USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Дівчинці, яка випала з 5 поверху, терміново потрібна допомога. Стан важкий

3 Серпня 2016 16:57
Дівчинці, яка випала з вікна 5 поверху на вулиці Арцеулова у Луцьку 2 серпня 2016 року, потрібна допомога. Маргариті 2 роки і 8 місяців.

Зараз вона перебуває в хірургічному відділенні Волинської обласної дитячої клінічної лікарні. Стан тяжкий, має забої та переломи, пошкоджено обличчя.

Патрульна поліція контактує з батьком дівчинки та повідомлятиме про її стан, - повідомляють у прес-службі луцьких патрульних у Фейсбуці.

Номер банківської картки батька - 5457 0822 3009 0305 (ПриватБанк), Шклярук Ігор Вікторович.

P. S. За станом на 23:30 у поліції повідомили, що дуже багато людей допомогли Маргариті, наразі повідомлення із проханням про допомогу на сторінці поліції видалене на прохання батька дівчинки.

На жаль, дитя поки в реанімації.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Карина Показати IP 3 Серпня 2016 17:51
а чому так склалось можете написати ВН. Молимось за одужання дівчинки!!!!!!
V. Показати IP 3 Серпня 2016 18:57
Ви б написали, яка саме допомога потрібна.
лена до V. Показати IP 3 Серпня 2016 19:41
я думаю грошова допомога, ліки надзвичайно дорогі. хай манюся видужує
я Показати IP 3 Серпня 2016 22:55
Писали ще , що гроші відносити на північний ринок, бутік 21.Ірі.То ми туди сьогодні гроші носили
Незнайомка Показати IP 4 Серпня 2016 00:28
при наявності цієї інформації можна зняти гроші підібрав пароль за нескладно програмою. Ніякої дати і цифир на маннітній стрічці не повідомляйте.
Іра Журба Показати IP 4 Серпня 2016 00:35
Суму грошей. Яку ми зібрали протягом дня, я особиста передала Шкляруку Ігорю сьогодні близько 19:00, Дякую небайдужим.
Ірина Показати IP 4 Серпня 2016 11:19
малюточка наша,тримайся!!!люди,помоліться,будь ласка,вся надія на Бога!!
Іра Журба Показати IP 4 Серпня 2016 22:56
Сьогодні всі кошти які ви принесли мені в магазин і парекинули Потрцькій Марії на картку(протягом сьогоднішнього дня ) ми перерахувати Ігореві на рахунок. ДЯКУЮ Вам Добрі Люди.
Дімка до Іра Журба Показати IP 4 Серпня 2016 23:13
як малятко?
Іра Журба Показати IP 4 Серпня 2016 23:54
Небуду нічого говорити, щоб не створювати пліток сьогодні з Ігорем не спілкуватись, буду щось знати напишу. Ще раз Дякую, що не байдужі.
Настя Показати IP 4 Серпня 2016 23:54
Скажiть будь ласка як дитинка??? Не можу не думати про неi..((
Лучанка Показати IP 6 Серпня 2016 13:33
Аби все було добре
)))лучанка Показати IP 7 Серпня 2016 21:45
Напишіть хто знає ,як дитинка.?