подібним незрозуміло, що я пишу. Але запамятайте одне, віруючі ви чи ні: все, що ми робимо, говоримо... записується і за все ми відповідаємо. Це точно.