USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

До «Самооборони» приїде новий прапор

25 Березня 2016 17:39
Став доступний звіт «Самооборони Волині» стосовно їхньої співпраці з силовим блоком, який презентували під час скайпконференції усіх самооборонівських осередків західного регіону.

Звіт волинських самооборонівців Інформаційне агентство Волинські Новини отримало з власних джерел.

Із нього стало відомо, що «Самооборона Волині», вочевидь, збирається ввести своїх представників у громадські ради при прокуратурі та СБУ.

Окрім цього, самооборонівці обговорили свої плани перевірити на відкритість та справедливість усіх волинських суддів.

Також під час зборів анонсували приїзд на Волинь нового самооборонівського прапора.

Ішлося й про співпрацю «Самооборони» з новоствореною патрульною поліцією.

Повідомлення з Фейсбуку Олександра Ніколайчука із «Самооборони»:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
лучанин Показати IP 25 Березня 2016 18:54
Ось нам і стало ясно хто курує нову поліцію
знаюча Показати IP 25 Березня 2016 18:55
Думаю СБУ теж буде цікаво почитати цей звіт
111 Показати IP 25 Березня 2016 18:56
та що ж це таке Волинню хоче управляти якась там Самооборона?
ІРА Показати IP 25 Березня 2016 18:56
Самооборона це зборище бандитів, яких покривають зверху
Рижков Сергій до ІРА Показати IP 26 Березня 2016 16:15
Якщо я бандіт Іра , то нічого не заважає назвати Вас прост*т*ткой.
Додо до Рижков Сергій Показати IP 26 Березня 2016 16:34
Сергій ти б*дло, місце якому в гуманітарному магазині. Отам сиди і продавай "гумку" своїм побратимам наживаючись на них
іван Показати IP 25 Березня 2016 20:01
про поліцейську кадрову комісію в обличчі вальчука відомо всім
123 до іван Показати IP 25 Березня 2016 21:40
Вальчук не є в Самообороні.
анонім до 123 Показати IP 26 Березня 2016 08:20
А флобера йому хто дав, чи не Самооборона бува?
Слава з народу Показати IP 25 Березня 2016 20:41
Ой, самооборона самооб*сралась.))))))))
Самооборона до Слава з народу Показати IP 26 Березня 2016 15:43
Поки ми два роки будуємо державу... Ви по куткам с**ли
ато до Самооборона Показати IP 26 Березня 2016 16:06
хлопці ви дійсно вірите що ви щось будуєте, озирніться навколо ви вже набудували повні штани
Фотін Показати IP 25 Березня 2016 20:45
Походу в Самообороні шухер хто спалив кантору ;-). А н*фіг Хфедчака гнобити ;-)
Лучанка Показати IP 25 Березня 2016 21:44
Який до "Самооборони" не мав і не має ніякого відношення.
анонім до Лучанка Показати IP 26 Березня 2016 08:22
Та не треба їм Вальчука, вони без Вальчука вже начудили...
Слава з народу Показати IP 26 Березня 2016 00:00
Попала самооборона чи пропала????
Самооборона до Слава з народу Показати IP 26 Березня 2016 15:40
Не переживайте . Ми є )))
Друг Показати IP 26 Березня 2016 15:54
Оце блд* розвелись на майдані, яка к бісу демократія тут Лапін і контора вирішила прибрати до рук все на світі, судді і прокурори щас відчують тиск буштинокопачів, і зеків. Повне безчинство куди лише дивиться СБУ, бо з Шпигою й так усе зрозуміло
спостерігач Показати IP 26 Березня 2016 16:27
- Атестація самообороною і оточенням Лапіна поліції - Безкарність Вальчука - помічника Лапіна - Звіт Ніколайчука ( про плани контролювати СБУ і прокуратуру, по аналогії з поліцією). - Лобіювання Лапіним інтересів свого дітища в Верховній Раді. Це все на фоні стрілянини біля Голівуду, побиття і вивозу людей в ліс. Це цього прагнули люди скидаючи злочинну владу і режим ригів? Здаєттся зараз влада її оточення переплюнули далеко Яника.
Юля до спостерігач Показати IP 28 Березня 2016 13:23
Тягне вже на статтю кримінальної справи?
00 Показати IP 26 Березня 2016 16:46
Не держава а срач. .... Ці хлопці і в буштині і в лісі встигли замазатись про я в же мовчу
я Показати IP 27 Березня 2016 11:33
влади немає.є багато бажаючих нею бути.в тому числі самооборона
Лео Показати IP 27 Березня 2016 18:01
Що з дивувало так це така злагодженість дій цієї громадської організації. Нідлякого не секрет що в Самооборони є зброя і нелише легальна... От вам і тіньовий контроль ...,,,,
ліля Показати IP 28 Березня 2016 13:13
Самооборона давно перетворилася на органзацію заробляння грошей
лучанин Показати IP 28 Березня 2016 13:14
Цікава стаття про Самооборону є на сайті 0332
Тарас Показати IP 28 Березня 2016 13:15
Думаю що це ще не всіх їх "подвиги"
ХХХ Показати IP 28 Березня 2016 19:58
шарашкіна контора це а не самооборона
ХХХ Показати IP 28 Березня 2016 20:00
ця самооборона за гроші зробить все,..... і даже односельчан лупцювати може, як приклад будівництво парку на вулиці гордіюк, коли дана самооборона приїхала відганяти людей від будівників. "Продажні сині хамелеони "
самооборонівець Показати IP 30 Березня 2016 16:42
от мені цікаво тут всі коментатори такі розумні і все знають) чому ж ми в самообороні не знаємо про цю всю двіж? який бурштин? який ліс? яке СБУ я пішов до самооборони бо хочу зробити хоч якийсь вклад в наведення ладу в місті!!! а ви шановні патріоти що робите? можете тільки в коментах нас поливати брудом! давайте докази того що ми віджимаємо бабло, копаємо бурштин, рубаємо ліси! цікаво побачити вас всіх вживу! і спитати що ВИ зробили для нашого міста і країни! Слава Україні!