USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучанам радять купувати алкоголь «про запас»

27 Січня 2015 10:35
Якщо тримати достатню кількістю алкоголю «про запас», тоді автоматично зникне проблема незручності обмеження продажу спиртного у нічний час.

Саме таку пораду для мешканців обласного центру висловив сьогодні, 27 січня, представник від Самооборони, громадський активіст Олександр Ніколайчук.

Так, зі слів заступника начальника управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міськради Наталії Рибай, у рішення виконкому про правила додержання тиші на території Луцька, що діє з минулого року, внесли певні зміни. Зокрема, йшлося про зміни у режим роботи кіосків: якщо раніше кіоски працювали з 7 до 23 години, то відтепер Наталія Рибай пропонує обмежити цей проміжок часу з 8 до 22 години.
«З метою дотримання санітарних стандартів кіоски повинні працювати в денний час. Це заклади маленької площі і там нема усіх можливостей для роботи продавців у нічний час», - зазначила вона.
На це представник від Самооборони Волині Олександр Ніколайчук зазначив, мовляв, прилеглі до нічних кіосків та магазинів території необхідно забезпечити відеонаглядом та нормальним освітлення. Окрім того він додав, що якщо мати вдома достатній запас алкоголю, ця проблема вирішиться автоматично.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Алік Показати IP 27 Січня 2015 10:42
А що, діло каже!!! Це єдиний вихід з ситуації
Лучанка Показати IP 27 Січня 2015 11:14
Чосму ви не закрили цю забігайлівку на зупинці школа № 24 "Нивки"-це просто ужас.Там кожного дня пяні дебоши,алкоголь продають уночі- уже ловили їх раз сто і писали у "Волинських новинах".Там, поруч живе біли пухнастий депутата Ткачук- це що він є криша цієї пані-власниці,до якої ми підходили,а вона хамила і верещала, як ненавіжена-це було не зараз минулого року.Може пора його забрати з цієї зупинки,де ці продавці, глянувши на їх вигляд алкаші,продають сигарети студентам з училища № 9 і школарям поруч школа № 24. На що це магазинчик-алкаш,коли поруч маркет "АБС","Тростянецькі ковбаси",продуктовий кіоск на вул. Бенделіані,розворот тролейбуса.Ні потрібно відмивати бабло.Закрийте всі бари уночі і буде порядок,ніхто не буде пяний.Війна, а можновладці бабало косять.Особливо цей Карабас синочка Романюка-це кодло пяниць
До Саші Ніколайчука Показати IP 27 Січня 2015 11:15
ЩО ТИ МЕЛЕШ??????????? який запас???? а чому не прийшло тобі в голову, що взагалі того спиртного не треба вживати???? а то виходить дивна логіка, щоб підлітки не купували пиво-горілку в кіосках..то краще хай мама з татом тримають дома і дома наливають.....ідіотизм!!!!!!!!!!
дітям?? до До Саші Ніколайчука Показати IP 27 Січня 2015 11:20
При чом тут підлітки, ідіоте. Їм-то якраз і не наллють, а спатки покладуть
опа до дітям?? Показати IP 27 Січня 2015 11:39
Ти на місяці живеш? Подивись хто ходить з бутилкою пива в руці і в скверах чи парках навколо пляшки сидить! 60% підлітків.
ага до опа Показати IP 27 Січня 2015 12:08
а то вони до 22 хай собі з пляшками сидять, нам пофіг. А після 22 - то вже заворушимся
...... Показати IP 27 Січня 2015 11:17
у нас в міськраді, обл раді стілки управлінь..з такими довгими назвами, купа керівників, їхніх заступників, перших заступників, других, десятих.....а толк де??????
....... Показати IP 27 Січня 2015 11:18
а чого ці дві пампушки фарбовані сміються??? мабуть вже загенделились
гость Показати IP 27 Січня 2015 12:24
коментар було видалено
So terrible times Показати IP 27 Січня 2015 12:27
коментар було видалено
гость Показати IP 27 Січня 2015 12:32
я это к том, чтобы все жены стали между и сказали хватит, очнитесь, спасибо вашим гарантам и их хозяевам за ваше счастливое сегодня., а пьяным можно быть и без горилки.
з княжого Показати IP 27 Січня 2015 15:15
А коли вже наш Володимир проснеться і переможе ту алкомафію???Люди беріться за діло! Пора припиняти безконтрольний алкоголізм у місті!!! Чому Свобода замовчала????
Олександр Ніколайчук Показати IP 27 Січня 2015 15:30
До "ЩО ТИ МЕЛЕШ?????????": читай мою сторінку на ФБ. Там знайдеш відповідь.