USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Долю пилорами з незаконним лісом вирішить суд

16 Січня 2016 14:19
Долю краденого лісу, який активісти блокують на пилорамі в Маневицькому районі, вирішить суд.

Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.

Нагадаємо, вчора ввечері, 15 січня, до Маневицького відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на подвір'ї одного з мешканців району зберігається лісопродукція без відповідних на неї документів. Намісце події одразу ж виїхала слідчо-оперативна група.

«Поліцейські виявили, що на території приватного господарства зберігаєтьсяблизько 10 метрів кубічних лісодеривини породи сосна та 15 метрів кубічнихдуба. Господар відмовився надати документи, які підтверджують її походження, та не дозволив поліцейським проводити огляд. Тому правоохоронці звертаються до суду щодо надання тимчасового дозволу самез метою проведення експертизи та відповідних слідчих дій», – зазначає начальник Маневицького відділу поліції Анатолій Близнюк.

Повідомляємо також, що в же порушено кримінальне провадження за статею198 Кримінального кодексу України. Тобто, придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом.

Вона передбачає покарання – арешт на строк до шести місяців або обмеження чи позбавлення волі на строк до трьох років.

Зараз працівники лісової охорони Колківського лісгоспу охороняють деревину, аби її не вивезли з подвір'я.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
анонім Показати IP 16 Січня 2016 14:26
який нах*р дозвіл на проведення огляду. в законі чітко прописано що мають право безперешкодного доступу до приміщень ітд і тп усіх форм власності. поліція беззуба бо законів не знає
і до анонім Показати IP 17 Січня 2016 10:19
Конституцію прочитай.......а тоді відкривай рот
123 Показати IP 16 Січня 2016 15:55
Доки суд винесе рішення, деревина зникне...
Українець! Показати IP 16 Січня 2016 16:16
Давно треба було зайнятися таким собі "бізнесом". Вони ж не думають про дітей, внуків, а що ж ми їм залишимо після таких горе підприємців. Потрібно з ними боротися, та чим скоріше тим краще. Досить мовчати та закривати на це очі, бо тим самим ми стаємо співучасниками цього злощасного дійства.
Антиполіцай Показати IP 16 Січня 2016 17:03
Ппц, а де ж та #ПОЛІЦІЯ, коли камаз з прицепом дубасить ліс з Городка і чогось в темну пору!!!
лось до Антиполіцай Показати IP 16 Січня 2016 19:34
Наш Петрович сестиматично платить Войцехойському от i не трогають нас.
колкiвський лiсник Показати IP 16 Січня 2016 19:59
Ребер Ю.С платив справно i вчасно Ростиславовичу i Антоновичу от i нетрогали i нас, а колобок не платить i рвуть теперь лiсгосп. Миколайович ви або платiть або шукайте собi другу роботу.
вася Показати IP 16 Січня 2016 23:25
А хто продав йому дуба?
петя до вася Показати IP 17 Січня 2016 10:15
Дісно хто ж продав йому дуба? І чому місцеві ліснички не зацікавлені у розслідуванні чи може вони не бачили того дуба аж поки не приїхали всевидящі працівники з Луцька.
маневичанин Показати IP 17 Січня 2016 11:58
Говорять в нашому ЛГ що наш Радiон заплатив 10 тис$ якомусь комiтецькому рiшалову i 10 тис$ Кватирку. Важко зрозумiти Кватирка чого вiн робив цю всю клоунаду,ну хiба щоб заробити собi i своiм столичним покровителям копiйку,але пострадать люди простi працiвники ЛГ якi виконували вкзiвки.
вася до маневичанин Показати IP 17 Січня 2016 15:55
Певно мало заплатив, бо все затихло